Internista Bruntál

• Internista, Praktický lékař

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka mi vždy pomohla a našla hlavní problém! Nemohu si stěžovat, a ještě šikovné sestřičky které mi taky moc pomohou! Profesionální přístup! Až si troufám říct že možná nejlepší z ČR! Více

Dr. E. Beneše 61/1873, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní, rehabilitace,PL

• Internista, Praktický lékař

„Velmi výborný lékař, diagnostik. Vždy hledá nejlepší řešení a léčbu pro pacienta. Má velmi dobrý přehled o nových možnostech léčby a přístupu, lécích Více

Pivovarská 11, Rýmařov Mapa

• „Odborník!

Nám. Hrdinů 7, Krnov Mapa

Odborný lékař interní a gastroenterol.

• „Dobrý večer !moc ráda bych se podělila s Vámi o svou dnešní zkušenost u pana doktora Šatury.Velmi profesionální,lidský, citlivý a ohleduplný přístup lékaře, s jakým jsem se do dnešního dne nikdy u lékaře nesetkala.Pan doktor na mne promluvil,jeho laskavý přístup a pohled mne naprosto zbavil tížívého strachu,se kterým jsem na vyšetření přijela a vyšetření proběhlo naprosto bez bolesti.Děkuji svému kamarádovi,který mi dal na pana doktora kontakt s recenzí velké spokojenosti ...a velmi bych chtěla i poděkovat touto cestou panu doktorovi a jeho laskavé hodné sestřičce.Děkuji děkuji děkuji Zora Kabaštová/Krnov Více

Dr. E. Beneše 21, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní a gastroenterol.

• „Výborná lékařka, skvělý odborník, dovede naslouchat, vždy pomůže, určitě doporučuji!!! Neměnila bych.

Opavská 333, Horní Benešov Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

• Internista, Praktický lékař

„Pan doktor Jelonek je úžasný. Je to skvělý lékař a skvělý člověk !!!!!!!!!!!!

Palackého 1, Krnov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je příjemná, úpřimná a hlavně je odborník.

I. P. Pavlova 9, Krnov Mapa

Nemocnice Krnov

• Internista, Diabetolog

„Výborný, vstřícný, chápající. Již od vstupního vyšetřeni ve mě vzbydil více důvěry, než řada předcházejících a nervózních lékařů. Ilona Více

Okružní 20, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní, diabet., rehab.

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Gynekolog, Ortoped Více

Hornoměstská 549/16, Rýmařov Mapa

Podhorská nemocnice a.s.

• Internista, Plicní lékař

„Perfektní a nejlepší lékařka

Nádražní 44/1099, Bruntál Mapa

Odborný lékař TRN a RDG

• „Skvělý odborník, vstřícný. Racionální náhled na věc. Rozumná rozvaha o dalším postupu. Velmi nám pomohl.

I. P. Pavlova 9, Krnov Mapa

Nemocnice Krnov (SZZ Krnov), p.o.

• „Paní doktorka je velmi citlivá a upřímná,všechno perfektně vysvětlí a alespoň pacient ví jak na tom je a nemusí se na nic ptát. Více

Nádražní 29a/1778, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

Jesenická 146/28, Vrbno pod Pradědem Mapa

Interní ambulance

• „Ochotný, vždy se snaží vyhovět všem požadavkům pacienta. Čekací doba je minimální.

Nám. Hrdinů 5, Krnov Mapa

Odborný lékař interní

• „Snad jediný lékař v Bruntále, který má oprávněně titul MUDr. Profesně, lidsky prostě jednička. petr.o

Okružní 287, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

1 názor

„Dlouholéta praxe a bohaté zkušeností.Spolehlivost,nezištnost a lidský přístup k pacientům.

Komorní Lhotka 210, Bruntál Mapa

• Internista, Kardiolog

„Pana doktora znam jako kardiologicky pacient 30 let, s jeho postupy, vlidnym trpelivym pristupem, medikaci, lecbou i vysetrenim , stejne jako s jeho personalem jsem natolik spokojena, ze dojizdim do jeho ambulance z Prahy. Nemela bych duvod hledat jineho lekare a menit. Dekuji mu moc ! Eva Lucká Více

Alšova 9/971, Bruntál Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

• Internista, Kardiolog

„Jeho závěry jsou bez příkras, stručné a jasně formulované. Redukce váhy bolí a to se málo komu líbí.

Nám. Hrdinů 6, Krnov Mapa

Odborný lékař interní a kardiologie

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka se mně ujala když zastupovala mou lékařku. Ačkoliv prakticky neměla žádné vstupní informace z mé karty, pomohla mi s akutním vážným onemocněním.A nasadila účinné a správné léky. I proto jsem k ní přešla, jsem spokojená, nebývá takový nával v čekárně jako u předchozího lékaře. Jsem spokojená. Více

Jesenická 12, Vrbno pod Pradědem Mapa