Podívejte se na další kliniky

Koho hledáte?

Hledejte jinou specializaci

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (6)

Věc: Trhání zubu.
    Na můj vkus byl zákrok prováděn brzy po aplikaci anestezie do okolí zubu! K řádnému umrtvení okolí zubu došlo až po zákroku!
    Vše bylo dle mého názoru provedeno v hrozném spěchu.
    Nedostala jsem vůbec žádnou informaci o průběhu zákroku předem.
    Otřesné.

MUDr. Pavel Foitl Jiný

Po zákroku (vyčištění zvukovodu) do dvou dnů podstatné zhoršení. U jiného lékaře bylo konstatováno, že zákrok nebyl dostatečný. Plno zaschlého mazu a krve.

MUDr. Stanislava Kozlíková Jiný

Hlavní důvod, proč jsem odešla byl nedostatek profesionality, odbornosti a empatie. Je to už několik let, ale vzhledem k tomu, že stále častěji slyším na tuto lékařku negativní reakce, myslím, že je dobré napsat svou zkušenost. Bolest zubu - stolička, paní doktorka čistila kanálky, zub zavřela, stále bolel. Při bolesti jste museli vstávat pěkně brzy a počkat si ve frontě min 2 hodiny než na Vás přišla řada před normální ordinační dobou. Navštívila jsem paní doktorku takto asi 2x, s tím, že ošetřený zub stále bolí. Naposledy jsem přišla, když v čekárně vůbec nikdo nebyl. Paní doktorka jakmile mě viděla, celá podrážděná se stejně naladěnou sestrou za zády se na mě utrhla proč nejdu na pohotovost....? Její práci tedy napravila paní doktorka na pohotovosti. Zub měl tři kanálky, ale paní doktorka mi stále čistila jen 2.... Možná bych to i pochopila, splést se může každý, ale vztekle mě posílat na pohotovost? Jen tím podtrhla svou neschopnost...

MUDr. Stanislava Kozlíková Jiný

Rozhodně nedoporučuji! Pokud nechcete přijít o zuby. Paní Zubařka z nás akorát tahá peníze za nic. Nechala si zaplatit i za vytrhnutí zubu, dala mi větší plombu než samotný zub, přišla jsem s uraženými zuby a opravy zubu bych se nedočkala ani za 100let.

MUDr. Stanislava Kozlíková Jiný

K paní doktorce chodím nyní rok a půl a nemohu si stěžovat vůbec na nic. Dlouhá objednací doba je dána vytížeností a pokud jsem čekal vždy déle, tak se snažila provést hned několik věcí naráz. Pokud se uvolní místo, z ordinace volají a při akutních případech vyjde vstříc.

MUDr. Hana Boušková Bolesti zad

Vysoce profesionální přístup lékařky. Příjemné prostředí a veliká pohoda při vlídném zacházení s pacientem. Více takových doktorů a nemá to chybu. Děkuji Josef

Kontakt

Československé armády 414, Nové Strašecí 27101 Zobrazit v Goole Maps
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR