Internista Nový Jičín

• Internista, Praktický lékař

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

• Internista, Alergolog

„pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a alergologie

• Internista, Kardiolog

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Měla jsem absolvovat gastroskopií a kolonoskopií najednou v narkóze. Díky úžasné,skvělé, milé sestřičce a skvělému panu doktorovi a lidskému přístupu což v dnešní době se velmi cenní jsem toto obojí vyšetření zvládla bez narkózy s tím jsem vůbec nepočítala. Ještě jednou děkuji jste prostě úžasní, skvělí, trpělivý s lidským přístupem. Všem doporučuji a vůbec se nebojte, tak jak já se strašně bála. Více

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář

• Internista, Chirurg

„Neskonale vyborný a velice ochotný " odborník" .... přišel na to na co nepřišlo deset lékařů.... a neskutečně lidský přístup,velice příkladný lékař, měl by být vzorem v medicíně..... nezbývá než ppděkovat Více

nám. Republiky, Studénka Mapa

Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Velice doporučuji :) Skvělá doktorka, která má lidský přístup a vše vysvětlí, na nic si nehraje a nehoní si ego na pacientech, jako jsem se u jiných lékařů mnohokrát setkala. Nevzdala jsem se jí ani po odstěhování z Valašské Bystřice a dojíždím za ní nadále. Děkuji za Váš přístup paní doktorko :) Více

č.d. 316, Valašská Bystřice Mapa

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečně odborník, který se nebojí pacienta léčit. Díky němu opět cítím důvěru k lékařům, protože mě začal léčit, když mě ostatní ignorovali. Navíc je velice sympatický a cítí s pacientem. Nebojím se mu svěřit, protože vím, že se ke mě nebude chovat arogantně. Za mě 100%!! Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

• Internista, Plicní lékař

„Velmi dobrá pliclí lékařka pro dospělé a děti.

Tkalcovská 108, Bílovec Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• „Kdybych tohoto lékaře mohl mít i jako svého odborného,nneváhal bych s jeho volbou ani minutu. Takových lidí s jeho přístupem k pacientům je velmi málo! Petr Jorpalidis,Nový Jičín Více

Tyršova 21/1621, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Mohu hodnotit jen v superlativech. Výborný lékař, vysoká odbornost, při každém vyšetření maximální poskytnutá péče a citlivý lidský přístup. Šikovná a vždy přívětivá zdravotní sestřička k tomu. Více

U Nemocnice 918, Valašské Meziříčí Mapa

MUDr. Křenek Oldřich, Interní ambulance

• Internista, Anesteziolog, Or… toped, Fyzioterapeut Více

Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

ORTHES, spol. s r.o.

• Internista, Hematolog

„Úžasný člověk,lidský přístup,lékař,který rozumí své práci.Boží.Více takových lékařů.Sestřičky taky super.

Zalužanského 1192/15, Nový Jičín Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Možná, že někdo si těžko zvyká na jeho "ano, ano, ano" a osobu jako takovou, ale je to ten nejlepší praktický lékař, co se odborné stránky týče. Já byla pacientkou jiných obvodních lékařů, Ti se mi sice po slovní stránce věnovali více, ale jejich odborná stránka naprosto selhala a já zaplatila skoro životem, a o život tady přeci jde. Naštěstí jsem se dostala do výborných rukou tohoto lékaře. Jen si přeji, vzhledem k jeho věku, aby nám Pan doktor co nejdéle vydržel. Nedokáži si představit, kde bych našla takového profesionála. Pane doktore - Děkuji. PS: Pro nespokojence nezbývá než vzkázat - dnes si můžete naštěstí lékaře vybírat (před r. 90 to nešlo). Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Kardiolog

„Chodím k ní.A jsem naprosto spokojena.

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Poliklinika Therápon 98, a.s., Kopřivnice

• Internista, Oční lékař

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

1. Oční s.r.o.

• „Naprosto úžasný pan doktor a skvělý člověk. Postup léčby podrobně vysvětlil. Vždy byl schopný pomoci při zhoršení mého zdravotního stavu. Nemůžu si vynachválit. Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

Nemocnice s poliklinikou

• Internista, Praktický lékař

„Náladová ? Ano! to byva ale?! Jako na lékařku si na ni nemohu stežovat, super Doktorka , vždy pomohla a vyléčila ! Takže u mě hoodne dobrý :-) Více

Nádražní 545, Valašské Meziříčí Mapa

• Internista, Diabetolog

„Ochotná, odborník a velmi pěkný přístup k pacientovi.

Dráhy 173, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie