Internista Jeseník

• Internista, Praktický lékař

„dobrá komunikace,super přístup k pacientum dobré léčení...jsem rád za takvého lékaře,neměnil bych

Sadová 310, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Této lékařce dávám to nejlepší ocenění po všech stránkách.

Odborný lékař internista a diabetolog

• „Přijela jsem do lázní ve velmi zhoršeném zdravotním stavu vlivem psychosomatických příčin. Léčebný přístup paní doktorky Opletalové pomohl zlepšit můj psychický i fyzický stav do té míry, že jsem opouštěla lázně s výrazným zlepšením mé plicní choroby. Důkladnost, pečlivost, důslednost při vysoce profesionálním způsobu léčby paní doktorky vyvolává ve mně důvěru, to je základ úspěšnosti mého lázeňského pobytu pacienta. Děkuji. Ludmila Macků únor 2013 Více

Priessnitzova 12/299, Jeseník Mapa

Priessnitzovy léčebné lázně a.s.

• „Paní doktorka je velmi citlivá a upřímná,všechno perfektně vysvětlí a alespoň pacient ví jak na tom je a nemusí se na nic ptát. Více

Jesenická 146/28, Vrbno pod Pradědem Mapa

Interní ambulance

• „Velmi dobrý osobní a lidský přístup k pacientům a především odborník v oboru.

Odborný lékař internista a diabetolog

• „Nejlepší!!!! ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Dukelská 456, Jeseník Mapa

Odborný lékař internista a revmatolog

• „Byla jsem hospitalizována na interním oddělení nemocnice v Jeseníku jako akutní pacientka při své dovolené a chtěla bych touto cestou velice poděkovat panu primáři a celému kolektivu interního oddělení za nevšední a obětavou péči,ochotu a lidský přístup,se kterými jsem se v takové míře dosud nikde nesetkala a to pracuji jako zdravotní sestra více než 30 let a už jsem poznala i několik nemocnic jako pacientka.Opravdu jsem byla velice příjemně překvapena a ještě jednou mockrát díky.Ivana Szczepanská. Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• „Pracuji více než 30 let jako zdravotní sestra,prošla jsem různými odděleními jako pacient i zaměstnanec a nyní jsem byla hospitalizována na interním oddělení nemocnice v Jeseníku během své dovolené,kde byl mým ošetřujícím lékařem.Chtěla bych panu doktorovi velice poděkovat za nevšední obětavost a péči a to ve dne i v noci,které se mi dostalo a se kterou jsem se v takové míře dosud nesetkala a byla maximálně spokojená.S tímto názorem souhlasily i další spolupacientky a to i ty,které zde byly i z jiných krajů.Kéž by takových lékařů přibývalo.Ivana Szczepanská. Více

Lipovská 103, Jeseník Mapa

Jesenická nemocnice

• Internista, Fyzioterapeut

1 názor

„Mockrát mě lečil v Jeseníku lázních neznám lepšího a peclivějšího který by si zasloužil ocenění .Je to prostě pan doktor Více

Priessnitzova 12/299, Jeseník Mapa

Priessnitzovy léčebné lázně, a.s.

• Internista, Pediatr

1 názor

„Skvělý člověk, vynikající lékař. Empatický a vnímavý...Známe jej ze Zlatých hor a každý rok se na něj těšíme ;)

Zlaté Hory Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka se mně ujala když zastupovala mou lékařku. Ačkoliv prakticky neměla žádné vstupní informace z mé karty, pomohla mi s akutním vážným onemocněním.A nasadila účinné a správné léky. I proto jsem k ní přešla, jsem spokojená, nebývá takový nával v čekárně jako u předchozího lékaře. Jsem spokojená. Více

Jesenická 12, Vrbno pod Pradědem Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Onkolog

„Ja si nemužu stěžovat jsem spokojena.

Odborný lékař onkologie

• Ján Capko