Praktický lékař Rožnov pod Radhoštěm

• „Nejlepší praktik. Odbornost v širším směru a zkušenosti jsou zde vidět. Vždy mi řekne diagnózu před vyšetřením nebo testem u odborného lékaře a pokaždé diagnóza vyšla. Vždy mne vyléčil vysvětlil k diagnóze co je třeba. Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná doktorka.Neměnila by sem.Vždy mi ve všem vyhověla a pomohla.Plná čekárna dokazuje jak je paní doktorka výborná. Více

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• Praktický lékař

„Velmi ochotná a jak psal někdo přede mnou, tak zkoumá všechny možné věci, a v podstatě nic neponechává náhodě, i když se ukáže že jsou to banality Více

Turkmenská 660, Vsetín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi ochotný doktor, snaží se člověka vyslechnout a vyřešit problém. Jen mi někdy přijde, že toho zneužívají důchodci a chodí si s panem doktorem popovídat. Je velmi pečlivý a důsledný. Bohužel je také velmi opatrný co se týče předepisování antibiotik, proto se z bolesti v krku, na kterou mi běžné léky nezabíraly a říkala jsem mu to, vyklubal zánět středního ucha a musela jsem na pohotovost. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřička je taktéž velmi ochotná a laskavá. Více

Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Michalský starší je výborný doktor ,který mi zachránil mé zdraví .je mi 36,mám revmatoidní artritidu a nebýt pana doktora nemohla bych chodit a běhat,neustále se školí novým metodám a díky tomu se zajímá o každou diagnozu a její léčbu.Nedám na jeho služby dopustit,je skvělý lékař. Více

Máchova 619/30, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐ Více

Štefánikova 198/2, Kopřivnice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor opravdu na svém místě. Vystřídal jsem pár doktorů ale takovou ochotu, a takovou péči jsem nikde nedostal. Pan doktor nikdy nic nepodcení a vše vysvětlí. Více

Kadlčákova 1502, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je milá, příjemná a ochotná. Rozumí své práci, maximální spokojenost.

Kunín 84, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Vše pozitivní z lidského hlediska již bylo řečeno a se vším naprosto souhlasím. Takže doplním ještě jinak. Každá čekárna praktického lékaře by měla být v nějakém intervalu dezinfikována UV světlem, spolehlivě ničícím viry. U paní doktorky UV lampu v čekárně mají již léta, dnes je to zcela zásadní záležitost. Komunikace přes internet je také skvělá. Po všech stránkách zatím nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měl. Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka Kozielová je nejen velký specialista ve svém oboru, ale také úžasný člověk na správném místě. Vždy pomůže, vše skvěle vysvětlí a hlavně má člověk pocit, že jí na něm záleží a není jen další kus v ordinaci. Jsem vděčná za to, že je mou doktorkou zrovna ona. Apeluji ovšem na občasné netykavky z čekárny, kteří se vztekají, že to dlouho trvá - paní doktorka je v ordinaci i po pracovní době a dělá vše pro to, aby byl každý pacient řádně vyšetřen, takže prosím trpělivost - jsme jen lidi. Víc takových jako je právě ona. Děkujeme, paní doktorko. Více

U Nemocnice 980, Valašské Meziříčí Mapa

• Praktický lékař

„Nejlepší lékař kterého znám léčil už kdysi babi a dědu umí být empatický co rika si taky mysli umí,vše vysvětlit aby to nestudovany laik pochopil za mě takových lékařů by měl být víc Více

č.d. 389, Čeladná Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi oceňuji na zdravotní sestřičce i paní doktorce příjemný, lidský a profesionální přístup. Hlavně v této době je jejich práce určitě velmi náročná. I přesto dokáží být nad věcí a přistupovat k lidem s respektem a úctou. Nejen proto jim patří velké poděkování. :-) Více

Letenská 1183, Rožnov pod Radhoštěm Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi pečlivá a opravdu se zajímá o pacienta. S tím bohužel souvisí několikahodinové sezení v čekárně, než se dostanete na řadu, ale s tím se musí počítat. Jinak nemohu říct nic negativního. Více

K nemocnici 72/791, Nový Jičín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Je to PAN doktor jak má být !!!! Děkuji za každou jeho pomoc a radu!!! Je pečlivý a velice ochotný !!!

Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Satvamed s.r.o

• „Paní doktorka mi hodně pomohla před operací kyčle. Ošetřuje celou naši rodinu. Vždy je skvělá, vztřícná a udělá pro své pacienty první poslední, na rozdíl od jiných lékařů se každému zodpovědně věnuje. Sestřička je zlatá. Více

Nádražní 132, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Opravdu nej nej nej nej

Masarykova 753, Valašské Meziříčí Mapa

• Praktický lékař

„Vyborný lékař chodil k němu můj děda otec a dneska i já!a jsem s ním velice spokojená.až na to dlouhé čekání pokud akutně onemocním!Což značí že je výborný jiank by k němu tolik lidí nechodilo!Ale jinak se objednám a jdu témeř přesně! Více

Štefánikova 265, Kopřivnice Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Souhlasím ze všemi kladnými názory na paní doktorku Chlebovskou. Je výborný praktik , vstřícná , ochotná vždy dobře poradí. Jsem moc ráda, že jsem před lety měla to štěstí a patřím pod její křídla. Více

Mostní 102, Valašské Meziříčí Mapa

Praktická lékařka pro dospělé