Praktický lékař Holešov

• Praktický lékař, Pediatr

Kabelíkova 2682/1, Přerov Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař

„K panu dokrorovi jsem předcházela už jako dítě cca ve 14 letech protože nikdo jiný nemohl přijít na to co mi je. A chodila jsem k němu až do mých cca 25 než jsem se odstěhovala ze Zlína. Tento muž si může říkat PAN Doktor přišel mi na problém na který nikdo nemohl přijít cca 7 let a všichni v té době mamce tvrdili že jsem simulant. Pan doktor na problém přišel cca po měsíci docházení, vysvetlil o co jde a co se s tím dá nebo nedá dělat. 100% profesionální vždy milý a ochotný kdybych se nestěhovala tak bych jej nikdy nevyměnila. Více

Okružní 4699, Zlín Mapa

Léčíme Vás s.r.o.

• „Výborná lékařka, skvělý člověk. Skvělý přístup, vždy vše podrobně vysvětlí, aby i laik pochopil. Doporučuji

Okružní 4699, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Paní doktorka je moc milá, příjemná a hodná, sestřička ještě více. Nedělá jí problém pacienta poslat na vyšetření ke specialistům, a toho si opravdu cením. Pokud nejste příznivci antibiotik, je ochotná naslouchat a situaci řešit i jinak, pokud je to samozřejmě možné. Slovní spojení "lidské jednání" perfektně vystihuje tuto sehranou dvojici úžasných žen. Krásné podkrovní prostory jsou třešničkou na dortu. Marcela H. Více

Komenského náměstí 372/14, Kroměříž Mapa

• „Paní doktorka je velice příjemná. Zájem o pacienta je opravdový,vždy se snaží vypátrat kde je problém a naordinovat vhodnou léčbu. Jsem ráda,že taková doktorka ve Slušovicích je. Ne že bych k doktorům chodila ráda,ale když už ho člověk potřebuje tak tady v této ordinaci se člověk cítí příjemně nejen díky vzhledu,ale také díky sympatické sestřičce i doktorce. Více

Vítězství 101, Slušovice Mapa

• „Mám opravdu velký strach z návštěvy lékařů, ale od pana doktora Kubáčka vždy odcházím s dobrým pocitem a náladou. Je vstřícný, lidský a velmi poctivý, vždy poradí a nabídne různé možnosti léčby, komunikace na jedničku! Sestřička je zlatá. Více

Sadová 2526, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je moje první a doufám, že i poslední praktická lékařka :-) Je lidská, naslouchá a je ochotná. Prostředí je vybavené a čisté. Sestřička je milá, přátelská. Jediná nevýhoda je dlouhé čekání v čekárně. Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „profesionalní přístup k pacientovi pečlivý diagnostik citlivý k lidem žadný naznak arogance jako u jinych obvod lekařů světlá vyjimka v džungli našeho zravotnictví Více

Zahradní 973, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zajdu tam tak jednou za rok, ale můžu potvrdit, to co se zde píše, ochotně vyslechne, poradí, nezanedbává. Když si vzpomenu na její předchůdkyni nebo jiné specialisty, kde se cítím, že obtěžuji, nenamáhají se vysvětlit pacientovi, je MUDr. Pagáčová ještě zlatá. Komunikace s pacientem, aby pochopil diagnozu a důvody léčby, by měla být již standardem a zde je samozřejmostí.Objednávání jistě zkrátí čekání, ale sám chodím po spontánním rozhodnutí,když mi to pracovní povinností právě dovolují, takže mě osobně to moc nevyhovuje. Sestřička je super, tam není co dodat. Více

Broučkova 292, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím říct že jsem byl příjemně překvapen. Otevřela mi překrásná žena s milý úsměvem na rtech a to už měla po ordinační době. Přístup k pacientovi má naprosto úžasný a musím říct že hodně uvažuji o tom že vyměním svou obvodní lékařku a svěřím své zdraví do jejích rukou. Nikdy jsem nikomu nic nezáviděl ale teď závidím jejímu muži že má takový poklad na zemi :-) Více

tř. Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař pro dospělé

• „jsem ráda že mám takovou péči která je završena laskavostí ,ochotou a profesialitou DÍKY OBĚMA za vše

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

• Praktický lékař, Internista

„PAN DOKTOR; u něj pacient není jen "případ". On i sestřičky si zaslouží jen slova uznání - svou profesi vykonávají jako poslání. Více

Havlíčkovo nábřeží 600, Zlín Mapa

Praktický a tělovýchovný lékař

• „Vynikající lékařka, vždy se snaží maximálně pomoci a nic nezanedbává. Je chápavá a lidská, což určitě není u lékařů žádná samozřejmost. Vždy se u ní cítím dobře a vím, že se na ni mohu obrátit. Pravda, je trochu pomalejší, ale je vidět, že se každému pečlivě věnuje. Sestřička ji skvěle doplňuje, ta je velmi pohotová, rychlá a velmi ochotná. Jsou skvěle sehrané. Je to nejlepší doktorka, kterou mám a někteří by si z ní měli vzít příklad. Více

tř. Tomáše Bati 3910, Zlín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Na paní doktorku nedám dopustit. Opravdový profesionál,který pomůže,poradí... Jsem nadmíru spokojený a rozhodně bych neměnil. Více

Nábřeží 578, Zlín Mapa

Praktická lékařka pro dospělé

• „Ja jsem se odstehovala mimo CR, takze uz nejsem jeji pacient, ale chodila jsem k ni dlouho a chybi mi tady .Jak po odborne strance, tak po lidske, nikdy nic nepodcenuje a vyslechne si kazdeho, ano, musim si pockat, ale cekala jsem s vedomim, ze nasloucha take jinym. Více

tř. Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Privátní praktický lékař

• „Jsem u něj více než 10let a s tímhle lékařem jsem více než spokojená ...,a jak jedna paní už zmínila lepší odcházet s úsměvem na tváři než zakaboněný na celý svět ... Tenhle lékař dokáže hodit do klidu,když pozná,že Vám není dobře na duši !!! Více

nám. Míru 3287, Kroměříž Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, vše vysvětlí. Podle mně nikdy nic nezanedbá, vždy i poradi je lidská. Neměnila bych,je to výborná lékařka. G. H Více

ZZS TOMA a.s.,tř. Tomáše Bati 1566, Otrokovice Mapa

Privátní praktický lékař

• „Lidská a vstřícná. Vždy řeší problém od základu, nic nepodcení, spíš naopak a člověk si je jistý, že pro něj udělá vše. Ačkoliv se dlouho čeká, vždycky to stojí za to. Nikdy mě neodbyla a pokaždé najde způsob, jak člověku pomoci. Doporučuji. Více

třída Tomáše Bati 5135, Zlín Mapa

Nemocnice Atlas - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař

„Výborná lékařka. Mojí obvodní lékařkou je již 12 let a nemohu si na nic stěžovat, naopak, při problému s ledvinami mne vždy vyslechla a poslala na všechny potřebné vyšetření, což vedlo k vyřešení problému. Paní doktorka je rázná a umí problém vyřešit, když si není jistá, tak pošle ke specialistovi a tak to má být. Se sestřičkou Málkovou tvoří výborný tým. Doporučuji. Více

Zálešná I/ 4057, Zlín Mapa

Privátní praktická lékařka

• Praktický lékař

„ůžašný přístup doporučuji :)se sestřičkou jsem velice spokojen! Je milá, vlídná a umí člověku naslouchat. Radost u ní posedět před ordinací!!! Více

Objízdná 1628, Otrokovice Mapa

Privátní praktická lékařka