Doporučení otorinolaryngologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• „Prijemna pani doktorka i sestricka, necekala jsem ani minutku, pani doktorka vse dobre vysvetlila a je prijemne opatrna pri vysetrovani. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Stroupežnického 18/522, Praha Mapa

Antala Staška 80, Praha Mapa

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog, Plastický…  chirurg Více

„Pro mě člověk na správném místě. Syn podstoupil plastiku uší, zákrok byl rychlý, pan primář byl vždy ochoten pomoci i po telefonu nebo v případně náhle osobní konzultace. Doporučuji všude Více

Soukalova 3/3355, Praha Mapa

Konzultace online

Cena nebyla přidána

• „Skvělé , citlivé , profesionální vyšetŕeni . Paní doktorka vše srozumitelně vysvětlí a velmi oceňuji , že pacienta vnímá komplexně . Lidský, empatický člověk . Tuto ordinaci vřele doporučuji. Více

Maroldova 2304, Kladno Mapa

ORL Centrum Kladno

• „I já mohu potvrdit, že paní doktorka na mě udělala, jako profesionálka velice dobrý dojem, Takže jsem byl mile překvapen, jejím pozitivním přístupem, který byl pohotový a účinný, ačkoliv se nejednalo i nikterak příjemný zákrok. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

Diagnostické testy

Hrazeno pojišťovnou

• „Úžasný přístup! Nemám slov, paní doktorka je bezvadná a pohodová. Všechno vysvětlí, je milá a člověk má pocit, že se opravdu není čeho bát. A hlavně, vyléčí. Více

Politických vězňů 40, Beroun Mapa

Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

• Otorinolaryngolog

„Velmi mila pani doktorka, pecliva a dukladna.

Nemocnice Na Homolce

• „Mohu všem doporučit tuto lékařku, s velmi kladným přistupem ke každému. Je to velmi příjemna doktorka, dopodrobna vysvětlí, pomůže vám i s výběrem sluchadel dle vaší sluchové ztráty. Mne hodně pomohla s výběrem sluchadel a k tomu kompenzační pomůcky. Jsem s ní velmi spokojená.... Jenže nyní už dosluhuje a je tam jiná doktorka. Takže velmi DOPORUČUJI!!! :) Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• Otorinolaryngolog

„Synovi poskytnul zcela bezchybnou a odbornou péči čehož si nesmírně cením a jsem mu vděčná. Nic jiného od lékaře nečekám a nemám potřebu hodnotit. Více

Budínova 2, Praha Mapa

Nemocnice Na Bulovce

• „Navštěvuji paní doktorku s dětmi, 3,5 roku a 1,5 roku. Poliklinika je stará a dávno za zenitem. Ale v ordinaci je vše jak má být. Přístup k dětem se mi líbí. Paní doktorka i sestra jsou k dětem citlivé a evidentně zkušené. Ošetření u matky na klíně. Pečlivé zvážení možností léčby, bez zbytečných antibiotik. Naprosto srozumitelná komunikace. Profesionální ošetření. Nepovedlo se mi objednat na čas, ale čekání bylo únosné. Hlavně je vidět, že se ordinuje a pacienti jdou na řadu hned, jak je to možné. Mám pocit, že zde jsem v dobrých a odborných rukách. Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• Otorinolaryngolog

„Inteligentní pan Mudr.P.Janoušek jen chválím znalost,odbornost a především lidského přístupu ve své práci v ORL na Homolce.Vřele doporučuji!! Více

• Otorinolaryngolog

„Skvělá doktorka i sestra, navíc moc příjemné chování. Vše bylo skvěle vysvětleno. Mohu tuto ordinaci a doktorku vřele doporučit. Více

Praha Uhříněves, Nové náměstí, budova Domu s pečovatelskou službou II, Praha Mapa

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor Kluh mi navrátil sluch. :-) V letech 2012 a 2013 mi velmi úspěšně transplantoval ušní třmínky, díky kterým mě navrátil do plnohodnotného života. Cítila jsem znovuzrození a má vděčnost je doživotní. Jeho přístup je profesionální na všech úrovních - jak odborných, tak lidských. Je ochotný, vstřícný, usměvavý, citlivý, podporující, zajímající se a v neposlední řadě velmi zkušený ve svém oboru. Velmi doporučuji. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Otorinolaryngolog

„k této doktorce si chodím pravidelně propláchnout uši, jejichž častým zanášením trpím. vždy byla velmi precizní a měl jsem pocit, že jsem v dobrých rukou. Více

Seydlerova 2451, Praha Mapa

Poliklinika Lípa Centrum

• Otorinolaryngolog

„Dobry den, nerada pisu na servery podobneho typu, ale dnes jsem po dlouhe dobe opet klidna. Me male holcicce sprave diagnostikoval nemoc, a proto nemusi brat dalsi davku antibiotik, kterych v poslednim pul roce brala nespocetne. Jeho pristup je opravdu velmi profesionalni, vse mi vysvetlil, mel cas a trpelivost na me dotazy a co vic, mohla jsem mu pres vikend volat na soukromy mobil, kde jsme konzultovali stav me dcerky. Jsem mu nesmirne vdecna, ze se nemoci moji dcerky zabyval hloubeji a zda se, ze prisel na pricinu jejich opakujicich se horecek a spatneho obrazu v krku. Nedam na nej dopustit!! Vrele doporucuji. Více

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Poliklinika Ukrajinská

• „Naprosto skvělá paní doktorka. Empatická, trpělivá,velmi ochotná,precizní,vstřícná. Skvělé jednání s dětmi a vysvětlení, co se bude dít. Dnes se synovi v ordinaci spustila krev z nosu,což nijak nesouviselo s vyšetřením, paní doktorka hned poskytla pomoc a to nejen zastavováním krvácení,ale i otírání ušpiněného syna, jeho uklidnění, dostal i vodu a odměnu. Zabralo to dost času, ale paní doktorka nebyla nijak nervozní, tak tímto se omlouváme pacientům,kteří šli po nás, tato situace byla naprosto nečekaná a děkujeme paní doktorce i velmi ochotné sestřičce. Více

V Úvalu 1/84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• Otorinolaryngolog

„Pan doktor je úžasný člověk na pravém místě, nikdy jsem nepoznala tak chápavého, lidského pana doktora. Měla jsem tu čest pana doktora poznat díky mé babičce kterou léčil a choval se k ní jako by byla jeho vlastní babička. Prostě zážitek co hřeje u srdce. Pane doktore, ještě jednou děkuji za práci jakou děláte ale hlavně jak ji děláte. Mirka Více