Internista Frýdek-Místek

• Internista, Rehabilitační lé… kař, Fyzioterapeut Více

„Moderní rehabilitační centrum,perfektní paní doktorka,nejlepší rehabilitační pracovníci,kteří vědí jak pomoct a dělají pro to vše,řekl bych až nadstandartně. Naprostá spokojenost se vším a hlavně pomohli po úraze a následných operacích. Více

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov Mapa

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Karvinská 5/1518, Havířov Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastro., interní

28.října 100, Ostrava Mapa

Gastro-Med spol.s.r.o

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Internista, Praktický lékař

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Výborný, empatický odborník, vždy ochotný pomoci.Má zkušenosti a léčí v souvislostech, má neskutečný přehled.

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Sklopčická 481, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky . Více

Olomouc Mapa

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava Mapa

Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance

• „Milá,inteligentní...

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Internista, Praktický lékař,…  Diabetolog Více

„Paní doktorka je absolutní špička jsem pacientem 19 roků umi velmi dobře odhadnout diagnozu nemocí i jaké léky potřebujete případně pozměnit léky pokud vám zrovna moc nesedly chování 1a+!!!Toto hodnocení samozřejmě i pro její zdravotní sestru obě se maximalně doplňujou je to prostě špičkový team!!!!! Jindřich Piprek Více

Nádražní 26/1266, Ostrava Mapa

Prakt. lékař pro dospělé, dia.,interní

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je skvělý odborník, udělá si na pacienta čas, vše vysvětlí a hlavně má profesionální a lidský přístup. Totéž platí i o setřičce. Jsem ráda, že jsem zvolila správně. Více

Ruská 44/99, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

• Internista, Revmatolog

„Vstřícnost paní doktorky a její lidský přístup jenom podtrhují její odborné znalosti. Přišla jsem k ní po předchozí velice špatné zkušenosti a byla jsem mile překvapená, že to jde i jinak. Zároveň s vždy dobře naladěnou sestřičkou tvoří perfektní tým. Více

Vratimovská 689/117, Ostrava Mapa

REVMA - OSTEO s.r.o.

• „Hodný, vstřícný a hlavně důsledný doktor. Všechno vždy vysvětlil a poradil, není arogantní ani protivný, za mě mohu jen a jen doporučit . Více

Chittussiho 1001/9, Slezská Ostrava Mapa

Interní a cévní ambulance MaderMED s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„Takové rčení o paní doktorce se mi absolutně nelíbí!!!Člověk který má věk neznamená,že je špatný a paní doktorka je velice milá a hodná!Člověk v jakémkoliv věku má někdy zlé a někdy dobré chvilky!Paní doktorku mám ráda a myslím,že nejsem sama-jeto VELICE DOBRÁ LÉKAŘKA!!!!Jemi jedno i kdyby měla 90let!!!! Více

Mojmírovců 7, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborně zorganizováno. Vstřícný přístup k pacientům. Asi profesionální i po odborné stránce - to jako laik nemohu posoudit. Více

Náměstí SNP 4, Ostrava Mapa

Ostrava-Zábřeh

• „Vynikající odborník, obětavý, moudrý, diskutující s pacientem.

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař interní se zaměřením na ne

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.