Internista Šternberk

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Litovelská 26, Olomouc Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Ivan Krupa

Internista, Fyzioterapeut

„Fakt doporučuji. Pan doktor je sice hodně ostrý v proslovu, ale na rozdíl od ostatních dokázal o řešení problému nejen mluvit, ale hlavně pomoct. Nebral sice ohled na výsledky vyšetření jinde a měl svou pravdu, ale skousl jsem to a dělal, co po mě chtěl. A teď jsem mu vděčný. Při léčbě jinde jsem 3/4 roku podstupoval kortikoidové injekce (uleví, ale nevyřeší problém), podstupoval opakovaně elektroléčbu, ultrazvuk, masáže a nic. Nehorší byla rázová vlna, která mi po opakovaných aplikacích loket ještě zhoršila. U pana doktora jsem dostal opakovaně prášky na záněty, pak injekci SportVis (subjektivně jsem zlepšení nepociťoval, pan doktor ano) a výrazně se mi ulevilo po 2 aplikacích laseru. Od té doby jsem 3/4 roku bez problémů. Ruku sice zatím moc netýrám, občas cítím tupý tlak, ale výsledek je neporovnatelně lepší než předtím. Chtěl jsem napsat hodnocení až z odstupu a teď bych málem zapomněl. Ale pan doktor by si zapomenutí nezasloužil. Děkuji za pomoc, pane doktore Krupo. Masař Více

Krapkova 7, Olomouc Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Internista, Diabetolog

„Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• „Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu Viktor Vítek Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„S paní doktorkou mám zkušenost teprve necelý rok a jsem překvapený jejím pozitivním přístupem a ochotou pomoci. S ohledem na svou váhu jsem předpokládal, že hned mezi dveřmi dostanu doporučení, že jsem tlustý, že musím zhubnout, jinak mi nemůže pomoct - zažil jsem už u jiných lékařů včetně jejich nevybíravého chování. Neříkám, že popsané v rámci vyšetření nepadlo, paní doktorka ale udělala pro mne jednu zatím nepoznanou věc - poradila mi, jak na to. Mohu po necelém roce říct, že úbytek váhy sice pomalu - nicméně přišel přišel, s tím i zlepšení kondice a sebevědomí. V současné době mám kalhoty o dvě čísla a košili o čtyři čísla menší. Mnohem více jsem začal přemýšlet nad sebou a svým zdravím. Pevně věřím, že můj kontakt s paní doktorkou do budoucna bude omezen již jen na pravidelné kontroly a předepsání receptů. Věřím, že s léčbou nasazenou mi téměř před rokem budu mít i nadále slušné výsledky, ze kterých krom mne bude mít radost i paní doktorka. Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• Internista, Plicní lékař

„Velmi dobrý odborník,příjemné jednání s pacienty

Opavská 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař TRN

• Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• „Dobrý den, byla jsem u pana doktora jen na banálním vyšetření a byla jsem mile překvapena přístupem a ochotou. Velmi pozitivní přístup k mé osobě a i viditelný zájem o mé zdraví, což u spousty jiných doktorů nenajdeme. Už jen ten usměv a přístup od sestřičky a následně od p. doktora, vás pohladí na duši a léči. Kéž by byli všichni doktoři tak positivně naladěni. Více

Nemocniční 5/270, Uničov Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• Internista, Praktický lékař

„Velmi výborný lékař, diagnostik. Vždy hledá nejlepší řešení a léčbu pro pacienta. Má velmi dobrý přehled o nových možnostech léčby a přístupu, lécích Více

Pivovarská 11, Rýmařov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

• Internista, Praktický lékař

„velice dobrá a zkušená lékařka.Jen škoda že už odchází do důchodu.Jen samé kladné zkušenosti.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zatím proběhla jen telefonická konzultace a mám velmi příjemný pocit z přístupu a ochoty lékaře. Těším se na návštěvu. J. Schönenberger Více

1. máje 116, Dlouhá Loučka Mapa

Odborný lékař internista, diabetologie

• Internista, Praktický lékař,…  Diabetolog Více

„Pana doktora si velice vážím nejen jako vyjímečného lékáře, ale i jako člověka pevných morálních zásad, ohleduplného a citlivého. Nesetkala jsem se s žádným lékařem, který bere své zaměstnání jako poslání, pomáhat nezištně všem svým pacientům. Zachránil mému bratrovi život a to dokonce 2x !! Určil diagnozu, když jiní si už nevěděli rady. Díky panu doktorovi dostal bratr před 8 lety novou chlopeň a mohl žít plnohodnotný život. Nyní byl opět na hranici smrti, pan doktor ho opět zachránil a je nadále v jeho péči. Neumím vyjádřit své poděkování, přeji mu dlouhý život a pevné zdraví. Více

Axamitova 1, Olomouc Mapa

Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje lékař RLP

• „Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Tovární 41, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Diagnostik, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Pediatr Více

Jivavská 20, Šternberk Mapa

Nemocnice Šternberk

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka jak po stránce odbornosti, tak v osobním vstřícném přístupu k pacientovi. Vyslechne, vysvětlí, poradí, v diagnóze se u mne nikdy nespletla. Využívá nejnovější odborné informace i moderní technologie. Nejlepší, s jakou jsem se v životě setkala. PANÍ doktorka! Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař - MUDr. Romana Švecová, s.r.o.

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• Internista, Kardiolog

„Po podrobné analýze a po několika vyšetřeních mi tento lékař zajistil doživotní recept na XARELTO. Také mi provedl vyšetření na tlak a ještě se mnou probral (laicky), možnosti snížení mé nadváhy, za což jsem mu také vděčný. Takže jednou větou je to odborník na správném místě a mohu jej pouze doporučit. Více

Nádražní 1, Šternberk Mapa

Odborný lékař kardiolog

• „Skvělá paní doktorka, jsem moc ráda, že můžu být v její péči. Jezdím za ní na kontroly skoro 70 km, ale to je to nejmenší. Jsem naprosto spokojená a vsem doporučuji Více

Fibichova 9, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• „“MUDr. Vomačka skvělý lékař. Mohu říct že jeden z nejlepších lékařů u kterých jsem kdy byla. Profesionální a přátelský přístup mne velmi mile překvapil. Ja mohu jen doporučit!!!!!! Takových lékařů by mělo být více ve všech oborech.” Více

Čajkovského 14, Olomouc Mapa