Internista Kopřivnice

• Internista, Praktický lékař

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vynikající odborník, obětavý, moudrý, diskutující s pacientem.

V. Nezvala 604, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař interní se zaměřením na ne

• „je moc škoda, že už není, nezapomeneme na něj, byl to skvělý človíček !

č.d. 627, Kunčice pod Ondřejníkem Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Alergolog

„pan doktor je velmi dobry odbornik ve svem oboru alergologie ted mi bude davat vakcinace na mou polyvalentni alergii silnou coz mi snad pomuze rada si v cekarne pockam a sestricka je zlata moc hodna lekare i sestricky si moc vazim super vase pacientka Gabriela Nohavicova Více

Máchova 2129/32, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a alergologie

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

• Internista, Praktický lékař,…  Gastroenterolog Více

„Děkuji panu doktorovi za šetrné a maximálně profesinálně provedené colonoskopické vyšetření, doplněné odborným vysvětlením.Kdyby v téhle zemi byli takoví lidé na svých místech, mohl by nám svět závidět. Doporučuji. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Digestivní endoskopie s.r.o., gastro

• Internista, Gastroenterolog

„Měla jsem absolvovat gastroskopií a kolonoskopií najednou v narkóze. Díky úžasné,skvělé, milé sestřičce a skvělému panu doktorovi a lidskému přístupu což v dnešní době se velmi cenní jsem toto obojí vyšetření zvládla bez narkózy s tím jsem vůbec nepočítala. Ještě jednou děkuji jste prostě úžasní, skvělí, trpělivý s lidským přístupem. Všem doporučuji a vůbec se nebojte, tak jak já se strašně bála. Více

Purkyňova 16/2138, Nový Jičín Mapa

Nemocnice nový Jičín a.s., interní stacionář

• Internista, Chirurg

„Neskonale vyborný a velice ochotný " odborník" .... přišel na to na co nepřišlo deset lékařů.... a neskutečně lidský přístup,velice příkladný lékař, měl by být vzorem v medicíně..... nezbývá než ppděkovat Více

nám. Republiky, Studénka Mapa

Chirurgická gastroenterologická a interní ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka, která je vynikající diagnostik. Dokáže člověku vyhubovat stejně jako nehraje hrdinku a pokud se jí něco nezdá, posílá za specialistou. Vždy mi pomohla a specialisté většinou jen potvrdili její diagnózu. Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

• Internista, Revmatolog

„Nebudu se zde vypisovat dopodrobna,ale zkrátka je to u mně tak,že mám opakované každodenní bolesti i když výsledky testů nic moc nevykazují. To se potom člověk přede všemi cítí jako by si všechno jen vymýšlel. Pan doktor i když vypadá jako rázný člověk mě dnes psychicky velice pomohl. Ani v nejmenším jsem se necítila jako ,,simulant",co se týká vyšetření si pan doktor vždy najde čas ,aby vše důkladně překontroloval,vyšetřil. A nesmím opomenout ani jeho milou sestřičku. Jsem jedině ráda, že mě přijali jako pacientku do své ordinace a můžu jen doporučit, jak pro kompetenci tak i lidskost. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Jedná se o lékaře s přehledem a především s ochotou pomoci pacientovi. Rozhodně nepatří mezi ty, kteří jsou přesvědčeni o své neomylnosti a potřebě zbohatnout. Tak velká pokora před hodnotou, jakou je zdraví se vidí opravdu velmi zřídka. Otakar Více

Hlavní 271, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Gastroenterolog

„Byla jsem úplně nadšená z přístupu pana doktora. Je to nejen špičkový odborník,ale hlavně člověk!!! Můj problém jej zajímal, pečlivě mě vyslechl a i nepříjemné vyšetření FGS bylo snesitelné. Vše mi během něj popisoval a dokonce i chválil za spolupráci. Mohu jen doporučit.Moc děkuji za lidskost. Více

Stará cesta 83, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař gastroenterologie

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečně odborník, který se nebojí pacienta léčit. Díky němu opět cítím důvěru k lékařům, protože mě začal léčit, když mě ostatní ignorovali. Navíc je velice sympatický a cítí s pacientem. Nebojím se mu svěřit, protože vím, že se ke mě nebude chovat arogantně. Za mě 100%!! Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorku mohu srovnat s lékařkou pro "VIP" klienty a s čistým srdcem mohu říct, že neztrácí ani bod. Ba naopak, má zkušenosti a stále dobrý přehled. Navíc má mnohem více osobnější přístup. A nemusím čekat 2 hodiny v čekárně, i když tam je dost pacientů... Více

č.d. 420, Baška Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Gynekolog, Kardiolog, Logoped, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortodontista, Ortoped, Plicní lékař, Praktický lékař, Psychiatr, Fyzioterapeut, Revmatolog, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Kdybych tohoto lékaře mohl mít i jako svého odborného,nneváhal bych s jeho volbou ani minutu. Takových lidí s jeho přístupem k pacientům je velmi málo! Petr Jorpalidis,Nový Jičín Více

Tyršova 21/1621, Nový Jičín Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Jsem pacientem zhruba 10 let a je to nejlepší diabetoložka v okolí. Ikdyž čekací doba je někdy dlouhá, ale jak se říká, na dobrého lékaře si člověk musí počkat. A to, jak někdo v čekárně říká, že je nepříjemná k pacientům, tak má asi důvod a to takový, že ji záleží na zdraví každého pacienta a to v dnešní době je málokterý lékař. Za mě obrovská spokojenost a paní doktorce přeji hodně pevných nervů. Více

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Mohu hodnotit jen v superlativech. Výborný lékař, vysoká odbornost, při každém vyšetření maximální poskytnutá péče a citlivý lidský přístup. Šikovná a vždy přívětivá zdravotní sestřička k tomu. Více

U Nemocnice 918, Valašské Meziříčí Mapa

MUDr. Křenek Oldřich, Interní ambulance

• „Skvělý lékař i člověk, pro něho není nic zatěžko, nic nepodcení a je velmi trpělivý a vstřícný. Stará se o mně opravdu dlouho na to, abych mohla říci, že s ním se žádných nemocí nebojím :-) Více

Smetanova 650, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Odborný lékař interní, diabetologie

• Igor Nykl

Internista, Kardiolog

„Pan doktor je člověk na profesionální úrovni , ochotný , milý , jsem rád že k němu můžu docházet.Vždy usměvavý,odcházím od něho s uklidněním o svém zdravotním stavu. Vřele všem doporučuji. Pane doktore moc Vám za všechno děkuji a přeji Vám pevné zdraví a´t můžete dále léčit své vděčné pacienty. Dík Antonín Polák,Dobrá Více

Na Poříčí 1190, Frýdek-Místek Mapa

Odborný lékař kardiologie