Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98 , Praha , hl. město Praha

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

• klinika

Nejbližší zařízení

Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

Pán MUDr.Chládek, je T.O.P. medzi lekármi, skutočne odborník!
    Moja operácia bola náročná, pretože som bola pokazená slovenským lekárom, a on ma zoperoval a skvalitnil mi život! Pán doktor je v prvom rade človek so srdcom na mieste, ktorý chce pomocť a je jedinečny, škoda, že na Slovensku nemáme pána doktora Chládka! Ja som veľmi vďačná a vážim si ho! Jediný lekár, ktorému dôverujem!
    Operácia dopadla skvele, pooperácii počas pobytu vždy prišiel za mnou,a kontrola pred pár dňami tiež výborne dopadla,venoval sa a odpovedal mi na všetky otázky k mojmu pooeračnému zdravotnému stavu. Ja môžem len odporúčať!

Lékař: MUDr. Eva Bartošová Jiný

Pani doktorka je spolehliva, dochvilna a vzdy prijme Vas hovor, aby Vam v rychlosti odpovedela. Ma na Vas max pul minuty.
    Nicmene to bohuzel nestaci. Chybi empatie a cit. K diteti se chova jako k veci. Na jedno mrknuti Vase dite posoudi, hleda, v cem je slabe a Vas se pta, zda je zdrave. Je mi lito.

C
    Lékař: MUDr. Ivan Tolde Jiný

Po dnešní návštěvě (8.04.21) u pana doktora Tolde,jsem se rozhodl několika slovy načrtnout jeho portrét.To je ale docela složité ocenít člověka,jeho osobnost a v neposlední řadě doktora Tolde.Proč? Protože najít odpovídající superlativy je, v dané situací, stejně tak nevděčné jako právě přidělení pěti oficiálních hvězdiček, což je dle mého názoru nedostačující,a proto bych chtěl jednoduše vyjádřit svojí naprostou spokojenost s panem doktorem Toldem, s jeho vysokou profesionalitu, a lidským přístupem k pacientovi . Pan doktor jsi zaslouží můj velký dyk a mojí pochvalu za způsobem jakým vykonává toto krásné a zároveň těžké povolání, zvláště v dnešní složité době. C.D

Lékař: MUDr. Ivana Stachová Jiný

Zatím jsem sice v průběhu léčby, takže nemohu úplně hodnotit výsledky léčby, ale paní doktorka se mi jevila jako velmi pečlivá s dobrým přístupem k pacientům. Vše srozumitelně vysvětlila a poslala mě na všechna nezbytná vyšetření ke zjištění mých problémů, s kterými se v současnosti léčím.

Lékař: MUDr. Ivana Kučerová Jiný

Vyšetření splnilo mé očekávání. Paní doktorka byla velmi milá, empatická a ochotná zodpovědět všechny otázky. Velmi přijemná sestrička. Mohu jen doporučit!

Lékař: MUDr. Lucie Jordáková Jiný

Paní doktorka mi již několikrát pomohla. Je dochvilná a pečlivá, vše pacientovi vysvětlí a poradí. Skvělá komunikace i přes e-mail a telefon.

Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

Paní doktorka mi vyléčila bradavice, které mi jiní doktoři léčili několik let a nedařilo se jim. U paní doktorky Benáčanové Čermákové jsem konečně dostala podrobné instrukce, jak bradavice po vypálení doléčovat doma, pravidelně po dobu několika týdnů mě sledovala a kontrolovala výsledky a bradavice nakonec po letech skutečně zmizely. Velké díky.

Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

K panu doktorovi jsme chodili na kontrolu kyčlí se synem i s dcerou a pan doktor byl vždy vtipný a rychlý. Samozřejmě jsme si v čekárně počkali, na kyčle k němu chodí spousty maminek s miminkama tak měl vždy natřískanou čekárnu, ale když vzal první miminko tak to odsejpalo jedna báseň. Za nás pan doktor super!!!

Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

Pan doktor je opravdový odborník. Jeho humor a způsob komunikace není pro každého, ale o tom není jeho práce, co se týče odbornosti, není lepšího ortopeda. Pokud máte problém, opravdu pomůže a proto tam člověk jde.

Lékař: MUDr. Helena Tichá Jiný

K paní doktorce chodím s dětmi dlouhé roky, je naprosto skvělá, vstřícná, chápavá a zkušeně se obrací ke každému problému. Velmi doporučuji.