Spravovat zařízení Upravit údaje Zobrazit lékaře
Zobrazit telefonní číslo

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  A
  Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

  Paní doktorku bych určitě nedoporučovala. Sama jsem lékařka, potřebovala jsem odbornou pomoc, která mi nebyla vůbec poskytnuta. Paní doktorka má na každého asi 1,5 minuty, nemá žádný zájem na léčbě. Léčit na dva metry od stolu kožní onemocnění nelze. Můj atopický ekzém bagatelizovala pouze za ztvrdlou kůži, na bradavici podává každému do ruky papírek co si má vyzvednout v lékárně - nikdy mi nepomohlo. U pojišťovny si vykázala všechno, včetně kompletního vyšetření znamének. Skutečně nedoporučuji

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  A
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lucie Jordáková Jiný

  Skvělá, milá paní doktorka, pacienta vyslechne a zajímá se, ale zase se s ním nezdržuje příliš. Vždycky se snaží pomoci a má dobré nápady. Zvlášť oceňuju její odborné znalosti o výživě a s tím související fakt, že nic nenamítá proti veganské stravě, a to ani v těhotenství (samozřejmě se zajímá o hladinu vitaminu B12). Doporučuji.


  R
  Lékař: Katarína Halčiaková Jiný

  Nejlepší lékař, u kterého jsme kdy byl. Ochotná, milá, lidská, vše vysvětlí, nic jí není za obtíž. Radost navštívit.


  R
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Klichová Jiný

  Jsem u p.doktorky 22let a nikdy nebyl problém. Naopak spokojenost, má hodně klientů a někdy se čeká, ale to na tramvaj taky. Mám ji rád a jsem spokojený na 1000%. Fay


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Zatloukalová Jiný

  Do ordinace jsem přišel s oboustrannou covidovou pneumonií. Prohlídka byla pčlivá a důkladná. Komunikace praktická, věcná a naprosto korektní. Věřím, že v rámci standardního léčebného protokolu udělala lékařka maximum a bez její pomoci by byl můj stav mnohem horší. Získala mou důvěru a v případě další potřeby bych neváhal se na ní znovu obrátit.


  F
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kučerová Jiný

  Nejsem nemocen často, ale když už, vždy mi pomohla. Velmi pečlivá a důkladná. Vše trpělivě vysvětlí a zdůvodní. Na co nestačí ordinace,s tím pošle ke specialistovi a následně s pacientem probere. Líbí se mi lidský přístup a snaha o pozitivní naladění pacienta, což považuji za půl zdraví. Člověk přirozeně "nechodí po doktorech" rád, ale je dobré, že když už musí, tak je to co nejpříjemnější.


  B
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

  Pan doktor byl velmi arogantní, okřikl mě při doptání se na synovu diagnózu, choval se velmi povýšeně a hrubě. Měl nevhodné poznámky o “matkách”, které nechápou, jak se mají v ordinaci chovat. Návštěvu v žádném případě nedoporučuji, odbornost nedokáži posoudit, chování bylo ale neprofesionální, hrubé a arogantní.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Monika Vondráková Jiný

  Jednoznačně doporučuji! Paní zubařka je velmi důkladná s citem pro detail, ale také šetrná, laskavá, vše srozumitelně ochotně a trpělivě vysvětlí, a jak paní doktorka tak sestřička jsou velmi milé, takže se v ordinaci cítíte dobře, byť jste na zubařském křesle. Vyzdvihla bych zároveň i vybavení ordinace, celkové prostředí a vstřícnost při domlouvání termínů. Děkuji!


  L
  Lékař: MUDr. Ivana Stachová Jiný

  Paní doktorka je opravdu skvělá. I když měla plno na 2 měsíce dopředu, vzala mě akutně v 5. měsíci těhotenství, nasadila léčbu a já se po 3 týdnech mohla konečně vyspat. Navíc je opravdu profesionál - empatická a vše podrobně vysvětlí. Dostala jsem na ni doporučení od jedné z jejích spokojených pacientek a jsem za to moc ráda. Ještě jednou moc děkuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Leischnerová Jiný

  Velice pečlivá a příjemná lékařka. Chodím k ní snad 30 let a vždy mi pomohla způsobem léčby i řadou. Vážím si velmi její ochoty pacienta vyslechnout. Kéž by takoví byli všichni lékaři.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu