Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Irena Ševečková
Praktický lékař pro dospělé

K nemocnici 15, Nový Jičín 74101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

34 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K

    Paní doktorka i setřička jsou obě velmi milé, ochotné a lidské. Obě svoji práci umějí a dělají jí s láskou, pečlivostí a znalostí. Děkuji, že můžu navštěvovat tuto ordinaci.

     • jiné místo Jiný  • 

  • R

    Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době.

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • Paní doktorka a sestřička jsou nejskvělejší tým jaký jsem kdy poznala. Jsou vlídné, na pacientech jim záleží a paní doktorka funguje i jako psycholog-je prostě úžasná. Jsem velice spokojená.

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřička mají úžasný profesionální i lidský přístup ke všem pacientům. Každému se věnuje do hloubky,dovede i povzbudit a poradit. Jsme s manželem moc rádi, že můžeme být léčeni touto p. doktorkou ,oceňujeme i práci její příjemné sestřičky.

     •  • 

  • Je mi velkou ctí být léčen paní doktorkou úžasně doplňovanou její sestřičkou. Profesionalita , ochota , srdečnost ,empatie...........
    Moc Vám děkuji!!!

     •  • 

  • Příjemné prostředí, individuální přístup, zájem věci řešit, milá, ochotná, cením si spolehlivost. Společně s paní doktorkou kladně hodnotím i zdravotní sestru. Mohu jen doporučit. Děkuji.

     •  • 

  • Jak jsem se dneska dozvěděl, nejdůležitější vlastností, kterou by měl lékař mít je pokora a tu paní doktorka rozhodně má.

     •  • 

  • Moc hezký přístup k pacientům, starostlivost, odbornost, příjemná atmosféra v ordinaci také díky sestřičce. Takoví by měli být lékaři. Zatím nejlepší lékař(ka), se kterým(kterou) jsem se setkal.

     •  • 

  • T

    Velice vnímá pacienta, probere i jiný možný důvod nemoci.Záleží jí na pacientovi.

     •  • 

  • Výborný odborný a lidský přístup k pacientovi.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu