Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Fulnek

• Praktický lékař, Internista

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Zájem o pacienta a jeho potíže, vysoká erudice, empatie a osobní přístup. Pan doktor se sestřičkou tvoří úžasný tým. Celá naše rodina je v jejich péči již mnoho let a neměnili bychom. Jsme velmi spokojeni. Více

Opavská 76/4472, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Po nějaký čas jsem byla v péči MUDr. Paličkové a při každé návštěvě se projevovala mile, hluboce empaticky a s ochotou pomoci. U žádného jiného lékaře jsem se doposud nesetkala s tak vlídným a pozitivním přístupem a skoro by se dalo říci, že léčí už jen pouhým slovem. Tenkrát mi však paní doktorka navrhovala určitý způsob léčby, se kterým jsem v té době, a ještě dlouho poté, zásadně nesouhlasila (jelikož jsem byla z domova ovlivněná nesprávnými názory a nedostatkem relevantních informací), a tak jsem s hořkostí a pocitem neporozumění přešla k jinému lékaři. Uplynulo 6 dlouhých let a po všech (ne)možných vyšetřeních a zkušenostech známých se nakonec dostalo na slova paní doktorky... Kdybych jí tenkrát důvěřovala, ušetřila bych si spoustu nepříjemností. Nejsem si jistá, zda nové pacienty ještě přijímá, ale její ordinaci mohu každému vřele doporučit! Více

Opavská 959/49, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• „Jsme s manželem oba velice spokojení. Paní doktorka ale i sestra jsou prostě super.Přejeme jen spokojené pacienty, ale vždy se najde někdo nespokojený. Více

č.d. 180, Hrabyně Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka naprosto bezkonkurenční. Těžko hledat takto zkušeného lékaře, který je navíc pečlivý a empatický. V ordinaci jsem byla vždy delší dobu, protože me pokaždé vyšetřila od hlavy až k patě a její diagnóza-pokaždé správná. Po přestěhování už nikdy takového lékaře nenajdu. Bohužel... Více

Komenského 22/656, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„VELMI SVĚDOMITÝ,..S LIDSKÝM PŘÍSTUPEM K ČLOVĚKU......

Dělnická 382, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐ Více

Štefánikova 198/2, Kopřivnice Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je milá, příjemná a ochotná. Rozumí své práci, maximální spokojenost.

Kunín 84, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Zlepšit se může jen tak, že pana Mudr. Stroupka naklonují. Chodím k němu už léta a má na mne svatou trpělivost. Na moje anamnézy, a tají na moje léčebné metody, ha, ha, ha. Je nejlepší z lékařů, které jsem poznala. Vždycky mi pomohl a to zase pomáhá mým nervům, vím, že se na něj mohu spolehnout. Je chytrý, má obrovský přehled, odborné vědomosti a praktické zkušenosti. Hodnotím ho tak vysoko, že jsem ho doporučila svým dvěma dětem a obě k němu chodí také. Více

I. Sekaniny 1812/16, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je jeden z nejvstřícnějších lékařů, které jsem navštívila!! Je ochotný, milý a vždy poradí. :-)

Palackého 313, Fulnek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Chodím k paní dokrotce už léta a neměnila bych,nejlepší paní doktorka,úžasná osoba,skvělá péče,vždy pomůže

Václava Vacka 1668, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Nejlepší lékařka, s jakou jsem se kdy setkala. Profesionální a vstřícný přístup k pacientovi. Podrobné vyšetření, vyslechne si s klidem každý problém. Více

Zámecká 803, Klimkovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi pečlivá se skvělým přístupem, totéž sestřička. Jinak musím souhlasit se všemi předešlými recenzemi. Děkuji za jejich přístup. Torčíková Eva Více

Zd. Štěpánka 8/6146, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvela pani doktorka i sestricka usmevave proste u nich bylo moc pohodove zadna cekacka a bylo vse profesionalni

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Maximální spokojenost,dojíždím k ní do ordinace z Nového Jičína.Nemám nejmenší důvod jí měnit.

2. května 279, Studénka Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Naprosto úžasná lékařka, vstřícná, obětavá - je pro naši vesnici a nás pacienty to nejlepší, čeho se nám mohlo dostat. Se sestřičkou jsou naprosto skvělý tým, nikdy nikoho neodbudou ani po ordinačních hodinách. Já osobně i všichni členové naší třígenerační rodiny ji máme velice rádi a v čekárně rádi počkáme, protože víme, že se našim zdravotním problémům bude plně věnovat.Velice si jí vážím. Zažila jsem totiž lékaře, který vůbec neotvíral lékařské zprávy z odborných vyšetření a dával mi léky, které můj zdravotní stav zhoršovaly. A proto obdivuji její pečlivost, která je pochopitelně časově náročná. Díky, paní doktorko, díky, sestřičko, za to, jaké jste. Více

Malá Strana 70, Vřesina Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor je super,, věnuje se všem pacientům vzorně. Já osobně jsem s ním velmi spokojená . vřele pana doktora doporučujeme,my všichni pacienti, kteří jsou u něho už od začátku a děkujeme mu za jeho obětavost. Více

Skřipov-Hrabství 64, Opava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jako velmi nejen dobrá doktorka,ale hlavně obětavá by i přes veškeré své snažení nestíhala uzdravit Ty nemocné, kteří ji tak věří.Proto velice stejně,a také s nebývalou ochotou pracuje paní dr.Galiová.Jen bych opakoval slova stejného znění. My starší tomu říkáme,že je to ,,JEJI ŚKOLA".Proto vše mluví za vše. Více

č.d. 11, Bartošovice Mapa