Doporučení kardiologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• Kardiolog, Alergolog, Gastro… enterolog, Imunolog, Internista, Neurolog, Plicní lékař, Fyzioterapeut, Rehabilitační lékař Více

Na Slupi 448/6, Mapa

Nemocnice sv. Alžběty Na Slupi

• Kardiolog, Pediatr

„Doktorka je skvělá chodila jsem tam k ní až do mých 18 letech. Byla vždy milá a ochotná. Až budu mít jednou děti a bude ordinovat, tak tato Mudr. je jasná volba. Pravda čekárna je někdy přeplněná, ale na tuto kvalitní paní doktorku se vyplatí si počkat. Více

Mírového hnutí 2037, Praha Mapa

Lékař pro děti a dorost, dět.kardiolog

• Kardiolog, Internista

„Paní doktorka je vinikající profík,trošku znuděná denní praxí,ale má vynikající sestru p. Maxovou , oběma děkuji za vstřícný přístup. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Diky peclivosti pana Doktora byl zachycen vcas tumor v plice. Pane Doktore! Dekuji! Dekuji! Dekuji! LJ

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „solidní přístup, citlivost a takt

Prosecká 54/29, Praha Mapa

Ordinace kardiologa

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• Kardiolog, Internista

„Paní doktorka je skvělá, a to nejen po profesionální stránce, ale i ve svém přístupu k pacientům. Ve srovnání s mým předchozím kardiologem jsem moc ráda, že jsem se k ní dostala. V jejích rukou se cítím naprosto bezpečně. Více

Kartouzská 10/3274, Praha Mapa

Heart Solution, s.r.o.

• „Velice poctivá k pacientovi, trochu s pacientem pohovoří a přesvědčuje aby dodržoval její rady. Příjemná a dobře ví co chce abych dodržoval. Dále má velice šikovnou , usměvavou sestru. Velmi dobrá dvojka. Více

Italská 560/37, Praha Mapa

Nemocnice s poliklinikou Praha Italská

• „Vynikající lékař který se vyzná ve svém oboru . Má perfektní chování a vliv na pacienta . Děkuji jemu a celému týmu který mě operoval za záchranu života . S pozdravem Hrubý Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pan Neužil je kapacita v oboru, léčí srdce i srdeční selhání a mám ho moc rád, i když jsem byl na Homolce jen jednou, kvůli silnému bušení. Více

Nemocnice Na Homolce

• „Je skvělá ! A moc hodná . Ale také umí pochopit. Co se týče sestřičky je super. prostě kapacita ! Děkuji vám ..

• Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Kardio Prague s.r.o.