Doporučení psychologové s Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

„Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

Psychologické poradenství

800 Kč

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!! Více

Dolanská 329/23, Praha 6- Liboc, Praha Mapa

APLA Praha a střední Čechy, o.s.

• „Paní doktorka je vyborná,je velký odbornik ve svém oboru mohu jen doporučit.má lidsky přistup k lidem a moc mi pomohla dochazím k pani doktorce už šestý rok ,hodně mi pomohla a pomáhá mám pani doktorku moc ráda Více

Hostinského 1536, Praha Mapa

1.N.A. Centrum klin. psychologie

• „Před lety mi moc pomohl, chodila jsem k němu asi pět let, byl vstřícný a choval se velmi slušně a profesionálně. Mohu jen doporučit. V. Marková Více

Antala Staška 80/1670, Praha Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie

• „Pani Koblicova mi zachranila zivot. Chodil jsem k ni na terapii asi sedm let. Mel jsem slozite partnerske problemy a zivot byl takove male peklo na zemi. Dnes mam normalne fungujici rodinu, jsem 12 let zenaty, mame dve deti a jsme stastni. Terapie je proces na cely zivot, ve ktere predevsim pacient musi byt aktivni. Kdo ceka, ze dostane magickou pilulku a za tyden bude "v poradku" je vedle. Vim, ze psycholog nevyresi moje problemy, ale muze posvitit kus dal na cestu, po ktere se ale musim vydat sam. Dik moc pani doktorko a at Vam kocky mnoukaji! Uz mame taky jednu... Více

Bílá 6, Praha Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Neuvěřitelný člověk. Jeho studna vědomostí, životních zkušeností a jeho hluboká lidskost a empatie mi připadá neuvěřitelná. Nepovažuji ho ani za lékaře ani psychologa. On je opravdový léčitel duší s velkým "L". Více

Hekrova 805, Praha Mapa

ESET,psychoterapeutická klinika s.r.o.

• „Moc bych chtěla poděkovat, kromě nenálepkování za důvěru, snahu dovést k vyřešení problému a svobodě, jednat tak, jak si pacient zaslouží..... nakonec k vyřešení celého problému i s bonusy. Dva roky práce....oceňování, naslouchání , druhých pohledů, rad a přijetí v dobrém, normálním i drsných podzemních cestách. Více

Spálená 78/12, Praha Mapa

Městská Poliklinika Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

Badeniho 1, Praha Mapa

Alivio - centrum psychoterapie a fyzioterapie | psychologická poradna, psychoterapie | dětský psycholog | partnerská poradna | práce s traumatem | léčba neplodnosti

• „Nejlepší psycholožka. Vždy, když jsem tam přišla, tak mě hezky přivítala a vždy s úsměvem jsem od ní. Je velmi příjemná a vyslechne si vás. Více

Kartouzská 204/6, Praha Mapa

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

• „Paní doktorka mi velmi pomohla a musím říct, že je to velká profesionálka. Kromě empatie oceňuji i její důslednost a pečlivost, s kterou jsem se u ní setkala a moc mi její přístup vyhovoval. Věřím, že každý, kdo opravdu potřebuje pomoct, u ní najde podporu. Děkuji moc za péči Více

Přátelství 64/70, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie