Doporučení praktičtí lékaři s Všeobecná zdravotní pojišťovna Zlín

• „Výborná lékařka, skvělý člověk. Skvělý přístup, vždy vše podrobně vysvětlí, aby i laik pochopil. Doporučuji

Okružní 4699, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Mám opravdu velký strach z návštěvy lékařů, ale od pana doktora Kubáčka vždy odcházím s dobrým pocitem a náladou. Je vstřícný, lidský a velmi poctivý, vždy poradí a nabídne různé možnosti léčby, komunikace na jedničku! Sestřička je zlatá. Více

Sadová 2526, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje. Sestřička je super, tam není co dodat. Více

Broučkova 292, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše

• Praktický lékař

„Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím. Více

1. máje 230, Uherské Hradiště Mapa

• Praktický lékař, Internista

„PAN DOKTOR; u něj pacient není jen "případ". On i sestřičky si zaslouží jen slova uznání - svou profesi vykonávají jako poslání. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Praktický a tělovýchovný lékař

• „Na základě mnohaleté zkušenosti můžu říct, že paní doktorku mohu jenom doporučit.. Vždy mi ve všem pomohla. Nejvíce oceňuji její milou povahu, lidský přístup a ochotu naslouchat, která bohužel řadě doktorů chybí. Více

č.d. 86, Uherský Brod Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym. Více

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi vstřícná. Nemám časté zdravotní problémy, ale když se objevily, vždy mi pomohla. Na vyšetření jsem nikdy nečekala a byla jsem spokojená jak s vyšetřením, tak následnou léčbou. Více

Havlíčkova 69, Kroměříž Mapa

Nemocnice Kroměříž a.s.

• Praktický lékař

„Lékař vysokých odborných a lidských kvalit, který ze sebe dává to nejlepší ,co má...Vřele doporučuji a smekám, před jeho životní energií ,o kterou je schopen se vždy dělit. Více

ordinace Modrá č.120, pošta Velehrad 68706, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař

• Praktický lékař

„Vždy hodná, ochotná, poradí. A sestřička je taky fajn. Celkově si hlídá a eviduje kartu a zdraví pacienta jí není lhostejné. Více

Privátní praktický lékař

• „Paní doktorka je milá a velmi trpělivá. Nepodceňuje žádné příznaky nemoci a když je potřeba, odešle k specialistovi na další vyšetření. Více

• Praktický lékař, Internista,…  Endokrinolog Více

„Jsem velmi spokojený s paní doktorkou i sestřičkou. Jsou příjemné, milé, vyjdou vstříc...Paní doktorka je pečlivá a snaží se nic nezanedbat, repektuje pacientův názor. Má dlouhé ordinační hodiny a v čekárně jsem nidy dlouho nečekal. Co víc si můžu přát?! Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Zlínská poliklinika a.s.

• „Při čtení některých hodnocení nevěřím svým očím.Paní doktorka Gabrielová je ,podle mé zkušenosti, skvělý diagnostik.Po půlroční anabázi různých vyšetření všech možných specialistů až ona zjistila co mi vlastně je.Díky za skvělou péči vždy s úsměvem. Více

Podvesná V/ 2418, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „jsem velmi spokojený, včas odhalila mou nemoc a díky ní jsem tu, moc Vám děkuji.

Středová 4786, Zlín Mapa

Priv. praktický lékař, akup.a homeop.

• „Moje první hodnocení a reference na lékaře vůbec, protože tohoto nejsem zastáncem. Paní doktorka si to ale zaslouží. Je prostě skvělá, lidská, pečlivá a věčně usměvavá. Odborník na svém místě. Sestřička je také moc fajn, má zdravý přístup k pacientům a svou práci dělá výborně. Jsem ráda, že jsou tady, neměnila bych! Více

Lékařský dům Kotěrova 5546, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „je to nejlepší obvodní lékař v místě, dobrý diagnostik , neustále na sobě pracuje , moderně vybavená ordinace

Podhájí 1030, Bojkovice Mapa

• Praktický lékař

„Lenka Také jsem s paní doktorkou velmi spokojená,přešla jsem z Českého Dubu ,kde jsem nebyla spokojená a udělala jsem dobře .Přesto že musím dojíždět dál jsem 3krát dřív vyřízená a spokojená hlavně s přístupem . Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Paní Doktorka je je velice pečlivá,ochotná pomoci v každém problému,nic neponechává náhodě a k tomu všemu má velmi profesionální a hlavně lidský přístup k pacientovi.Doporučuji. Více

Komenského 10, Slavičín Mapa