Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře Poslat zprávu
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

  Arogance paní doktorky je na velmi vysoké úrovni.
  Byla jsem u pani doktorky se synem, chtela jsem ho objednat. Pani doktorka rekla ze nema čas (v čekárně byla jedna slečna).
  zavřít dveře uprostřed rozhovoru my přijde velmi neprofesionální.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Eva Bartošová Jiný

  Za žádnou cenu k ni nechoďte. Nejhorší dětská praktická lékařka v celé Praze! Dnes jsme byli u ni s dítětem, ani nás nevyslechla a zabouchla před námi dveře. Cože?

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Lékař: MUDr. Eva Bartošová Jiný

  S touto paní doktorkou měli jsme jenom špatně zkušenosti. Při každé návštěvě dítě plakalo, protože se k němu chovala jako k nějaké věci. A pak nerespektovala, když nechtěl, aby se ho dotýkala, když byl naštvaný. Vrcholem bylo, že na konci července odjela na dovolenou a na dveřích nechala cedulku, která vypadala jako napsaná egyptskými hieroglyfy. Kdy se vrátí, není vůbec jasné. A i když se vrátí, my rozhodně se k ní nevrátíme.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Lékař: MUDr. Kateřina Janešová Jiný

  Mudr. Janešová se sestřičkou je nejlepší tým jaký znám, mně osobně již zachránily 2x život. S čistým svědomím mohu jen doporučit. Moc za vše děkuji.

  A
  Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

  Paní doktorku bych určitě nedoporučovala. Sama jsem lékařka, potřebovala jsem odbornou pomoc, která mi nebyla vůbec poskytnuta. Paní doktorka má na každého asi 1,5 minuty, nemá žádný zájem na léčbě. Léčit na dva metry od stolu kožní onemocnění nelze. Můj atopický ekzém bagatelizovala pouze za ztvrdlou kůži, na bradavici podává každému do ruky papírek co si má vyzvednout v lékárně - nikdy mi nepomohlo. U pojišťovny si vykázala všechno, včetně kompletního vyšetření znamének. Skutečně nedoporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lucie Jordáková Jiný

  Skvělá, milá paní doktorka, pacienta vyslechne a zajímá se, ale zase se s ním nezdržuje příliš. Vždycky se snaží pomoci a má dobré nápady. Zvlášť oceňuju její odborné znalosti o výživě a s tím související fakt, že nic nenamítá proti veganské stravě, a to ani v těhotenství (samozřejmě se zajímá o hladinu vitaminu B12). Doporučuji.

  R
  Lékař: Katarína Halčiaková Jiný

  Nejlepší lékař, u kterého jsme kdy byl. Ochotná, milá, lidská, vše vysvětlí, nic jí není za obtíž. Radost navštívit.

  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Klichová Jiný

  Jsem u p.doktorky 22let a nikdy nebyl problém. Naopak spokojenost, má hodně klientů a někdy se čeká, ale to na tramvaj taky. Mám ji rád a jsem spokojený na 1000%. Fay

  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Zatloukalová Jiný

  Do ordinace jsem přišel s oboustrannou covidovou pneumonií. Prohlídka byla pčlivá a důkladná. Komunikace praktická, věcná a naprosto korektní. Věřím, že v rámci standardního léčebného protokolu udělala lékařka maximum a bez její pomoci by byl můj stav mnohem horší. Získala mou důvěru a v případě další potřeby bych neváhal se na ní znovu obrátit.

  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kučerová Jiný

  Nejsem nemocen často, ale když už, vždy mi pomohla. Velmi pečlivá a důkladná. Vše trpělivě vysvětlí a zdůvodní. Na co nestačí ordinace,s tím pošle ke specialistovi a následně s pacientem probere. Líbí se mi lidský přístup a snaha o pozitivní naladění pacienta, což považuji za půl zdraví. Člověk přirozeně "nechodí po doktorech" rád, ale je dobré, že když už musí, tak je to co nejpříjemnější.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu