Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Barbara Malyszová
Praktický lékař pro dospělé

Kanada, Třinec 73961

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Barbara Malyszová
Řeka

73, Řeka 739 55

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • N

    p. doktorka je moje obvoďačka celý můj pracovní život. Nemám žádné negativní zkušenosti a mám k její odbornosti důvěru i když jsem s jejím názorem nemusel být vždy spokojen. Znám však její otevřený a přímý přístup. S její pomocí doporučeními a léčbou jsem spokojen. Musím taky vzpomenout i její zdravotní sestru jako zkušenou ochotnou a vstřícní. Berte, že práce s lidmi je nejnáročnější...

     • Praktický lékař pro dospělé Jiný  • 

  • Nedoporučuji!!!Byl jsem u této doktorky,když jen zastupovala mojí obvodní doktorku.Přišel jsem 20 minut před koncem její pracovní doby s velkými bolestmi zad.P.Malyszová mě seřvala,co si to dovoluji přijít tak pozdě!!!!Já myslel,že pracovní doba je od toho, aby se dodržovala a opravdu si neumím určit, kdy se mi vyhodí plotýnka tak,že se nemůžu skoro ani hýbat.Doktorům s tak nepříjemným a nelidským přístupem,bych zakázal pracovat v tomto oboru.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Nedoporučuji !! S touto rádoby Mudr. jsem se setkal naštěstí jen jednou v životě (zástup za jiného lékaře) a už víckrát ji nechci ani vidět. Místo aby člověka vyšetřila a důkladně prohlédla v jakém stavu se již nemoc rozšířila, odbyla mě jako nějakého parazita. Povýšenecké jednání ! Namastila si kapsu 30,- a nazdar.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Já osobně nedoporočuji. Byla jsem u paní doktorky s problémy s imunitou (troje antibiotika za dva měsíce), kdy celý podzim 2012 byla ordinace uzavřena. Přišla jsem po novém roce a říkam paní doktorce, že s tou imunitou je to hodně špatné, jestli by mi něco nenapasla a ona, že jsem měla přijít na podzim, že ted pro mě nemůže nic udělat. Tak jsem JÁ! navrhla řešení dvou léků, o kterých jsem si přečetla na internetu, a řekla možná, uvidíme. V té chvíli jsem se zvedla a odešla.
    O pár týdnů později mi na imunitu nabídli 3 léky na krčním a divili se, že mi je můj imunulog nepředepsal.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Paní Baśa, má přezevšechno vždy svědomí, které ji táhne aby pro věc udělala zadostučinění, v tom jsem ji myslím prokoukl a v tom mám v ní jistotu, narozdíl od mnoha jiných zvučnějších doktorů, kteří se pak projevili v některých případech nehezky (a narovinu řečeno to zbyli alibisticky).

     •  • 

  • ... a asi nikdo z Vás neví, že už kdysi studovala na červený diplom.

     •  • 

  • L

    velmi dobrá, ochotná a veselá lékařka

     •  • 

  • Z

    Velice profesionální a přitom lidský a přátelský přístup k pacientovi, vždy poradí ,vím že vždy pomůže.

     •  • 

  • P

    Paní doktorka na úrovni, vždycky si umí poradit. Vyposlechne, ochotně poradí a pomůže. A vždycky na rovinu řekne, co si myslí. Ale má úžasný lidský přístup... Je to odborník na svém místě...

     •  • 

  • Velice sympatická lékařka, pečlivá, vždy se na ni mohu spolehnout a vím, že mi vždycky pomůže.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu