Praktický lékař Příbor

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• „V dnešní době jsem mile překvapena s přístupem pana dokrora. Opravdu neskutečný pan doktor, který se snaží co nejvíce pomoc nemocnému. Za mě v širokém okolí jeden z nejlepších doktorů Více

Bezručova 2/413, Nový Jičín Mapa

Dům Lékařů, a.s., PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Jsem rád, že mám to štěstí mít obvodní lékařku, na kterou se můžu spolehnout. Paní doktorka naslouchá a pacient má pocit, že se mu opravdu věnuje. Sestřička je také velmi milá. Děkuji a přeji hodně štěstí v téhle, pro zdravotníky, náročné době. Více

K nemocnici 15, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Velmi skvělá paní doktorka,pečuje o celou mou rodinu,vždy pečlivá,důsledná a vždy s úsměvem na tváři.Neměnila bych,takových lékařek jako je ta NAŠE je velmi málo. Více

Beskydská 124, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je ochotná a vstřícná. Vždy si udělá na pacienta dostatek času. Je temperamentní, milá i přátelská. Je také odbornice - dosahuje výborných výsledků. Více

Novodvorská 3060, Frýdek-Místek Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Výborná doktorka.Neměnila by sem.Vždy mi ve všem vyhověla a pomohla.Plná čekárna dokazuje jak je paní doktorka výborná. Více

Dolní 497, Frenštát pod Radhoštěm Mapa

• Praktický lékař

„Profesionál, příjemná, věcná!Poradí velmi odborně, hledá příčinu, zdůrazňuje prevenci. Jedná upřímně a snaží se pomoci nejen ihned antibiotiky. Dokončí ráda příčinu a poradí s následným postupem udržování v patřičné kondici. Nerozděluje skupiny věkové. Náhled na pokročilou dobu a lidé jsou málo vzdělaní ve směru zdravotnictví a málo o sebe průběžně dbají. Doporučuji ji. JL Více

Štefánikova ul. 1301, Kopřivnice Mapa

Ordinace praktického lékaře MUDr. Jana Štěpánková

• „Paní doktorka je velice příjemná, pečlivá a lidská. Má velký odborný rozhled. Je skvělý diagnostik a v případě potřeby dokáže člověka nasměrovat na dobré specialisty. Paní doktorku mohu jen doporučit. Šárka Valošková Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• „Velmi ochotný doktor, snaží se člověka vyslechnout a vyřešit problém. Jen mi někdy přijde, že toho zneužívají důchodci a chodí si s panem doktorem popovídat. Je velmi pečlivý a důsledný. Bohužel je také velmi opatrný co se týče předepisování antibiotik, proto se z bolesti v krku, na kterou mi běžné léky nezabíraly a říkala jsem mu to, vyklubal zánět středního ucha a musela jsem na pohotovost. V ordinaci je příjemná atmosféra, sestřička je taktéž velmi ochotná a laskavá. Více

Hlavní 88, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka,je příjemná a velmi ochotná. A navíc dobře rozumí svému povolání.

Štursova 13, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi ochotná vše vysvětlit, kde je problém. Motivuje ke změně tam, kde moje návyky škodí mému zdravotnímu stavu. Neodbyde záplavou léků, ale jde po příčině zdravotních problémů. Nejlepší lékařský přístup, co jsem kdy poznal. Více

Krmelínská 305/523, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „paní doktorka velice vlídná, přijala mě i bez karty, když jsem potřebovala udělat prohlídku do práce tak i to zvládla bez karty, chodím k ní když už opravdu mám nějaký omezující problém nebo bolesti a nikdy nebyl problém s tím že by se nezajímala.. právě naopak po tom co přišla moje dokumentace od jiného lékaře tak tato paní doktorka se zajímala o problémy které byly v minulosti a předešlý lékař je řešil jen okrajově.. Více

Volgogradská 112, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Pan doktor Michalský starší je výborný doktor ,který mi zachránil mé zdraví .je mi 36,mám revmatoidní artritidu a nebýt pana doktora nemohla bych chodit a běhat,neustále se školí novým metodám a díky tomu se zajímá o každou diagnozu a její léčbu.Nedám na jeho služby dopustit,je skvělý lékař. Více

Máchova 619/30, Nový Jičín Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor Tichý je skvělý odborník, chodíme k němu celá rodina již hodně, hodně let a neměnila bych. Vždy pomohl, profesionální přístup, milý a přátelský, skvělá organizace, nikdy nečekám. Sestřička schopná, milá a ochotná. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor je vynikající odborník. Moc mi pomohl, když jsem potřebovala pomoct. Má výborný nadhled, úžasnou lidskost, co víc dodat. ⭐⭐⭐⭐⭐ Více

Štefánikova 198/2, Kopřivnice Mapa

• Praktický lékař

„Pan doktor opravdu na svém místě. Vystřídal jsem pár doktorů ale takovou ochotu, a takovou péči jsem nikde nedostal. Pan doktor nikdy nic nepodcení a vše vysvětlí. Více

Kadlčákova 1502, Frýdlant nad Ostravicí Mapa

„nejlepsi

Sedliště 271, Frýdek-Místek Mapa

• Praktický lékař

„Moc příjemná a poctivá paní doktorka, velmi doporučuji. Cítím se u ní jako důležitý pacient :), nebere mě jako na běžícím pásu, ale vyslechne, poradí a precizně vyšetří. I sestřička je super! Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek