Doporučení diagnostici s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• Diagnostik, Psycholog, Dětsk… ý psycholog Více

„Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

• Diagnostik, Internista

„Paní doktorka není sice moc výřečná, ovšem naprosto poctivě a kvalitně provede vyšetření a podrobné popíše vše i do lékařské zprávy. Rozhodně svoji práci neodbývá. Více

Na Poříčí 12/1041, Praha Mapa

MEDICONET s.r.o.

• „Dne 3.7.2013 mě prováděla paní doktorka Přindišová angiografii a po zhodnocení snímků prováděla další výkon, který mě umožní pohybovat se bez bolesti. Celou dobu se mnou mluvila velmi laskavým a uklidňujícím tónem a vysvětlovala mi co právě dělá a čeho by ráda dosáhla. Povedlo se. A já vám paní doktorko z hloubi srdce děkuji za váš přístup. Rovněž děkuji i sestřičkám, které paní doktorce pomáhaly při tomto zákroku. S hlubokou úctou Dagmar Schindlerová, j.schi@seznam.cz Více

• Diagnostik, Alergolog

„Paní doktorka Sedláčková je velmi erudovaná a k tomu ještě velice milá a vstřícná lékařka, ochotná vždy vše pečlivě vysvětlit a kdykoliv poradit.Na její adresu mohu poslat jen moc díků ! Více

Nemocnice Na Homolce

• „Pán doktor R. Kříž provedl vertebroplastickou operaci v případě mojí babičky a poskytnutá pomoc byla na excelentní úrovni. Velké díky p. Kříži a moje 5 stars. Více

Nemocnice Na Homolce

• „První lékař, který mi ze snímků odhalil Scheuermannovu chorobu. Za poslední roky jsem navštívil mnoho specialistů, od kterých jsem sice neobdržel správnou diagnózu, ale zato notnou dávku zlehčování a nepříliš relevantních doporučení. Nyní jsem se mohl objednat přímo ke spondylochirurgovi se specializací na zmíněnou nemoc. Ačkoliv jsem pana doktora nikdy osobně nepotkal, chtěl bych mu tímto poděkovat. Více

Okruhová 1135/44, Praha Mapa

Multiscan s.r.o.

• Diagnostik, Internista

„Velmi erudovaná a pečlivá lékařka, která se snaží pacientovi maximálně pomoci. Oceňuji rovněž lidsky slušný a laskavý přístup. Více

Na Slupi 4, Praha Mapa

Revmatologický ústav