Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98, Praha, hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Karel Čapek

Zubař, MUDr.

• výborný zubař - trochu dražší a bez paragonů, ale maximální spokojenost

• Y

výborný zkušený stomatolog

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Věra Pospíšilová

Praktický Lékař, MUDr.

• K této lékařce chodím28let a jsem velice spokojen.Začal jsem k ní chodit jako řidič autobusu ČSAD a chodím k ní dodnes už jako důchodce.Děkuji jí za její snahu,ochotu a hlavně léčbu.Bohužel flákači a lemplové u ní moc štěstí mít nebudou.Karel Soukup.

• velice jsem spokojena, starostlivost a ochota,velmi příjemné vystupování

• Jitka Kaulfussová

Logoped, Mgr.

• Maximální odborná péče, vstřícnost a príjemný přístup.Doporučuji.

• Petra Leischnerová

• super

• Paní doktorka je sice milá, ale vždycky jsem měla pocit, že nemá ani páru o tom, co vlastně vystudovala. Sestřička (ta jediná je pozitivum na celé ordinaci) ji musela pomalu radit, co má udělat a jaké léky předepsat. Dřív mě sice posílala na všechna možná vyšetření, aby něco nezanedbala, ale teď se na mě doslova vykašlala. Nyní jsem přišla s podezřením na špatnou funkci štítné žlázy. Neposlala mě ani na krevní testy a vůbec se neobtěžovala mi alespoň sáhnout na krk. Hlavně že ona sama dřív podezření na tento problém měla! Odbyla mě s tím, že můžeme udělat prventivní prohlídku, na kterou mám nárok až za půl roku a teď se jen oháněla testy, které byly víc jak rok a půl staré! Takže od paní doktorky si beru kartu a odcházím, protože moje podezření na nemoc štítné žlázy se potvrdilo u jiného doktora! A to tam člověk pomalu přišel s návodem, jak ho má vyšetřit! Nikdy víc!

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře

• Vladimír Brynda

Gynekolog, MUDr.

• O

Pan doktor mi před léty zachránil život, protože na rozdíl od jednoho docenta odnaproti nepodcenil podezření na mimoděložní těhotenství a poslal mědo Motola včas. Dneska mám i díky němu po tom všem zdravou dvanáctiletou dceru.

• F

Dobrý den, milé dámy,
      pokud hledáte kvalitního lékaře, komunikativního odborníka s psychologickým přístupem, který vše vysvětlí, nemlží a jedná s vámi narovinu, nedoporučuji a varuji, abyste si našly jiného lékaře!
      Panu doktorovi už nevěřím a jsem toho názoru, že jeho přístup, kdy nekomunikuje s pacientkou (pouze se baví se sestrou), není správný. Pokud chcete informaci, tak se omezuje na vysvětlení typu "není to tak hrozné" a nebo to z něho musíte doslova páčit. Toto není správný přístup, měl by vše vysvětlit, popsat, a tak pacientku uklidnit. Není to férové jednání, když má pacientka právo na úplné, nezkreslené informace o svém zdravotním stavu, které ovšem tento doktor nepodává a omezuje se na zkreslené a mlžící sdělení výše uvedené.
      Měla jsem zdravotní problém, který může potencionálně znamenat předrakovinné změny či už rakovinu děložního čípku. Stěžovala jsem si, nicméně pan doktor Brynda pouze provedl vnější sonografii (ta čípek neukáže) a s konstatováním, že to je antikoncepcí, mne poslal s receptem domů. Krvácení se ovšem objevovalo i nadále, ne však vždy, tak jsem ještě čekala, až si nová HA "sedne". Takto mi preparát vyměnil dvakrát. Neposlal mne k žádnému specialistovi a vždy jen provedl SONO (nikdy vnitřní) a pořád tvrdil to své. Cytologie vyšla špatná, ale opět tvrdil, že to "není tak zlé", přitom jsem měla všechny příznaky, které vypadaly na závažnější změny. Za tři měsíce se situace opakovala a když už jsem krvácela silně i při vyšetření, teprve mne "hnal", ať se okamžitě objednám ke specialistovi. Nic opět nevysvětlil a já už jsem tušila, že je zle, když se v telefonu ozvalo "onkogynekologie".
      Popisovaná situace se táhla rok a tři čtvrtě!! Samozřejmě už byl nález zhoubný, protože pan doktor svým laxním přístupem pouze dokázal to, že mi vyrostl zhoubný nádor s metastázami.
      Tímto chci varovat všechny ženy před tímto doktorem, současné i potencionální pacientky, protože už nechci, aby některá z nich dopadla stejně jako já. Dámy, braňte se, nenechte se uchlácholit tvrzením, že to "není tak zlé". Raději vyměňte lékaře a případně se dožadujte zaslání za specialistou.
      Já už to zpět nevrátím, ale vy ještě můžete mít šanci se vyhnout této zákeřné nemoci.

Podívejte se na všechny názory (35) na lékaře

• Luděk Žmolík

Ortoped, MUDr.

• I

Pan doktor Luděk Žmolík je odborník na svém místě s velmi lidským přístupem k pacientům. Ve své ordinaci v Kartouzské mi vyšetřil koleno po úrazu,narozdíl od několika jiných lékařů určil správně diagnózu poškozeného předního vazu a vysvětlil problém. To vše velmi srozumitelně. Věnoval se mi více a pečlivěji než jsem zažila v privátní odinaci jiného ortopéda, kde jsem navíc musela zaplatit 800 Kč za vyšetření. Zde bylo vše v rámci VZP. Potom mě pan doktor operoval plastiku vazu v artroskopickém centru nemocnice Beroun v brzkém termínu. Vše dopadlo výborně, nyní již zase lyžuji. Moc děkuji. Vřele doporučuji. I.C.

• I

MUDr. Žmolík je velice profesionální a lidský lékař. Je úžasný, vlídný a máte pocit, že je tam jen pro vás.
      Prostě lékař na svém místě PAN ortoped. Všem vřele doporučuji. I.Burianová

Podívejte se na všechny názory (13) na lékaře

• Květa Tláskalová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• P

Chtel jsem se k pani doktorce zaregistrovat, sestricka velmi neprijemna, misto slusneho odmitnuti, me sdelila, ze registraci neprovede a polozila telefon. Dekuji, ale o registraci k pani doktorce timto ztracim zajem.

• Velice příjemná, zodpovědná a s přehledem.

Podívejte se na všechny názory (12) na lékaře

• Hana Šámalová

• M

Pani doktorka je velice pozorna a nikdy nic nepodcenuje. Mohu jen doporucut! Mozna se stane,ze ma nekdy ma spatnou naladu nebo neni prlis osobni, ale to je bohuzel negativni dopad prace s lidma. Ma vysoce profesionalni pristup, snazi se hledat puvod problemu a nejlepsi reseni. Nikdy nic nepodcenuje a v pripade podezreni posle k odbornikovi. Nebo taky nedava antibiotika jenom tak u kazde navstevy s bolesti v krku. Jsem u ni asi 5 let a nemam spatnou zkusenost.

• P

Také mám pocit, že jsem paní doktorce něco udělala a to skoro nic nepotřebuji a vidí mě tak 1 do roka ( možná to je ten problém). Při poslední návštěvě, kdy jsem potřebovala předoperační vyšetření byla na mě velice nepříjemná až jsem to nevydržele a zeptala se, co jsem jí provedla. Aniž by se na mě podívala mi odsekla, že má před dovolenou a je toho moc. Mimochodem, malokdy se člověku podívá do obličeje. Většinou kouká do počítače a na člověka nekoukne. Jinak myslím, že jako lékař nic nepodcení a raději Vás pošle na všechna možná vyšetření.

Podívejte se na všechny názory (14) na lékaře

• Olga Lisá

Parodontolog, MUDr.

• H

K paní doktorce chodím již několik desítek let. Je špičkovým odborníkem, profesionální a vždy laskavý přístup. Díky její péči mám ve svém vyšším věku stále všechny zuby zdravé. Matka i dcera jsou nejlepší na světě. Nikdy a nikde jsem se s tak špičkovou péčí nesetkala.

Hanka

• J

Paní doktroka mi před 17 ti léty zachránila zuby, je naprosto úžasná a není vůbec drahá.

Podívejte se na všechny názory (15) na lékaře

• Josef Pokorný

Zubař, MUDr.

• Pan dr. Pokorný je užasný člověk a profesionál.Nevím jak ho tu dostatečně pochválit.Ale musím zdůraznit to že umí lidi uklidnit a naučit je k tomu aby chodili k zubaři rádi.Je milí ,hodný a usměvaví zrovna tak jako sestřička.Vzhledem k tomu jak se dnešní lidé k sobě chovají jsem absolutně unesená z toho jak jsou skvělí nemám slov k těmto hodným a šikovným profesionálům.Snad už bych to ukončila jen drzou poznámkou mám Vás ráda a za vše Vám oběma děkuji .Áňa B.

• Pan doktor ordinuje na Smíchově,kde k němu pravidelně chodím a musím přiznat ,že je to nejlepší zubař ,kterého jsem v životě potkala.Zbavil mě strachu ze zubaře a opravdu se k němu vždy těším.U něho vás prostě nic nebolí ,vše vám vysvětlí a pokud nechcete třeba u trhání zubu cítit žádnou bolest, tak vás super napíchne že pak necítíte vubec nic.Jako zubař je to prostě profesionál ,kterých je dnes málo a práce ho baví. Vím ,že nepromešká žádnou výstavu dentistu ,no prostě baví ho to .Myslím ,že se jako zubař narodil.Sestřička vynikající ,není co dodat.Jana P.

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře