Internista Prostějov

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Litovelská 26, Olomouc Mapa

Klinika LLC, Plastická chirurgie a laserové léčebně centrum

• Ivan Krupa

Internista, Fyzioterapeut

„Děkuji za všechnu péči a pomoc. Děkuji, že ze vztahu lékař a pacient se časem stalo i příjemné přátelství. Mrzí mne, že už se neuvidíme. Přeji ti Ivi klidné spočinutí. Budeš mi chybět. Více

Krapkova 7, Olomouc Mapa

Odborný lékař rehabilitace

• Internista, Diabetolog

„Vyborny přistup k pacientúm, po odborne stránce vynikajíci.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

Odborný lékař interní a diabetologie

• Internista, Endokrinolog, Di… abetolog Více

„paní Mudr. Nováková i sestřička jsou naprosto úžasné. Dlouho jsem se nesetkala s takovou pečlivostí, lidským přístupem a ochotou jako u těchto dvou žen. Naprostý propacienstký přístup. Pečlivost, ochota a vlídnost. Opravdu mohu pouze doporučit. Opravdu tak vlídný přístup od lékaře i sestry jsem dlouho dlouho nezažila. A jak jsem již slyšela pár negativních ohlasů. Věřila bych tomu, že když je člověk nezodpovědný a ani za mák nedbá rad lékaře, není divu, že se pak asi neusmívá. Za mě pouze chválit, chválit a chválit. Víc takových lékařů a sester a máme naprosto dokonalé zdravotnictví. Děkuji jim jak nejvíc mohu Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Jsem u pana doktora Vyhnánka již přes deset let a nemůžu na něj dát dopustit. Profík a velice lidský člověk v jedné osobě. Hodně mi pomohl a pomáhá. Děkuji mu Viktor Vítek Více

Sušilovo náměstí 5, Olomouc Mapa

Vojenská nemocnice Olomouc

• „Je vdzělaná,odpovědná a příjemná.Škoda,že ambulance už není v provozu.

Tyršova 392, Konice Mapa

Odborný lékař vnitřního lékařství

• Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

„Praktická,ochotná,rozumí své práci

Masarykovo náměstí 12, Brodek u Přerova Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Diagnostik, Gastroenterolog, Gynekolog, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Plastický chirurg, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Urolog, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Svobody 1067/32, Olomouc Mapa

Poliklinika Olomouc s.r.o.

„Výborná,zkušená lékařka.

Mlýnská 367, Ivanovice na Hané Mapa

• Internista, Praktický lékař

„velice dobrá a zkušená lékařka.Jen škoda že už odchází do důchodu.Jen samé kladné zkušenosti.

Dlouhá 34, Olomouc Mapa

• Internista, Praktický lékař,…  Diabetolog Více

„Pana doktora si velice vážím nejen jako vyjímečného lékáře, ale i jako člověka pevných morálních zásad, ohleduplného a citlivého. Nesetkala jsem se s žádným lékařem, který bere své zaměstnání jako poslání, pomáhat nezištně všem svým pacientům. Zachránil mému bratrovi život a to dokonce 2x !! Určil diagnozu, když jiní si už nevěděli rady. Díky panu doktorovi dostal bratr před 8 lety novou chlopeň a mohl žít plnohodnotný život. Nyní byl opět na hranici smrti, pan doktor ho opět zachránil a je nadále v jeho péči. Neumím vyjádřit své poděkování, přeji mu dlouhý život a pevné zdraví. Více

Olomoucká 173, Olomouc Mapa

Psychiatrická léčebna Šternberk

Axamitova 1, Olomouc Mapa

Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje lékař RLP

• „Velice sikovny pan doktor! Pomohl mi s lecbou a hlavne poradil v prevenci. Byla jsem velmi spokojena s pristupem.

Tovární 41, Olomouc Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Skvělá lékařka jak po stránce odbornosti, tak v osobním vstřícném přístupu k pacientovi. Vyslechne, vysvětlí, poradí, v diagnóze se u mne nikdy nespletla. Využívá nejnovější odborné informace i moderní technologie. Nejlepší, s jakou jsem se v životě setkala. PANÍ doktorka! Více

nám. Národních hrdinů 2, Olomouc Mapa

Praktický lékař - MUDr. Romana Švecová, s.r.o.

Jeremenkova 40/1056, Olomouc Mapa

Železniční poliklinika Olomouc

• Internista, Praktický lékař

„Připojuji se k výše uvedeným hodnocením. Velmi pečlivý a svědomitý lékař s velmi dobrým přístupem k pecientům.

Čechovická 68/134, Prostějov Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Velmi si vážím práce paní doktorky. Byla vždy milá a ochotná. Chodí k ní oba mí rodiče. Včas, správně a pohotově zareagovala na náhlé potíže mého otce. Sestřička je také velmi příjemná. Doporučuji !! Více

Na výsluní 16, Prostějov Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvělá paní doktorka, jsem moc ráda, že můžu být v její péči. Jezdím za ní na kontroly skoro 70 km, ale to je to nejmenší. Jsem naprosto spokojená a vsem doporučuji Více

Fibichova 9, Olomouc Mapa

Odborný lékař internista

• „“MUDr. Vomačka skvělý lékař. Mohu říct že jeden z nejlepších lékařů u kterých jsem kdy byla. Profesionální a přátelský přístup mne velmi mile překvapil. Ja mohu jen doporučit!!!!!! Takových lékařů by mělo být více ve všech oborech.” Více

Čajkovského 14, Olomouc Mapa