Internista Rožnov pod Radhoštěm

• Internista, Praktický lékař

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „je moc škoda, že už není, nezapomeneme na něj, byl to skvělý človíček !

č.d. 627, Kunčice pod Ondřejníkem Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Alergolog

„pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a alergologie

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Měla jsem absolvovat gastroskopií a kolonoskopií najednou v narkóze. Díky úžasné,skvělé, milé sestřičce a skvělému panu doktorovi a lidskému přístupu což v dnešní době se velmi cenní jsem toto obojí vyšetření zvládla bez narkózy s tím jsem vůbec nepočítala. Ještě jednou děkuji jste prostě úžasní, skvělí, trpělivý s lidským přístupem. Všem doporučuji a vůbec se nebojte, tak jak já se strašně bála. Více

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Velice doporučuji :) Skvělá doktorka, která má lidský přístup a vše vysvětlí, na nic si nehraje a nehoní si ego na pacientech, jako jsem se u jiných lékařů mnohokrát setkala. Nevzdala jsem se jí ani po odstěhování z Valašské Bystřice a dojíždím za ní nadále. Děkuji za Váš přístup paní doktorko :) Více

č.d. 316, Valašská Bystřice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jedná se o lékaře s přehledem a především s ochotou pomoci pacientovi. Rozhodně nepatří mezi ty, kteří jsou přesvědčeni o své neomylnosti a potřebě zbohatnout. Tak velká pokora před hodnotou, jakou je zdraví se vidí opravdu velmi zřídka. Otakar Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečně odborník, který se nebojí pacienta léčit. Díky němu opět cítím důvěru k lékařům, protože mě začal léčit, když mě ostatní ignorovali. Navíc je velice sympatický a cítí s pacientem. Nebojím se mu svěřit, protože vím, že se ke mě nebude chovat arogantně. Za mě 100%!! Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

• Internista, Praktický lékař

„S málo kterým obvodním lékařem se tak dobře spolupracuje. Za dobu své působnosti na H.Bečvě, je již řekl bych "legendou" :-) Více

č.d. 655, Horní Bečva Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Je to praktický lékař, ale má širokký záběr. Velmi mi pomohl a doporučil mne k odbornému vyšetření, kde mi pomohli. Moc mu děkuji! Targoš Více

č.d. 130, Velké Karlovice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Kdybych tohoto lékaře mohl mít i jako svého odborného,nneváhal bych s jeho volbou ani minutu. Takových lidí s jeho přístupem k pacientům je velmi málo! Petr Jorpalidis,Nový Jičín Více

Tyršova 21/1621, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Chirurg, Endokri… nolog, Oční lékař, Praktický lékař, Pediatr Více

Nemocniční 945, Vsetín Mapa

Poliklinika Vsetín

• „Mohu hodnotit jen v superlativech. Výborný lékař, vysoká odbornost, při každém vyšetření maximální poskytnutá péče a citlivý lidský přístup. Šikovná a vždy přívětivá zdravotní sestřička k tomu. Více

U Nemocnice 918, Valašské Meziříčí Mapa

MUDr. Křenek Oldřich, Interní ambulance

• „Skvělý lékař i člověk, pro něho není nic zatěžko, nic nepodcení a je velmi trpělivý a vstřícný. Stará se o mně opravdu dlouho na to, abych mohla říci, že s ním se žádných nemocí nebojím :-) Více

Smetanova 650, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní, diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„Jsem u něj asi 20 let a vždy mě se vším pomohl.Spokojenost.Doporučuji.

Smetanova 266, Vsetín Mapa

• Internista, Anesteziolog, Or… toped, Fyzioterapeut Více

Palackého 481, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

ORTHES, spol. s r.o.

• Internista, Hematolog

„Úžasný člověk,lidský přístup,lékař,který rozumí své práci.Boží.Více takových lékařů.Sestřičky taky super.

Zalužanského 1192/15, Nový Jičín Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Možná, že někdo si těžko zvyká na jeho "ano, ano, ano" a osobu jako takovou, ale je to ten nejlepší praktický lékař, co se odborné stránky týče. Já byla pacientkou jiných obvodních lékařů, Ti se mi sice po slovní stránce věnovali více, ale jejich odborná stránka naprosto selhala a já zaplatila skoro životem, a o život tady přeci jde. Naštěstí jsem se dostala do výborných rukou tohoto lékaře. Jen si přeji, vzhledem k jeho věku, aby nám Pan doktor co nejdéle vydržel. Nedokáži si představit, kde bych našla takového profesionála. Pane doktore - Děkuji. PS: Pro nespokojence nezbývá než vzkázat - dnes si můžete naštěstí lékaře vybírat (před r. 90 to nešlo). Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Kardiolog

„Chodím k ní.A jsem naprosto spokojena.

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Poliklinika Therápon 98, a.s., Kopřivnice