Praktický lékař Veselí nad Moravou

• Praktický lékař, Pediatr

náměstí Svobody 799, Buchlovice Mapa

VŠEOBECNÝ LÉKAŘ

• Praktický lékař

„Vynikající přístup, nikdy neodmítne pomoc i po telefonu, důkladná prohlídka, zná své pacienty a ví, kdo je simulant a potřebuje jen šátek na hlavu a paralen (viz názor níže). Má vždy plný stav a na zařazení k ní se čeká. Chodím k ní už 12 let a neměnila bych - a to jsou všichni mí příbuzní zdravotníci a o medicíně něco vím. Více

1. máje 230, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Můžu jenom pochválit a doporučit. Přístup k pacientovi je opravdu osobní, dotazy jsou věcné a směřují k odhalení příčiny potíží, ne jenom zmírnění následků. Více

Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště, Uherské Hradiště Mapa

všeobecný praktický lékař, Pod Svahy 1007, Uherské Hradiště

• Praktický lékař

„Lékař vysokých odborných a lidských kvalit, který ze sebe dává to nejlepší ,co má...Vřele doporučuji a smekám, před jeho životní energií ,o kterou je schopen se vždy dělit. Více

ordinace Modrá č.120, pošta Velehrad 68706, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař

• „chválihodný a zodpovědný přístup, nedám dopustit. Možná delší čekací doba v čekárně, ale celkem pochopitelné je-li čekárna naplněná pacienty v důchodovém věku. Raději si v čekárně počkám, ale vítám když se mi lékař věnuje a vyšetří mě zodpovědně. To jak dlouho a co píše do posudků či do lékařské zprávy je záležitost lékaře....Doporučuji Více

Horní Valy 4, Hodonín Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „tato paní doktorka mi pomohla zbavit se tolika problémů,které nikdo nechtěl slyšet

Hroznová Lhota 68, Hodonín Mapa

Všeobecný praktický lékař

• „Paní doktorka mi vždy vyšla vstříc, kdykoli jsem měl nějaký problém nebo něco potřeboval. Paní doktorka i sestřička jsou vlídné a ochotné. Myslím, že je o mě dobře postaráno. Více

Na Splávku 516, Uherské Hradiště Mapa

1 názor

„Lékař se srdcem na dlani. Umí vyléčit i povzbudit. Doporučuji!!

Větrná 1390, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař, internista

Kollárova 1243, Uherské Hradiště Mapa

Praktický lékař, internista

• Praktický lékař

„Velmi vstricna doktorka,mila,obetava. Bohuzel ma moc pacientu a vsem chce vyhovet,proto cekam nekdy dlouho v cekarne, ale ani to nas neodradi,abychom presli k jinemu lekari. Ma vynikajici sestru,ktera je ji velkou oporou a umi vse dobre zorganizovat. Vzdy prijemna a obetava. Svatozar na hlave obema. Více

Kollárova 1235, Veselí nad Moravou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Taky jsem s pani doktorkou velmi spokojena Zdenka.

Komenského 740, Kyjov Mapa

• Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem spokojená,vždy poradí,vysvětlí,chodím k ní jíž mnoho let. A jelikož má zítra svátek,tak jí přeji hodně zdraví,štěstí,spokojenosti a hodně spokojených pacientů.Sestřička je taky příjemná,své práci rozumí a že si někdo stěžuje,je těžké se všem zalíbit. Více

Horní Valy 4133/13, Hodonín Mapa

Poliklinika Hodonín Horní Valy

• Praktický lékař

„Jsem spokojený, dnes jsem zde byl poprvé, potřeboval jsem jen nějaké potvrzení, vyhověl mi a jeho přístup byl super. Jediné co mi vadilo, tak že i když má ordinovat od 7 hodin tak chodí až v půl desáté :) Více

Masarykova 1197, Veselí nad Moravou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Velmi pečlivá (zdánlivě až přehnaně), vstřícná, příjemná, ostatně vše už bylo řečeno výše.

Tyršova 474, Buchlovice Mapa

Praktická lékařka

• Praktický lékař

„Velmi příjemný doktor, ze kterého jako jednoho z mála nemám stres. Vysvětlí, co potřebuji, poradí a je vstřícný.

Na Rynku 357, Kunovice Mapa

Praktický lékař

• „Pan doktor je milý ,pečlivý a svědomitý.Cením si jeho vysokou odbornost a zejména lidské vlastnosti.Spolu se svou sestřičkou tvoří výborný,vyvážený tým,který se snaží pro své pacienty vždy udělat maximum a jen to nejlepší,navíc ve velmi pěkném a moderním prostředí jeho ordinace.Vzkaz pro ty nespokojené, s často laickými a nepodloženými názory: Je svobodná volba lékaře,máte možnost se léčit u kohokoliv jiného... P.K. Více

Na záhonech/LET/č.p.1177, Kunovice Mapa

Františkánská č.p.163, Uherské Hradiště Mapa

č.d. 307, Kostelany nad Moravou Mapa

• Praktický lékař, Internista

„Paní doktorka je velmi pečlivá a ochotná. Preventivní prohlídka u ní je opravdu provedena a nekončí jen špachtlí v krku. Rovněž sestřička je velmi příjemná a milá. jury Více

Náměstí Svobody 316, Bzenec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Skvělý lékař, vzácný člověk.Vždy mi dokáže pomoci. Velmi si ho vážím a děkuji mu za vše, co pro mě udělal.Takových lékařů je skutečně málo. Hodně zdraví, pane doktore, s důchodem ještě počkejte. Vaše vděčná pacientka Magda Více

č.d. 799, Buchlovice Mapa