MUDr. Jiří Neuwirth

Praktický lékař · Více o specializacích

Frenštát pod Radhoštěm 1 adresa

10 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jiří Neuwirth
Praktický lékař pro dospělé

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm 74401

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Super ordinace,super lékař:)Chodím k panu doktorovi celý život a vždy mi pomohl vyřešit zdravotní problém,jsem spokojena i s jeho lidským přístupem.

     • Praktický lékař pro dospělé preventivní prohlídka  • 

  • Musím se bohužel na tomto místě omezit jen na stručnou charakteristiku:
    Neprofesionální, arogantní k určité kategorii pacientů (k jiné naopak velmi příjemný a "lidský"),nedokáže jednoduché úkony, často uvádí nepravdivé informace, které poškozují pacienta, atd.,atd....
    Vřele NEDOPORUČUJI u tohoto "lékaře" setrvat!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Přes dvacet let navštěvuji tohoto lékaře s běžnými problémy, ale občas i s komplikovanějšími. Jsem s panem doktorem spokojená. Sestřičky jsou také příjemné a vstřícné. Doporučuji.

     •  • 

  • Profesionálni a zároveň i lidský přístup k pacientům,příjemná ordinace i sestry, ochota spolupracovat s pacientem
    na odborných vyšetřeních a následné léčbě.

     •  • 

  • Dobrá ordinace,bez zbytečného čekání,sestry i lékař vysoce profesionální,k pacientům příjemný. Jsem spokojen!

     •  • 

  • K

    pan doktor je opravdu skvělý jak v přístupu, tak v diagnostice, nemohla jsem si na nic stěžovat. Tímto se mu omlouvám, že jsem od něho odešla, ale vadí mi lékaři jako muži, takže jsem přešla k lékařce. Ale nedám na něho dopustit, chodila jsem k němu 6 let.

     •  • 

  • P

    Zatím nejlepší z praktických lékařů co znám. Velmi příjemný personál i prostředí...

     •  • 

  • Š

    Také pana doktora doporučuji, hlavně pro lidský přístup. Sestřičky také velice ochotné a hodné !!! Takto má ordinace vypadat !

     •  • 

  • O

    Lidský přístup, pro pacienta udělá i víc než musí. V ordinaci jsou příjemné sestry.

     •  • 

  • J

    je perfektní!!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu