Doporučení internisté s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Bílovec

• Internista, Diabetolog

„Dobrý den,k paní MUDr.Šeptákové jsem začal chodit od jara letošního roku k vůli zýšenému cukru.Vstupní prohlídka proběhla dne 21.4.2016.Tak důkladnou vstupní prohlidku jsem ještě ve svých 72 letech nezažil.Lékařská zpráva je napsána na celou jednu stránku formátu A 4.Celková prohlídka trvala víc jak půl hodiny.Proto se opravdu nedivím,že čekací doba u této lékařky je delší než u ostatních lékařů.Tak výbornou lékařku s opravdu profesionálním přistupem k pacientům se tak měkde nevidí. To se dá říci o sestřiče,která svou práci zvládá perfektně.Za což oběma patří dík. Více

• Internista, Praktický lékař

„Jsem velice spokojená s panem doktorem. Nemám vůči němu žádný problém. Kdykoliv jsem měla problém pomohl. Podotýkám nejsem častý pacient. Chodím , opravdu když mám problém. Když mu zavolám tak je ochotný. Jsem s ním velice spokojená. Více tolik lékařů a je na světě hned líp, protože víte , že máte lékaře na pravém místě. Sestra taky za 1. Ochotná a také na pravém místě. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Také smekám před tímto úžasným lékařem a odborníkem, který mi doslova zachránil život. Je to skvělý člověk. Takže jen děkuji a děkuji, že jsem ho mohl poznat. Více

Na obvodu 41, Ostrava Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Gastroenterolog

„Před pár lety jsem chodila k panu doktorovi kvůli zhubnutí.Byl hodný a milý.Dobrý odbo rník dietolog.Váhu sistále udržuji. Více

• Internista, Hematolog

1 názor

„Výborná hematoložka, moc ji děkuji za vše. Má velice osobní a citlivý přístup, je vždy milá a je to odborník na svém místě! Více

• Internista, Praktický lékař

„Většinou se zde objevují negativní příspěvky, se kterými nemohu souhlasit a taky jim nerozumím - viz čekací doba-je to snad jiné někde jinde? dále ošetření krátké (3min) a dlouhé (40min.), každé vyšetření vyžaduje jinou dobu - prostě všem se člověk nezavděčí. Já tuto ordinaci navštěvuji již pěknou řádku let a rozhodně si nemohu stěžovat. Mohu jen poděkovat za dobrou diagnostiku mých zdravotních problémů a vstřícnost. Kovářová Mirka Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Široký rozhled po oboru. Velmi dobrá znmalost různých medikací a jejich vzájemné ovlivnění

• Internista, Imunolog, Alergo… log Více

„Paní doktorka byla při mé prvnínávštěvě velmi vstřícná. Rozumí své práci, je to odborník na svém místě.

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

• Internista, Plicní lékař