Doporučení praktičtí lékaři s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Pardubice

• „Už jsem u paní doktorky hodně roků a nikdy jsem se nesetkala s tím, že by paní doktorka mě nevyslechla nebo něco podobného. Za moje nemoci nemůže, ale vždy se velmi snaží pomoci. Určitě bych neměnila. Více

• Praktický lékař

„Chodím k paní doktorce asi 4 rokem a cokoli jsem potřeboval snažila se mi vyhově vždy vyhovět a měl jsem pocit, že nejsem pro ni jako pacient lhostejný. To že je paní doktorka bez usměvu, nemastná a neslaná - udržuje si odstup je pravdou, ale každý je si nějaký, já nemám s tímto problém. Více

Na Kotli 1147, Hradec Králové Mapa

Ord. praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Po cca 3 letech už mohu srovnat přístup tohoto lékaře a mých předchozích. Jsem velice spokojená. Naslouchá, přemýšlí, je zkušený, nic nepodcení, ale také nepředepisuje hned zbytečné léky, dokud to není opravdu nutné. Bude mi 50 a takhle bezpečně jsem se v péči jiného lékaře zatím necítila. Přečetla jsem i hodnocení sestry a vůbec ho nechápu, vždy jsem ji zažila profesionální. Ne "milou", ale rozhodně nebyla nepříjemná. Je prostě v práci a tu dělá - dle mého - opravdu dobře. Ohledně čekací doby si taky nestěžuji. Jsem vděčná, že v čekárně nehraje televize a můžu si v klidu číst. Pokud by mě rušily hovory jiných pacientů, nosím s sebou kromě knihy i sluchátka :-) Nehledám problém tam, kde žádný není. Více

Poliklinika Rokycanova

• „K paní doktorce chodím již více než 20 let. Vždy mi pomohla a pomáhá. Podle mého názoru je osobou na správném místě a je profesionál. Čekárna je od toho, aby se v ní čekalo a že si někdo nedokáže zjednat pořádek a nechá se předbíhat, není věcí paní doktorky. Se skutečností, že tam nebudete čekat sami, se musíte smířit, čeká se všude. Pochválit musím i setřičku. Přestože má jistě své problémy, tak se stále usmívá a je profesionální. Chodím tam rád. Více

Štefánikova 535, Hradec Králové Mapa

IVEG s.r.o., PL pro dospělé

• Praktický lékař, Internista

„Jelikož je to můj obvodní lékař, byla jsem s ním doposud nadmíru spokojená. Naposledy jsem byla na základě jeho rychlého doporučení poslána do nemocnice s akutním zánětem slinivky břišní. A to podotýkám na pohotovosti v Ústeckoorlické nemocnici pouze můj stav odbyli pouhým vypsáním receptu na nějaké prášky a odesláním do nejbližšího nákupního střediska (TESCO) k vyzvednutí!!!! Ani žádnou injekci na utišení bolesti nepodali!!! V což případě rychlého a seriózního jednání (odběry, krevní testy) pana doktora Grepla mohu jen poděkovat moc a moc, protože na větu paní doktorky ve svitavské nemocnici v životě nezapomenu: Na to by jste mohla i umřít?!!! Jelikož pan doktor je určitě na velmi dlouhou dobu indisponován - je mi moc líto, že jsem mu osobně nestihla poděkovat, ale aspoň jeho manželce - sestřičce jsem poděkovala. Ještě jednou mockrát děkuji a přeji PANU DOKTOROVI brzké uzdravení....i když to bude jistě hodně dlouhý boj Děkuji Více

č.d. 134, Staré Město Mapa

Sam. ordinace PL pro dospělé

• Praktický lékař

„Tato lékařka je velmi zkušená a moudrá. Ochotná vždy pomoci a velmi dobře se s Mudr. Pavelkovou dá domluvit. Jsem s její službou spokojená. Více

Karla Šípka 282, Pardubice Mapa

Poliklinika HELP, s.r.o. - EUROCLINICUM a.s.

• Praktický lékař, Pediatr

„Objednávali jsme naší dcerku k paní doktorce na nastřelení naušnic a jsme maximálně spokojený. Velice milý a profesionální přístup. Mockrát děkujeme Více

• Praktický lékař

„S paní doktorkou jsem spokojena.Neměla jsem zatím žádně větší zdravotní problémy, ale působila na mě při každé návštěvě, že nic nezanedbá. Prohlídku nikdy neodbyla, na té vstupní se ptala jestli nechci předepsat vyšetření různých orgánů. Přeji všem pacientům jen dobér zkušenosti s doktory. Více

Hradecká 1383, Přelouč Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„Výborný lékař se spoustou zkušeností. Je velice pečlivý!! Měla jsem dvakrát po sobě zánět močových cest a on při druhém mě poslal hned na odběry apod., zatímco mým kamarádkám se mění jen antibiotika. Nemohla bych si přát jiného doktora. Velice doporučuji!!! Více

třída Edvarda Beneše 1549, Hradec Králové Mapa

PHARMACENTRUM NIKOS s.r.o.

Erno Košťála 1014, Pardubice Mapa

Pardubická lékařská pohotovost s.r.o.