Zobrazit lékaře

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům. Více

O nás

Ordinace

POLIKLINIKA KARTOUZSKÁ

Kartouzská 204/6

150 98 , Praha , hl. město Praha

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Poskytuje standardní i nadstandardní zdravotní péči svým pacientům.

Typ zařízení

 • klinika

Nejbližší zařízení

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
57 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  L
  Lékař: MUDr. Ivana Stachová Jiný

  Paní doktorka je opravdu skvělá. I když měla plno na 2 měsíce dopředu, vzala mě akutně v 5. měsíci těhotenství, nasadila léčbu a já se po 3 týdnech mohla konečně vyspat. Navíc je opravdu profesionál - empatická a vše podrobně vysvětlí. Dostala jsem na ni doporučení od jedné z jejích spokojených pacientek a jsem za to moc ráda. Ještě jednou moc děkuji.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petra Leischnerová Jiný

  Velice pečlivá a příjemná lékařka. Chodím k ní snad 30 let a vždy mi pomohla způsobem léčby i řadou. Vážím si velmi její ochoty pacienta vyslechnout. Kéž by takoví byli všichni lékaři.


  M
  Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

  Pán MUDr.Chládek, je T.O.P. medzi lekármi, skutočne odborník!
  Moja operácia bola náročná, pretože som bola pokazená slovenským lekárom, a on ma zoperoval a skvalitnil mi život! Pán doktor je v prvom rade človek so srdcom na mieste, ktorý chce pomocť a je jedinečny, škoda, že na Slovensku nemáme pána doktora Chládka! Ja som veľmi vďačná a vážim si ho! Jediný lekár, ktorému dôverujem!
  Operácia dopadla skvele, pooperácii počas pobytu vždy prišiel za mnou,a kontrola pred pár dňami tiež výborne dopadla,venoval sa a odpovedal mi na všetky otázky k mojmu pooeračnému zdravotnému stavu. Ja môžem len odporúčať!


  J
  Lékař: MUDr. Eva Bartošová Jiný

  Pani doktorka je spolehliva, dochvilna a vzdy prijme Vas hovor, aby Vam v rychlosti odpovedela. Ma na Vas max pul minuty.
  Nicmene to bohuzel nestaci. Chybi empatie a cit. K diteti se chova jako k veci. Na jedno mrknuti Vase dite posoudi, hleda, v cem je slabe a Vas se pta, zda je zdrave. Je mi lito.

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  C
  Lékař: MUDr. Ivan Tolde Jiný

  Po dnešní návštěvě (8.04.21) u pana doktora Tolde,jsem se rozhodl několika slovy načrtnout jeho portrét.To je ale docela složité ocenít člověka,jeho osobnost a v neposlední řadě doktora Tolde.Proč? Protože najít odpovídající superlativy je, v dané situací, stejně tak nevděčné jako právě přidělení pěti oficiálních hvězdiček, což je dle mého názoru nedostačující,a proto bych chtěl jednoduše vyjádřit svojí naprostou spokojenost s panem doktorem Toldem, s jeho vysokou profesionalitu, a lidským přístupem k pacientovi . Pan doktor jsi zaslouží můj velký dyk a mojí pochvalu za způsobem jakým vykonává toto krásné a zároveň těžké povolání, zvláště v dnešní složité době. C.D


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Stachová Jiný

  Zatím jsem sice v průběhu léčby, takže nemohu úplně hodnotit výsledky léčby, ale paní doktorka se mi jevila jako velmi pečlivá s dobrým přístupem k pacientům. Vše srozumitelně vysvětlila a poslala mě na všechna nezbytná vyšetření ke zjištění mých problémů, s kterými se v současnosti léčím.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Ivana Kučerová Jiný

  Vyšetření splnilo mé očekávání. Paní doktorka byla velmi milá, empatická a ochotná zodpovědět všechny otázky. Velmi přijemná sestrička. Mohu jen doporučit!


  E
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Lucie Jordáková Jiný

  Paní doktorka mi již několikrát pomohla. Je dochvilná a pečlivá, vše pacientovi vysvětlí a poradí. Skvělá komunikace i přes e-mail a telefon.


  I
  Lékař: MUDr. Martina Benáčanová Čermáková Jiný

  Paní doktorka mi vyléčila bradavice, které mi jiní doktoři léčili několik let a nedařilo se jim. U paní doktorky Benáčanové Čermákové jsem konečně dostala podrobné instrukce, jak bradavice po vypálení doléčovat doma, pravidelně po dobu několika týdnů mě sledovala a kontrolovala výsledky a bradavice nakonec po letech skutečně zmizely. Velké díky.


  L
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Petr Chládek Jiný

  K panu doktorovi jsme chodili na kontrolu kyčlí se synem i s dcerou a pan doktor byl vždy vtipný a rychlý. Samozřejmě jsme si v čekárně počkali, na kyčle k němu chodí spousty maminek s miminkama tak měl vždy natřískanou čekárnu, ale když vzal první miminko tak to odsejpalo jedna báseň. Za nás pan doktor super!!!


  Došlo k chybě, zkuste to znovu