Doporučení praktičtí lékaři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Jihlava

• Praktický lékař

„Velmi ochotná a lidská paní doktorka. Má pochopení pro pacienty. Jsem velmi spokojen i se sestřičkou.

Praktická lékařka

• „Připojuji se k chvále paní doktorky, je moc milá a příjemná. Líbí se mi, že ani po letech, co k ní chodím, neztratila svoji lidskost a soucit. Dále se mi líbí, že se snaží nic nezanedbat. Takhle bych si představovala praktického lékaře. Více

Znojemská 41, Jihlava Mapa

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím již více než 25 let a jsem s ní spokojen. Vždycky poradí a má skvělý přístup k pacientům. I když je člověku mizerně po návštěvě u ní se vždy uleví. Více

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Paní doktorku pravidelně navštěvuji. A nemůžu proti ní říct jediné špatné slovo. Ochotná, vstřícná a vždy mě dobře zaléčila, poradila a pomohla. Jsem s ní moc spokojená. :-) Více

Vrchlického 2497/57, Jihlava Mapa

• Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem uplně nejvíc spokojená, pomůže a poradí. Chodí k ní celá rodina.

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař

• „Díky paní doktorce i její sestře, která mimochodem hned poznala že nejsem opilý, ale mám závažný problém jsem zvládl těžkou nemoc. Poradila mi, dokázala mi pomoci a vyjít vstříc i nad rámec svých povinností lékaře při jednání s úřady. Nebyl a není jí lhostejný stav pacienta i přes to, že je u ní jen krátce. Poradí a odkáže na specialistu, pokud je potřebné odbornější vyšetření. Pacient pro ni není jen číslo v kolonce. Více

Havlíčkova 30, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Péče, kterou nám poskytla paní doktorka i její zdravotní sestřička byla vždy skvělá. Při každé návštěvě opravdu pečlivě zkoumala zdravotní stav a vhodně zvážila, která vyšetření je třeba provést. Při léčbě pak operativně předepisovala vhodné léky. I ze strany hospicové péče, jsme na ni slyšeli jen samou chválu. Mít takového praktického lékaře je k nezaplacení. Více

Batelov, Družstevní 449/10, Jihlava Mapa

MUDr. Lenka Jindřichová

1 názor

„Zatím jsme se moc nepotkali, takže nemohu hodnotit lépe. Přesto přístup vždy profesionální vč. vysvětlení.

Praktický lékař

• „Profesionální přístup, zájem o pacienta, jedná pečlivě a skutečně si vyhradí dostatečný čas při návštěvě, takže má dostatečný čas diagnostikovat, případně probrat Vaše problémy. Jediná nevýhoda je že jeho kvality si uvědomuje dost lidí, proto je plná čekárna normální situací :) Ondřej Schrek Více

• Praktický lékař

„Velmi příjemná, ochotná, vyposlechne, postará se.

Palackého 1334, Třešť Mapa

Poliklinika Třešť spol. s r.o

• „Paní doktorka je velice usměvavá a ochotná. Má stále dobrou náladu a myslím, že je to praktický lékař na dobré úrovni. Akorát sestřičku je vidět práce už moc nebaví, takže je často protivná a nesympatická. Více

Za Prachárnou 1a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro dospělé, homeopat

• „Paní doktorka Poláková mě velice pěkně přijala. Objednání bylo rychlé a vůbec jsem nečekala. Paní doktorka se mi plně věnovala, byla ke mně vstřícná a vše vysvětlila. Vyšetřila mě a napsala doporučenku. Díky paní doktorce jsem odcházela s mnohem lepší náladou, kterou na mě paní doktorka přenesla. Víc takových doktorů. Také bych ráda poděkovala vrchní sestře. Její profesionální přístup byl jen třešničkou na dortu celého vyšetření. Moc vám děkuji. Více

Praktická lékařka

• „Nejsem člověk, který chodí k lékaři dvakrát za měsíc, spíš jednou za několik let. Ale paní doktorka mi velmi vyhovuje svým lidským přístupem a empatií. Nikdy jsem od ní neodcházel nespokojen nebo rozladěn, vždy se snaží pomoci. Navíc byl jsem objednán na určitý čas a přestože jsem přišel asi o 5 min.dříve, hned po registraci mě přijmula do ordinace. To už se mi dlouho u žádného doktora nestalo. Za mě ***** Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

• Praktický lékař

„Velmi hodná, ochotná a příjemná paní doktorka se skvělým přístupem. Sestřička taky supr. Doporučuji!!

Jihlava Mapa

„dobrý diagnostik

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi svědomitá a na velmi dobré lékařské úrovni. Vždy se mě plně věnovala a vždy mé potíže vyřešila.Jarča Více

Znojemská 62, Jihlava Mapa

• Praktický lékař, Internista

„jsem spokojen s panem doktorem i se sestřičkou.Ochotný přístup a profesionalit ana svém místě.

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

• Praktický lékař

„Super :) Lepšího doktora/ku jsem zatím nepoznal. Paní je velice milá, ochotná, vyšetří pacienty i mimo její pracovní dobu. Její sestřička (Andrea Nejedlá) je velice odborně zdatná a zvládá tlak pacientů v čekárně velice profesionálně. Určitě doporučuji :) Více

Jihlavská 49, Okříšky Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Moje poděkování patří panu doktorovi Havlíčkovi, za obětavé léčení těžkého covidu. S úctou Jaromír Tuma

Palackého 429, Třešť Mapa

Soukromý praktický lékař

• Jan Kudrna

Praktický lékař

„ochotný a schopný..jsem dlouholetý pacient

Jihlava Mapa