Praktický lékař Fulnek

• Praktický lékař, Internista

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

Zdeňka Štěpánka 6146/8, Ostrava Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• „Nejlepší praktik. Odbornost v širším směru a zkušenosti jsou zde vidět. Vždy mi řekne diagnózu před vyšetřením nebo testem u odborného lékaře a pokaždé diagnóza vyšla. Vždy mne vyléčil vysvětlil k diagnóze co je třeba. Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni. Více

Opavská 76/4472, Ostrava Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Výborný, empatický odborník, vždy ochotný pomoci.Má zkušenosti a léčí v souvislostech, má neskutečný přehled.

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Sklopčická 481, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Po nějaký čas jsem byla v péči MUDr. Paličkové a při každé návštěvě se projevovala mile, hluboce empaticky a s ochotou pomoci. U žádného jiného lékaře jsem se doposud nesetkala s tak vlídným a pozitivním přístupem a skoro by se dalo říci, že léčí už jen pouhým slovem. Tenkrát mi však paní doktorka navrhovala určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jinému lékaři. Uplynulo 6 dlouhých let a po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na slova paní doktorky... Kdybych jí tenkrát důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností. Nejsem si jistá, zda nové pacienty ještě přijímá, ale její ordinaci mohu každému vřele doporučit! Více

Opavská 959/49, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• „Dobrý den Paní doktorka je velice kvalitní lékař. Vždy poradí a pomůže. Sestřička je Úžasnýýýy člověk. Taková sestřička jakou je ona, s jejím přístupem je u nás poskromnu. Více

Opavská 6116/15, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jsme s manželem oba velice spokojení. Paní doktorka ale i sestra jsou prostě super.Přejeme jen spokojené pacienty, ale vždy se najde někdo nespokojený. Více

č.d. 180, Hrabyně Mapa

• Praktický lékař

„MUDr. Josef Susík je bezesporu naprostý profesionál!! Zkušený, poctivý a velmi charismatický lékař, vždy milý a ochotný řešit zdravotní problémy. Dovede velmi kvalitně vyšetřit, stanovit diagnózu a bez zbytečných řečí vysvětlí postup pro další léčbu. Málo kdy se setkáte s takovým profesionálním a zároveň lidským přístupem u lékaře. Více

Nadační 1, Odry Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka naprosto bezkonkurenční. Těžko hledat takto zkušeného lékaře, který je navíc pečlivý a empatický. V ordinaci jsem byla vždy delší dobu, protože me pokaždé vyšetřila od hlavy až k patě a její diagnóza-pokaždé správná. Po přestěhování už nikdy takového lékaře nenajdu. Bohužel... Více

Komenského 22/656, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„VELMI SVĚDOMITÝ,..S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM K ČLOVĚKU......

Dělnická 382, Ostrava Mapa

• „Je to jedná z nejlepších lékařek co znám vždy byla a je ochotná ve všem pomohla moc jí za vše děkuji její dlouholetý pacient Více

Opavská 6192, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Michalský starší je výborný doktor ,který mi zachránil mé zdraví .je mi 36,mám revmatoidní artritidu a nebýt pana doktora nemohla bych chodit a běhat,neustále se školí novým metodám a díky tomu se zajímá o každou diagnozu a její léčbu.Nedám na jeho služby dopustit,je skvělý lékař. Více

Máchova 619/30, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐ Více

Štefánikova 198/2, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná lékařka se skvělým přístupem ke klientům, velmi ochotná.

Opavská 39/962, Ostrava Mapa

• Ludvíka Podéště 1971/19, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• Praktický lékař

„Paní doktorka je milá, příjemná a ochotná. Rozumí své práci, maximální spokojenost.

Kunín 84, Nový Jičín Mapa