Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

• J
    Lékař: MUDr. Eva Bartošová Jiný

Pani doktorka je spolehliva, dochvilna a vzdy prijme Vas hovor, aby Vam v rychlosti odpovedela. Ma na Vas max pul minuty.
    Nicmene to bohuzel nestaci. Chybi empatie a cit. K diteti se chova jako k veci. Na jedno mrknuti Vase dite posoudi, hleda, v cem je slabe a Vas se pta, zda je zdrave. Je mi lito.

• C
    Lékař: MUDr. Ivan Tolde Jiný

Po dnešní návštěvě (8.04.21) u pana doktora Tolde,jsem se rozhodl několika slovy načrtnout jeho portrét.To je ale docela složité ocenít člověka,jeho osobnost a v neposlední řadě doktora Tolde.Proč? Protože najít odpovídající superlativy je, v dané situací, stejně tak nevděčné jako právě přidělení pěti oficiálních hvězdiček, což je dle mého názoru nedostačující,a proto bych chtěl jednoduše vyjádřit svojí naprostou spokojenost s panem doktorem Toldem, s jeho vysokou profesionalitu, a lidským přístupem k pacientovi . Pan doktor jsi zaslouží můj velký dyk a mojí pochvalu za způsobem jakým vykonává toto krásné a zároveň těžké povolání, zvláště v dnešní složité době. C.D

• P
    Lékař: MUDr. Ivana Stachová Jiný

Zatím jsem sice v průběhu léčby, takže nemohu úplně hodnotit výsledky léčby, ale paní doktorka se mi jevila jako velmi pečlivá s dobrým přístupem k pacientům. Vše srozumitelně vysvětlila a poslala mě na všechna nezbytná vyšetření ke zjištění mých problémů, s kterými se v současnosti léčím.

Lékař: MUDr. Ivana Kučerová Jiný

Vyšetření splnilo mé očekávání. Paní doktorka byla velmi milá, empatická a ochotná zodpovědět všechny otázky. Velmi přijemná sestrička. Mohu jen doporučit!

• E
    Lékař: MUDr. Lucie Jordáková Jiný

Paní doktorka mi již několikrát pomohla. Je dochvilná a pečlivá, vše pacientovi vysvětlí a poradí. Skvělá komunikace i přes e-mail a telefon.

• I
    Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Paní doktorka mi vyléčila bradavice, které mi jiní doktoři léčili několik let a nedařilo se jim. U paní doktorky Benáčanové Čermákové jsem konečně dostala podrobné instrukce, jak bradavice po vypálení doléčovat doma, pravidelně po dobu několika týdnů mě sledovala a kontrolovala výsledky a bradavice nakonec po letech skutečně zmizely. Velké díky.

Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

K panu doktorovi jsme chodili na kontrolu kyčlí se synem i s dcerou a pan doktor byl vždy vtipný a rychlý. Samozřejmě jsme si v čekárně počkali, na kyčle k němu chodí spousty maminek s miminkama tak měl vždy natřískanou čekárnu, ale když vzal první miminko tak to odsejpalo jedna báseň. Za nás pan doktor super!!!

• Z
    Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

Pan doktor je opravdový odborník. Jeho humor a způsob komunikace není pro každého, ale o tom není jeho práce, co se týče odbornosti, není lepšího ortopeda. Pokud máte problém, opravdu pomůže a proto tam člověk jde.

• M
    Lékař: MUDr. Helena Tichá Jiný

K paní doktorce chodím s dětmi dlouhé roky, je naprosto skvělá, vstřícná, chápavá a zkušeně se obrací ke každému problému. Velmi doporučuji.

Lékař: MUDr. Ivan Tolde Jiný

Abych mohla hodnotit musela jsem dát alespoň jednu hvězdičku. Ale tenhle pán si ani tu jednu nezaslouží. Nebudu psát nic víc, jen že na chování pana doktora podáváme stížnost k České lékařské komoře.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu