Internista Vítkov

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Sady Svobody 4, Opava Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Internista, Endokrinolog

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

Endokrinologická a interní ambulance

Vodní 636, Vítkov Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „Chválím a moc děkuji za mnoholetou příkladnou péči o mé zdraví.Paní doktorka je vstřícná,trpělivá a velmi milá,za což si zaslouží velký obdiv -děkuji. Jejím léčením se dožívám 83 roků ve zdraví úměrnému mému věku.S velkým poděkováním se připojuje i má rodina .Helena Pelichová Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař interní a nefrologie

• Internista, Kardiolog

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• Internista, Praktický lékař

„Pán Mudr. Oldřich Víteček je lékař na svém místě. Je to velice obětavý člověk, přijede za pacientem domů i ve večerních hodinách. Je velmi dobrý lékař a diagnostik. Léčí mne už mnoho let a jsem s nim velmi spokojena. Je to obětavý, hodný a milý člověk. Velmi si ho vážím a přeji mu hodně zdraví. Více

Komenského 11, Štítina Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Slava díků ani nestačí na to, jak poděkovat této skvělé paní doktorce. Zachránila mi maminku a já jí nepřestanu být vděčná. Je skvělá, samozřejmě i tím přístupem, ale hlavně je to velký profesionál. Někteří její kolegové by se měli od ní ve všem učit. Moc, moc děkuji Čášová Eva Více

Odborný lékař interní

• Internista, Plicní lékař

„Velmi dobrá pliclí lékařka pro dospělé a děti.

Tkalcovská 108, Bílovec Mapa

Odborný lékař tuberkulózy a respir.nem

• Internista, Praktický lékař

„Tak tuhle paní doktorku bych bral do rodiny hned :o) .No,alespoň,že je "moje obvoďáčka".Skvělý lékař a člověk !Přejí ji,ať žije do 150 ti let.Škoda,že nepraktikuje i stomatologii.... :o( Petr S Více

Těšínská 1586/66, Opava Mapa

• „Kdybych tohoto lékaře mohl mít i jako svého odborného,nneváhal bych s jeho volbou ani minutu. Takových lidí s jeho přístupem k pacientům je velmi málo! Petr Jorpalidis,Nový Jičín Více

Tyršova 21/1621, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Vynikající a profesionálně odborný lékař a navíc se skvělým přístupem k pacientům. Moje dlouholetá zkušenost více jak 10 let. Rovněž sestřička je na profesní úrovni a vždy s milým úsměvem . Vřele doporučuji !!!!!! Více

Englišova 526, Opava Mapa

Odborný lékař interní a gastroenterol.

• „Milá, usměvavá,výborně komunikuje,je skromná,vždy pomůže vyřešit potíže pacientů. Vynikající.Honza

Opavská 57, Kravaře Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Jsem ráda, že v této těžké době se najdou tak poctiví a svědomití kékaři, ochotní nejen vždy pomoci ale i trpělivě vyslechnout. Více

Kostelní 4, Opava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vřele doporučuji.Hodná doktorka,přijemná sestra.

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Vynikající lékařka,opravdová profesionálka.Dokázala pomoci tam kde druzí lékaři nepomohli ,nebagatelizuje žádné problémy . Pro mne i moji rodinu je ta nejlepší a nejsuprovější paní lékařka.Moc si ji vážíme za její individuální přístup ke každému pacientovi. Více

Válečkova 16, Opava Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Mudr.Filípek je bezva.Má obrovské zkušenosti,je to znát.U tohoto lékaře je fajn,že je pečlivý,poctivý.Chodila jsem k lékaři na ul. Pekařskou v Opavě-MOJE AMBULANCE,nikdy bych se k nim nevrátila.Pokaždé ordinuje jiná lékařka,žádný z těch lékařů a lékařek, nezná Váš spis dokonale tak,aby Vás mohli adekvátně léčit!!!! Dnes je trend zvlášť u lékařů,že jsou flexibilní a tudíž pracují na zkrácené úvazky, mohou si více vydělat. Díky tomuto není jejich práce odvedená perfektně. Ti lékaři Váš spis důsledně nečtou a předávají si Vás jako horký brambor,protože zkrátka nemají na to čas,si spis pořádně přečíst! Více

Junácká 1055/26, Opava Mapa

Brano - Branka, Hradec nad Moravicí Mapa

Opavská 1000, Hradec nad Moravicí Mapa

• Internista, Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem prozatím velmi spokojená. Jsem u ní cca 10 let a prozatím jsem s ní neměla žádný poroblém. Je pečlivá a velice starostlivá, a to někdy až moc. Ale co si budeme povídat, raději ať je taková jaká je než aby to odnášeli pacienti, tak jako u jiných lékařů, které máme možnost vidět v TV. Takže - paní doktorko, jen tak dál. :-) Více

Praktický lékař pro dospělé

• „Čhcvi ocenit profesionální přístup pana doktora, trpělivost, ochotu , kterou projevil při úzdravě mého otce mému otci a nyní i mě samotné. Více

Pivovarská 4, Opava Mapa

Odborný lékař interní