Doporučení gynekologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kladno

• „Nejlepší gynekolog, se kterým jsem se kdy setkala! Pan doktor si vybral opravdu správný obor, protože jeho empatii ocení opravdu každá pacientka. Kromě empatie si vážím jeho profesionálního přístupu, komunikace, snahy pomoci (opravdu udělá vše pro to, aby se problém vyřešil),... Při vyšetření ze mě "vycítil" nervozitu, kterou se snažil co nejvíce odbourat, neustále se ptal, zda je vše v pořádku, zda mi není něco nepříjemné či se zeptal i na něco ze života - prostě profík. Doufám, že pan doktor se nechystá v nejbližší době utéct do zahraničí, protože jsem konečně narazila po nešťastných předešlých návštěvách u jiných lékařů na SKVĚLÉHO doktora, za kterého by se mi těžko hledala náhrada. Na závěr bych ještě chtěla dodat - Kéž by byli takoví všichni lékaři! :-) Více

Žukovského 888/2, Praha Mapa

Medicinské a estetické centrum Markin

Vedení těhotenství

4 500 Kč

• „Do centrum Markin chodím prez 8 let. Jsem velice spokojená. Paní doktorka Markin moc mne pomohla a podpořila v těhotenství, za co velice ji vděčná. Profesionální přístup, příjemné prostředí. Mně vyhovuje moc že veškerá vyšetření můžu udělat na místě, někam mne neposilaji. Moc doporučuji Více

Praha 6, Žukovského 888/2, centrum Delta A, 5.patro, Praha Mapa

Gynekologická ambulance- centrum Delta A

• „S panem doktorem jsem moc spokojená. Přestoupila jsem k němu od jiného lékaře a pan doktor se divil, že beru tak drahou HA, když mohu brát téměř jakoukoliv cenově nižší. U léčení nabízí alternativy, vše skvěle vysvětlí (tedy na moje požádání mi říká co nejmíň :D). Přešla k němu i máma, kterou téměř okamžitě operoval, protože předchozí lékař "třeba se to zlepší samo". Sestřičky jsou také moc milé, několikrát jsem je otravovala s maličkostmi a pokaždé vyšly vstříc. Více

Jeremiášova 2722/2b, Praha Mapa

Mediva s.r.o., Praha 5 - Lužiny

• „V září jsem byla operovana v nemocnici Na Homolce pan primář Petr Popelka je prostě anděl.a taky velké díky patří panu Mudr Oldřich Eliška.dekuji personálu.s pozdravem Julija Více

Nemocnice Na Homolce

• „Úplne Nejlepší lékařka se kterou jsem se za těch 12 let při léčbě neplodnosti setkala. Bohužel náš pokus nakonec nevyšel, i když to vypadalo slibně(poprvé jsme byli na starotvní čáře aspon) a už bych jinou lékařku nechtěla!!!!!!!! Více

Evropská 178, Praha Mapa

IVF CUBE SE

• „pan doktor Ludek Pelisek je vynikajici pan doktor...Mela jsem cest ho poznat...Mne operoval propoustel a at si rika kdo chce co chce...je to super clovicek ..muz ..lekar atd.Eva Most... Více

Nemocnice Na Homolce

• „Opravdový profesionál, odborník přes asistovanou reprodukci a celému skvělému týmu Centra asistované reprodukce v Motole se nám narodil před 4roky krásný kluk. Děkujeme!!! Můžu jenom doporučit. je to opravdu vynikající lékař a dává do toho hodně od srdce. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice V Motole

• „Nejlepsi gynekolog, profesional, peclivy a velmi lidsky starostlivy. Doopravdy se zajima o pacienty, stejne tak o to, aby je pri vysetreni nic nebolelo a citily se prijemne. Vzdy ochotny pomoci. Oproti jinym lekarum, kteri mou diagnozu uterus duplex resili velmi neprofesionalne s tim, ze se odmitam nechat vysetrit, pri vysetreni samotnem je to totiz pomerne bolestive, pan doktor Kempe je vzdy laskavy a uklidnujici. Poprve v zivote se na gynekologii nebojim a nejsem totalne vystresovana. Dekuji moc za tuto prvotridni peci! Více

Nemocnice Na Homolce

• „nejlepší lékařka co znám.

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Pan doktor je úžasný člověk a ještě lepší lékař.Už je to 10 let co mně poprvé operoval a následně měl a má pod dohledem.Dnes jsem jemu a úžasnému týmu na Homolce vděčná za vysněné těhotenství a už se nemůžu dočkat až se pochlubím naší holčičkou.Děkuji!:-) Více

Nemocnice Na Homolce

• „Výborná, žena jí má jako doktorku a nemůže si jí vynachválit. A ještě nám odrodila dceru a u porodu byla skvělá.

Politických vězňů 576, Slaný Mapa

Nemocnice Slaný

• „Pan doktor je velmi hodný a dokáže s Vámi probrat veškeré problémy.Chodí k němu odjakživa moje maminka, též má sestra i já. Více

Vlastina 888, Praha Mapa

Soukromá gynekologická ordinace

1 názor

„Neskutecne mily lekar, kteremu nechybi ani smysl pro humor. Do ordinace jsem sla s obavami, ale chovani pana doktora i sestricky bylo opravdu neuveritelne lidske, a to i presto, ze mel plno pacientek i za svoji kolegyni, ktera nahle onemocnela. S takovym pristupem se clovek setka opravdu vyjimecne, proto pisi tuto recenzi. Je to proste Pan doktor a vrele ho zenam doporucuji. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Za paní doktorku, jsme velice šťastná po xx zkušenostich s jinými lékaři klobouk dolů. Ne jen že díky ní čekáme s manželem mimčo ale mám u ni skvělou péči v těhotenství. A ještě i když jsem u ní nebyla a byl ňaky problém, vždy mě vzala a byla milá a ochotná což se jen tak málo kde vidí. Více

Nemocnice Na Homolce

• „S panem doktorem jsem naprosto spokojená. Vždy milý, vstřícný, na všechny dotazy odpoví. Návštěvy zbytecne neprotahuje. Kdykoliv jsem potrebovala akutně objednat (i za 2 hodiny týž den), vzdy mě vzal a vyhověl. Paní sestřička je vstřícná a milá. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.

Vančurova 1348, Kladno Mapa