ORTHES, spol. s r.o.

• Pavel Doruška

Ortoped,

• V

Dobrý den.
      Chtěla bych touto cestou oslovit Vás, pane doktore a moc Vám poděkovat. Dne 27.5. jste mě operoval, TEP levého kolene.Operace proběhla bez komplikací, péče v Orthesu byla vzorná, následná RHB 3 týdny ve Valaš.Meziříčí taktéž. Při poslední návštěvě jste mi na rovinu řekl i napsal do papírů,že mám být trpělivá a poctivě cvičit. Dělala jsem to opravdu poctivě od začátku,ale vy jste mi dal ještě větší motivaci. Rehabilitace,které jste mi napsal na srpen,jsem odevzdala ještě v den příjezdu od vás,ale jelikož rehab.sestra má momentálně dovolenou, mám přijít až 11.8.Ale nelenila jsem a hned v pondělí jsem si na Vaši radu zakoupila permanentku do fitka na měsíc na rotopéd,kam s manželem dennně chodíme na hodinu.Dojdu tam pěšky - snažím se chodit, procházky prodlužuji a i doma ještě víc cvičím než dříve. Ještě jednou moc děkuji za Váš skvělý přístup.Potíže,které jsem skutečně měla, postupně odeznívají. Přeji Vám hodně úspěchů pracovních i v osobním životě. Klečková Daniela

• C

Je to vynikající ortopéd, dobrý, citlivý a úžasný člověk s velmi lidským přístupem k člověku. Má vysokou kvalifikační úroveň. Pacienty o všem informuje, poučí a zároveň i vyslechne s klidným, usměvavým přístupem, což všichni ocení. Chci mu touto cestou moc a moc poděkovast. Je to lékař s velkým srdcem. Děkuji ...
      Chadimová

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Vladimír Kocourek

• Umístění: jiné místoSlužby: Kontrola po operaci kolena

S Mudr. Vladimírem Kocourkem jsem velmi spokojen.
      Hlavně - ochota pomoci a rychlá domluva bez zbytečných řečí . Sestra - příjemné vystupování a dodržování doby objednání.
      Lubomír Stavinoha

• Jsem první a asi se všichni p.doktora bojí neboť jeho chování neodpovídá slušnému chování vůči nemocným lidem.
      Po třech návštěvách mne ani jednou neprohlédl a hned mi aplikoval obstřiky.
      A na závěr jsem se dozvěděl, že mi vlastně nic není a to jsem absolvoval 2 operace ramene.
      Bravo :-(

• Petr Kozák

• Umístění: Odborný lékař ortopedieSlužby: operace kloubu

Na operačním stole pana primáře jsem se ocitla zcela neplánovaně s úrazem, který si vyžádal kompletní endoprotézu kyčle. Byla mi implantována keramická endoprotéza s delší životností. Díky čisté a perfektní práci se po operaci nevyskytly žádné otoky ani modřiny, hybnost byla od začátku perfektní, chůze po 5 měsících naprosto neproblematická, jizva skvěle zhojená, esteticky velmi nenápadná, v některých místech téměř nepostřehnutelná. Během náročné a zdlouhavé rekonvalescence mi pomohla nízká váha a slušná fyzická kondice. Pokud se někdo na tuto operaci chystá, lékař doporučuje shodit a cvičit, pak věřte, že ví proč. Jestli ho neposlechnete, zaděláváte si na problém. Když jsem po návratu do Německa, kde žiju, mohla na všetečné dotazy zdravotního personálu odpovídat, že tuhle dobrou práci odvedl primář jedné malé neznámé nemocnice v České Republice, patrioticky jsem se dmula pýchou. Díky!

• J

Pokud mám hodnotit, tak hodnotím 5-ti hvězdičkami. Měl jsem problémy s kolenem, rentgen nic neukázal. Až díky starostlivosti pana doktora a artroskopickému vyšetření a následnému ošetření mám s kolenem klid. Díky.

Podívejte se na všechny názory (30) na lékaře

• David Surý

• L
      Umístění: Orth-Traum spol s r.o.Služby: Jiný

Můžu říct jenom to, že to jeden z nejlepších ortopedů v ČR.
      Jak profesionální přístup tak i samotná operace a léčba.
      Mohu jen doktora Davida Surého pouze doporučit všemi deseti.

• Umístění: Orth-Traum spol s r.o.Služby: Zlomenina

Po hospitalizaci v nemocnici a podepsání reversu jsem nedoufal že mi někdo pomůže ... poté jsem se dostal k panu doktorovi Surýmu a musím říct ze jeho profesionální přístup a sympatie ... jsou více než úžasné poradil mi a snaží se do teď vyřešit můj velký problém s drtivou zlomeninou ruky ... ochotný příjemný člověk !!!
      Jiného ortopeda bych na sebe nenechal ani sáhnout !
      PS: Škoda,že takových doktorů není více .
      Lazos *****

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře