Jana Růžičková, psycholog Praha

Mgr. Jana Růžičková

Uložit

Psycholog Více

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Tovární 12, Praha 7 , Praha
ambulance klinické psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Jana Růžičková? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

Odpovědi

6 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den mám takový dotaz. Ve škole si všichni myslí že jsem zamilovana do našho mistra odborného vycviku.
Jenže ja vím že má svou rodinu přitelkyni a nikdy bych se do něho zamilovala a tohle když jsem všem řekla i jemu přimo do oči tak mi nevěří. Tak nevim co mám dělat.

Dobrý den. Otázkou je, co hledáte. Jestli jak ostatní přesvědčit o své pravdě. (A to nemusí být v našich silách.) Nebo jak si udržet nadhled a vlastní názor?
Člověk se může zamilovat i do zadaného protějšku. Na tom není nic špatného. Důležité je, co udělá. A čemu věří, co cítí on sám. A z toho se nemusí nikomu zpovídat.

Mgr. Jana Růžičková

Dobrý den, je mi 43 let. Před cca. rokem a půl jsem nečekaně skončila po 10 letech v zaměstnání. Bylo to ze strany zaměstnavatele a nečekaně, takže pro mě šok. Prostě jsem se jim nehodila. Bála jsem se všeho. Teď jsem v novém zaměstnání cca. 13 měsíců. Skoro půl roku mi trvalo, než jsem si zvykla. Ale co mě trápí. Nad vším moc přemýšlím a někdy mám z budoucích věcí panický strach. Teď momentálně skoro 3. den nemohu spát a dopředu se vnitřně bojím, jak to dopadne. Ráda bych se naučila pohlížet na vše pozitivně a neničit se takhle vnitřně. Prosím o radu. Děkuji.

Dobrý den,
jestli rozumím správně, ničíte se úvahami a představami, co by mohlo nastat... a jak se na to připravit, jak tomu čelit.
To, co se teď děje, ukazuje každému z nás, že nejsme pány tvorstva, ale zranitelní lidé. Je pochopitelné, že máte obavy. Současně je skvělé, že jim nechcete nechat veškerý svůj prostor, protože vám brání užívat si to hezké, co je v životě i teď. A právě v tuto chvíli. Bývají to jednoduché věci: svítí sluníčko, mám dobré jídlo, projdu se v přírodě, sedí se mi pohodlně... Pokud vás však úzkostné nebo katastrofické myšlenky ovládají a nejde je zastavit, velmi pomáhá promluvit si s odborníkem, kterému důvěřujete, jak navrhuje kolegyně. Přeji hodně sil! J. Růžičková

Mgr. Jana Růžičková

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti