Zobrazit lékaře

Nejbližší zařízení

• Pavel Foitl

Chirurg, Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Velice ochotný lékař ,příjemný a šikovný .Velice děkuji za léčení mého syna .

• D

Jsem ráda, že mohu být pacientkou u pana Foitla. Je to skvělý lékař i chirurg s profesionálním přístupem k pacientům.

• Zdeňka Čechová

Psychiatr, MUDr.

• E

Přístup, se kterým jsem se u ní setkala, mne málem dostal až na most!Neprofesionální, neempatická....pokud se chcete uzdravit a pokud hledáte někoho, kdo vás vyslechne a nepošle domů s tím, že vám vlastně nic není.....potom nedoporučuji!!!!!!!!

• H

je mi velmi lito,ale je to slabe,pani doktorka je mila,hodna,laskava,ale jeji dochazka je hrozna..bohuzel,kdykoliv prijdu tak tam neni a kdyz ano tak musite cekat treba 3hodiny,jednou jsem cekala az do vecera jenom kvuli praskum,ktery stejne jsou k nicemu...

• Hana Boušková

Neurolog, MUDr.

• Umístění: PRIVAMED Healthia s.r.o., Poliklinika Nové StrašecíSlužby: Bolesti zad

Vysoce profesionální přístup lékařky. Příjemné prostředí a veliká pohoda při vlídném zacházení s pacientem. Více takových doktorů a nemá to chybu. Děkuji Josef

• Jana Rychnová

Oční Lékař, MUDr.

• I
      Umístění: jiné místoSlužby: Rakovník, ambulance - stará poliklinika

U této doktorky jsem byla prvně a naposled. Nemá absolutně žádný přístup k pacientovi a to samé platí pro její zdravotní sestru. Na tuto profesi se nehodí z lidského ani profesionálního hlediska. To mi potvrdilo více lidí z okolí. Byla jsem poslaná na vyšetření do nemocnice do Kladna a poté jsem se měla dostavit zpět k ní. V Kladně mi bylo řečeno, že mi má paní doktorka změnit brýle z důvodu oční vady. To co jsem zažila u této doktorky, když jsem se dostavila se zprávou, na to nikdy nezapomenu. Ztropila před lidmi takovou scénu, za kterou by se nemusel stydět ani herec. A její postoj byl ten, že mám přijít na kontrolu za půl roku. A prý když mi tohle řekli v Kladně, tak mi ty brýle měli napsat. Nedala mi ani kopii zprávy, natož originál, ale kopírku mají. Prý je to jejich zpráva. Řvala na mě jako na malou holku, která si dovolila přijít s problémem. Má doslova nechutné chování. Tuto lékařku nedoporučuji z profesního ani lidského chování. NIKDY !!!

• A

Naprosto neochotná a nepřístupná k pacientovi spolu s její zdravotní sestrou. Přistupují k člověku jak k věci, a ne k pacientovi. Ani jedna z nich na mě nepůsobí dobrým dojmem. Na prohlídku se čeká minimálně měsíc.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavla Blechová

Zubař, MUDr.

• L
      Umístění: jiné místo

Vystresovaná z množství pacientů, které evidentně nestíhá a tím pádem odvádí nekvalitní péči, půlroční objednací lhůty, poté 15-20 min v ordinaci,extrakce zřejmě nezvládne přehazuje je raději na kolegy v oboru! Kvantitativní,nikoliv kvalitní práce.Nikdy více!

• Milá, příjemná a šikovná mohu doporučit.

• Jana Alberovská

Gynekolog, MUDr.

• M
      Umístění: jiné místo

S paní doktorkou jsem spokojená nebyla. Pokud je lékař zkušený nebude přece hledat srdeční akci dítěte 5 min. až jí to musela ukázat sestřička. Paní doktorka jenom stresuje těhotné. S ničím si neví rady a posílá hned na hospitalizaci do nemocnice kde máte vše v pořádku a jednu noc si tam přespíte. Zajímalo by mě co by tam dělala kdyby tam neměla sestřičku. Jsem štastná,že jsem ve svém 31 tt sehnala jinou doktorku.

• E

Paní doktorka je příjemná dáma s letitou praxí. Chodím k ní jen na prevenci a jsem s ní naprosto spokojena. Šetrně vyšetřuje a nevnucuje vám svůj názor na antikoncepci. Jedinou drobnou nevýhodou je, že se nelze objednat na přesný čas - přijdete a čekáte, až na vás dojde řada.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Stanislava Kozlíková

Zubař, MUDr.

• T
      Umístění: PRIVAMED Healthia s.r.o., Poliklinika Nové StrašecíSlužby: Jiný

K paní doktorce chodím nyní rok a půl a nemohu si stěžovat vůbec na nic. Dlouhá objednací doba je dána vytížeností a pokud jsem čekal vždy déle, tak se snažila provést hned několik věcí naráz. Pokud se uvolní místo, z ordinace volají a při akutních případech vyjde vstříc.

• D

Paní zunařka nemá neustále čas,přijdu k ní po půl roce na kontrolu,ona řekne,že je to stále stejné,ač se mi ulomil kousek zubu vzadu,kousek vpředu a nic s tím nedělá,že jestli to chci spravit,ať se objednám za půl roku,takže jdu z ordinace po 5 minutách s nepořízenou.Takhle mi spravovala pusu asi rok a půl,až to nemůžu vydržet a nechci skončit na protéze,takže nedoporučuji!!!