Internista Ostrava

• Internista, Rehabilitační lé… kař, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Internista, Gastroenterolog

„…. Je to nejlepší lékař s profesionálním i lidským přístupem. Vždy upřímný. Přesně popise problem a nasledne kroky léčby. Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Internista, Praktický lékař

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Výborný, empatický odborník, vždy ochotný pomoci.Má zkušenosti a léčí v souvislostech, má neskutečný přehled.

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

Sklopčická 481, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Gastroenterolog

„Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky . Více

Olomouc Mapa

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava Mapa

Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance

• „Milá,inteligentní...

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Internista, Praktický lékař,…  Diabetolog Více

„Paní doktorka je absolutní špička jsem pacientem 19 roků umi velmi dobře odhadnout diagnozu nemocí i jaké léky potřebujete případně pozměnit léky pokud vám zrovna moc nesedly chování 1a+!!!Toto hodnocení samozřejmě i pro její zdravotní sestru obě se maximalně doplňujou je to prostě špičkový team!!!!! Jindřich Piprek Více

Nádražní 26/1266, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, dia.,interní

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je skvělý odborník, udělá si na pacienta čas, vše vysvětlí a hlavně má profesionální a lidský přístup. Totéž platí i o setřičce. Jsem ráda, že jsem zvolila správně. Více

Ruská 44/99, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

• Internista, Endokrinolog

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

ČSA 6a, Hlučín Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojená. Je milá, vstřícná, vždy poradí a pomůže. Odborník na svém místě. Doporučuji.

Palackého 3/609, Karviná Mapa

Kardiologická ambulance - Poliklinika Karviná - Mizerov

• Internista, Revmatolog

„Vstřícnost paní doktorky a její lidský přístup jenom podtrhují její odborné znalosti. Přišla jsem k ní po předchozí velice špatné zkušenosti a byla jsem mile překvapená, že to jde i jinak. Zároveň s vždy dobře naladěnou sestřičkou tvoří perfektní tým. Více

Vratimovská 689/117, Ostrava Mapa

REVMA - OSTEO s.r.o.

• Internista, Gastroenterolog

„Dnes jsem byl v této ordinaci na gastrofibroskopickém vyšetření. Po špatné zkušenosti s jícnovou echokardiografií měl jsem velké obavy. Už pří telefonickém objednávání na vyšetření jsem byl mile překvapen lidským přístupem sestry. Hned první dojem při vstupu do skvěle vybavené ordinace byl uklidňující. Profesionální a lidský přístup sester i lékaře od úvodního rozhovoru a vyšetření před hlavním výkonem, vlastní výkon gastrofibroskopie, který proběhl rychle a naprosto bezbolestně a v jehož průběhu mne lékař informoval o postupu i podrobné vysvětlení výsledku ve mně zanechalo skvělý dojem. Všem tímto děkuji a dalším pacientům doporučuji ať si rozhodně zvolí tuto ordinaci, budou určitě spokojeni. Více

Karviná Mapa

• „Velmi dobrý lékař, vstřícný, přátelský, usměvavý. Měla jsem obrovský strach z vyšetření ( transnasální gastroskopie ). Pan doktor mě uklidnil, vše vysvětlil, na veškeré dotazy v klidu odpověděl. Pacienta neodbyde. Je úžasný ! Chtěla bych touto cestou poděkovat panu doktorovi i sestřičce v jeho ordinaci v Mephacentru Ostrava za jejich péči a přístup k pacientům. Tohoto lékaře doporučuji všem. Děkuji. Hečková Více

Žižkova 2379, Karviná Mapa

Odborný lékař interní a gastroenterol.

• „Hodný, vstřícný a hlavně důsledný doktor. Všechno vždy vysvětlil a poradil, není arogantní ani protivný, za mě mohu jen a jen doporučit . Více

Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava Mapa

Interní a cévní ambulance MaderMED s.r.o.