Internista Bílovec

• Internista, Gastroenterolog

„Dobrý den, dnes jsem absolvovala kolonoskopii u pana doktora Buzgy, musím hodnotit vše na jedničku, přístup sestricek a příjemný pan doktor. Tohoto vyšetření jsem se velice bála, ale úplně zbytečně. Všem tuto ordinaci doporučuji Více

Panelová 15/6116, Ostrava Mapa

Gastro-Med, s.r.o., gastroenterologie

• Internista, Chirurg, Dermato… log, Plastický chirurg, Praktický lékař, Otorinolaryngolog Více

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

Sady Svobody 4, Opava Mapa

• Internista, Praktický lékař

„K paní doktorce chodím co otevřela ordinaci.Vždy mi pomohla,když jsem potřebovala lékařskou péči.Je příjemná a jsem ráda,že mé zdraví je v jejích rukách:-))) Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

Opavská 959, Ostrava Poruba, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a PL pro dospělé

• Internista, Praktický lékař

„Výborný, empatický odborník, vždy ochotný pomoci.Má zkušenosti a léčí v souvislostech, má neskutečný přehled.

1. čs. armádního sboru 1322, Ostrava Mapa

Sklopčická 481, Ostrava Mapa

• Internista, Gastroenterolog

„Doc .Přemysl Falt je jeden s nejlepších lékařů -gastroenrerolog,internista.Vždy velmi empatický .Trpělivě a srozumitelně vždy vysvětlí léčbu .Kež by bylo více takových lékařů .Panu docentovi patří velké díky . Více

Olomouc Mapa

II. interní klinika - gastroenterologická a geriatrická, Fakultní nemocnice Olomouc

Třebovická 5114, Ostrava Mapa

Bormed s.r.o. - gastroenterologická ambuilance

• „Milá,inteligentní...

Velká 17/3051, Ostrava Mapa

• Internista, Revmatolog

„Paní doktorka je skvělý odborník, udělá si na pacienta čas, vše vysvětlí a hlavně má profesionální a lidský přístup. Totéž platí i o setřičce. Jsem ráda, že jsem zvolila správně. Více

Ruská 44/99, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní a revmatologie

• Internista, Endokrinolog

„Paní doktorka i sestřičky jsou velice milé a ochotné. Veškerý strach a obavy z vyšetření jsou náhle pryč v tomto milem prostředí. Kdyby bylo více takových ordinací. Děkuji Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

ČSA 6a, Hlučín Mapa

Vodní 636, Vítkov Mapa

Endokrinologická a interní ambulance

• „Chválím a moc děkuji za mnoholetou příkladnou péči o mé zdraví.Paní doktorka je vstřícná,trpělivá a velmi milá,za což si zaslouží velký obdiv -děkuji. Jejím léčením se dožívám 83 roků ve zdraví úměrnému mému věku.S velkým poděkováním se připojuje i má rodina .Helena Pelichová Více

Nám. Slezského odboje 3, Opava Mapa

Odborný lékař interní a nefrologie

• Internista, Praktický lékař

„Takové rčení o paní doktorce se mi absolutně nelíbí!!!Člověk který má věk neznamená,že je špatný a paní doktorka je velice milá a hodná!Člověk v jakémkoliv věku má někdy zlé a někdy dobré chvilky!Paní doktorku mám ráda a myslím,že nejsem sama-jeto VELICE DOBRÁ LÉKAŘKA!!!!Jemi jedno i kdyby měla 90let!!!! Více

Mojmírovců 7, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborně zorganizováno. Vstřícný přístup k pacientům. Asi profesionální i po odborné stránce - to jako laik nemohu posoudit. Více

Náměstí SNP 4, Ostrava Mapa

Ostrava-Zábřeh

• Internista, Anesteziolog, Ch… irurg, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Onkolog, Plastický chirurg, Praktický lékař, Zubař Více

Havanská 6145/4a, Ostrava Mapa

Silesia Medical s.r.o.

• Internista, Kardiolog

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• Internista, Fyzioterapeut

„paní primářka je lékař na správném místě s dětmi to umí můj syn je autista a ona si k němu našla cestu syna cvičí terapeut radek vjačka vřele doporučuji je to kamarád dětí ví jak na ně děti,které se jinak obtížněji spřátelí s ním hned během cvičení našli stejnou vlnu jak se říká opravdu sem moc ráda a všem maminkám postižených dětí ale i zdravých doporučuji tento tým v ostravě zábřehu na zámečku mne se synem před rokem odmítli že namají čas se s autisty zdržovat že na to nejsou zařízeni a do vítkovic ted jsme přišli po roce a supr děkuji paní primářce Více

Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice