Tovární 12, Praha 7, Praha
ambulance klinické psychologie (mapa)

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

Na profilu tohoto specialisty nejsou žádné názory

Zatím nebyly přidány žádné názory. Buďte první.

Přidejte vlastní názor

4 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobry den, dekuji za odpoved. Ano,stoluje s nami od mala. Ja jim téměř vše, manžel též, nevybirame si. Ve školce se malinko "rozjedl",tzn.ze do sveho jidelnicku přidal cca 3 další jidlra. Co jedí jeho kamarádi nebo mladsi sourozenec mu je jedrmo, on rekne,ze to neochutna. Nejsme schopni do nej dostat potraviny,ktere nejí ani nikdy neochutnal. Veškeré ovoce, zeleninu, pomazanky, vejce, a spoustu dalších.

Dobrý den,
    neznám předchozí konverzaci, takže ani detailně Váš problém, jen z přečteného usuzuji, že syn jí jen několik vymezených potravin. Když nezabere postup navrhovaný kolegyní výše (nebo na něj nebudete mít síly), doporučuji návštěvu dobrého dětského psychologa. Za podobným chování může být skryto leccos.
    Přeji hodně úspěchů a sil!
    J. Růžičková

Mgr. Jana Růžičková

• Dobrý den,od jara se potýkam se zdrav.problémy...žaludek a obtíže s tím spojené..před dvěma lety mi dignostikovali chronickou gastrititdu...jakmile mám nějaké psych.vypětí...potíže se vrací,mám obavy ,zda se nejdná o rakovinu,večer s obavami usínám,a ráno se s nimi probouzím..myslím na nejhorší,nevím kudy kam...těšila jsem se na vánoce a brčím,necítím se dobře...co by jste mi poradili.Zdeňka

Dobrý den, Zdenko. Sama pozorujete, že se potíže zhoršují při psychickém vypětí, stresu. To znamená, že váš žaludek reaguje na vaši psychiku (ne např. na nádor). Tj. existuje něco, co nemůžete "strávit" psychicky. Témata nazančila kolegyně výše.
    No, a psychoterapeut vám může pomoci najít, co to je a jak se s tím vyrovnat.
    Přeji vám, ať najdete odvahu do toho jít a najdete si pro sebe dobrého průvodce. Jana Růžičková

Mgr. Jana Růžičková