Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Kladno

• „Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji. Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL Centrum Kladno

• Otorinolaryngolog

„Velmi mila pani doktorka, pecliva a dukladna.

• Otorinolaryngolog

„Inteligentní pan Mudr.P.Janoušek jen chválím znalost,odbornost a především lidského přístupu ve své práci v ORL na Homolce.Vřele doporučuji!! Více

• Otorinolaryngolog

„k této doktorce si chodím pravidelně propláchnout uši, jejichž častým zanášením trpím. vždy byla velmi precizní a měl jsem pocit, že jsem v dobrých rukou. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• Otorinolaryngolog, Chirurg

„Velice ochotný lékař ,příjemný a šikovný .Velice děkuji za léčení mého syna .

Československé armády 414, Nové Strašecí Mapa

PRIVAMED Healthia s.r.o., Poliklinika Nové Strašecí

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je úžasný člověk na pravém místě, nikdy jsem nepoznala tak chápavého, lidského pana doktora. Měla jsem tu čest pana doktora poznat díky mé babičce kterou léčil a choval se k ní jako by byla jeho vlastní babička. Prostě zážitek co hřeje u srdce. Pane doktore, ještě jednou děkuji za práci jakou děláte ale hlavně jak ji děláte. Mirka Více

1 názor

„Pan doktor Lukáš je jak po profesionální, tak po lidské stránce úžasný člověk. Odoperoval mi podezřelý útvar na krku s úspěchem a bez poškození nervu na dolní čelisti, což bylo velmi pravděpodobné. Před operací i po ní se ke mně choval laskavě a komunikoval, vysvětloval. Má zájem o pacienty, což bohužel není zcela zvykem ( ze zkušeností s jinými operacemi v jiných nemocnicích). Více

1 názor

„K panu doktorovi Štěpánkovi jsem sice začala chodit až tento rok, s jeho přístupem jsem ale velmi spokojená. Již mnoho let jsem měla problémy s opakovanými záněty krčních mandlí, stále jsem se necítila dobře a brala jsem tak 3-4 ATB do roka. Vystřídala jsem několik ORL ambulancí, ale i přes moje problémy a žádosti o odstranění mandlí, mi vždy jen doporučili kloktání vincentkou, bylinkami a tak podobně. To mi ale bohužel nepomohlo. Pak jsem podstoupila laserovou kryptolýzu a také bez efektu. Rovněž jsem měla problémy s opakovanými záněty močových cest a musím říci, že teprve pan doktor mi objasnil, že záněty močových cest můžou právě souviset s chronickým zánětem krčních mandlí. Podstoupila jsem u něj tedy tonsilectomii (odstranění mandlí) a nyní se cítím mnohem lépe. Pan doktor je příjemný, vše ochotně vysvětlí a má k pacientovi individualní přístup. Takže můžu jedině doporučit. Více

Huťská 211, Kladno Mapa

P-P Klinika Kladno, spol. s r.o.