Doporučení internisté s Oborová zdravotní pojišťovna Nový Jičín

• Internista, Praktický lékař

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

• Internista, Kardiolog

„Takovou si předstvuji ideální doktorku pro svůj přístup k pacientovi,odbornost a porozumění .

Nová cesta 531, Bílovec Mapa

Odborný lékař kardiolog a internista

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

• Internista, Praktický lékař

„Velice doporučuji :) Skvělá doktorka, která má lidský přístup a vše vysvětlí, na nic si nehraje a nehoní si ego na pacientech, jako jsem se u jiných lékařů mnohokrát setkala. Nevzdala jsem se jí ani po odstěhování z Valašské Bystřice a dojíždím za ní nadále. Děkuji za Váš přístup paní doktorko :) Více

č.d. 316, Valašská Bystřice Mapa

• Internista, Praktický lékař

„S panem doktorem jsem velice spokojená, je to skutečně odborník, který se nebojí pacienta léčit. Díky němu opět cítím důvěru k lékařům, protože mě začal léčit, když mě ostatní ignorovali. Navíc je velice sympatický a cítí s pacientem. Nebojím se mu svěřit, protože vím, že se ke mě nebude chovat arogantně. Za mě 100%!! Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Mohu hodnotit jen v superlativech. Výborný lékař, vysoká odbornost, při každém vyšetření maximální poskytnutá péče a citlivý lidský přístup. Šikovná a vždy přívětivá zdravotní sestřička k tomu. Více

U Nemocnice 918, Valašské Meziříčí Mapa

MUDr. Křenek Oldřich, Interní ambulance

• Internista, Praktický lékař

„Možná, že někdo si těžko zvyká na jeho "ano, ano, ano" a osobu jako takovou, ale je to ten nejlepší praktický lékař, co se odborné stránky týče. Já byla pacientkou jiných obvodních lékařů, Ti se mi sice po slovní stránce věnovali více, ale jejich odborná stránka naprosto selhala a já zaplatila skoro životem, a o život tady přeci jde. Naštěstí jsem se dostala do výborných rukou tohoto lékaře. Jen si přeji, vzhledem k jeho věku, aby nám Pan doktor co nejdéle vydržel. Nedokáži si představit, kde bych našla takového profesionála. Pane doktore - Děkuji. PS: Pro nespokojence nezbývá než vzkázat - dnes si můžete naštěstí lékaře vybírat (před r. 90 to nešlo). Více

Tyršova 195, Příbor Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Naprosto úžasný pan doktor a skvělý člověk. Postup léčby podrobně vysvětlil. Vždy byl schopný pomoci při zhoršení mého zdravotního stavu. Nemůžu si vynachválit. Více

K nemocnici 76, Nový Jičín Mapa

Nemocnice s poliklinikou

• Internista, Gastroenterolog

„Před pár lety jsem chodila k panu doktorovi kvůli zhubnutí.Byl hodný a milý.Dobrý odbo rník dietolog.Váhu sistále udržuji. Více

Štefánikova 1301, Kopřivnice Mapa

Odborný lékař geriatrie

• „Sestřička už je nová a moc milá s profesionálním a lidským přístupem k pacientům. Pacienti jsou však různí a někdy to s něma asi není jednoduché. Více

Řehoře Volného 60, Příbor Mapa

Odborný lékař interní

„Velmi spokojená:-)

Fryčovická 206, Brušperk Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Byl jsem zde na echu. Vše proběhlo v pořádku a dokonce jsem přišel na řadu o 10 minut dříve. Přístup personálu také naprosto bez problému. Takže nechápu zdejší negativní recenze. Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• „docela ujde

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

Odborný lékař interní

• Internista, Praktický lékař

„Paní doktorka je vždy milá a ochotná.sice jsou její metody zastaralé(psaní na stroji,kartotéka ve skříní)ale vyřídíte to co potřebujete..na složitější vyšetření stejně musíte jinam,takže jako obvodní lékařka pro mne naprosto ideální.nečekám dlouho ve frontě.Spousta lidí na ni nadává,ale já se jí musím zastat. Více

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi promyšlené plánování, věci lze vyřídit telefonem, pacient jde do ordinace v přesnou dobu, na kterou je objednán. Největší profesionalita v Rožnově p.R. Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• Internista, Praktický lékař

„Byla vstřícná a zodpovědná a hlavně lidská lékařka. Dodnes maminka o paní doktorce mluví jen jaká to byla skvělá lékařka. Po jejím odchodu bylo moc těžké najít štěně dobrou a svedomitou lékarku, které nešlo o zik a kariéru, ale o pacienta. Více

Rožnovská 240, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Internista, Diagnostik

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

• Internista, Plicní lékař

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

Nemocnice Valašské Meziříčí a.s.

• Internista

Nadační 1, Odry Mapa