Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• Psycholog, Psychoterapeut

„Paní doktorka je velmi empatická a milá. Opravdu mi hodně svými pohledy na můj problém pomohla. Netlačí, ale příjemně vás povede, abyste sami přišli na řešení, které vám bude vyhovovat. Řekla bych, že se řídí citátem: Cokoliv slyšíme, je názor, nikoliv fakt, cokoliv vidíme , je úhel pohledu, nikoliv pravda. Moc děkuji. Více

Jana Masaryka 48, Praha Mapa

ordinace klinické psychologie

od 700 kč

• Psycholog, Psychoterapeut

„Pana magistra jsem vyhledal na doporučení své manželky. Z počátku jsem se nemohl přenést přes velký věkový rozdíl, přesto jsme našli společnou řeč a cestu. Oceňuji vřelý a vstřícný přístup a pomoc při zvládání panických atak. Součástí konzultací byl nácvik relaxačních dovedností, které teď mohu uplatňovat ve svém životě. Doporučuji všem. Více

Dr. E. Beneše 695, Kralupy nad Vltavou Mapa

Klinická psychologie a psychoterapie - Poliklinika Lobeček

• Psycholog, Psychoterapeut

„Docházím do Ambulance klinické psychologie k paní Silvii Johanidesové. Musím upřímně přiznat, že kdyby jí nebylo, tak už tu možná nejsem. Je to absolutní anděl, ta největší pomoc, kterou si člověk může představit. Upřímně lituji, že jsem terapii nevyhledala ve svém životě dříve, mohla jsem se vyvarovat tolika stresu a trápení. Kdokoliv má problém se svým myšlením a chováním, tak velice doporučuji. Silvie mi dokáže změnit absolutně negativní myšlení na pozitivní. Pracujeme na tom a neskutečně se to každý měsíc zlepšuje. Rodina vidí velké výsledky a já také. Není třeba prášků, stačí změnit uvažování. Silvie bude navždy v mém srdci jako moje záchrana, člověk, který mi neskutečně pomohl. Vždy jsem do ordinace absolutně natěšená a nemůžu se dočkat, že mě čeká zase naděj (že bude lépe). Nestydím se svěřit se vším co mě trápí a vždy mi dokáže cíleně pomoci s konkrétním strachem a panikou. Dokonce už i lépe spím. Kéž by byl každý psycholog takový jako je Silvie. Více

Vítězné náměstí 9, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie (www.kognitera.cz).

• „Paní de Gray je velmi usměvavá a moc milá. Jiného psychologa bych nevolila. Takový přístup se jen tak u lékařů nevidí. Velmi mi pomohla a tímto ještě jednou děkuji. Hned je život hezčí. :) Více

Praha Mapa

Poliklinika Mazurská

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„Jsem velmi spokojená. Paní Nosilová, působyla od počátku velmi mile, se zaujetím naslouchá. Má lidský, ne direktivní přístup. Dokáže pomoc člověku najít vlastní zdroje pomoci a uvědomit si jeho slabé a silné stránky. Spolupráci hodnotím na výbornou. Doporučuji. Více

Vepřkova 1220, Slaný, Slaný Mapa

Ambulance klinické psychologie, Vepřkova 1220, Slaný

• Psycholog, Diagnostik, Dětsk… ý psycholog Více

„Navzdory tomu, že jsem byla nejdříve donucena rodiči k panu doktorovi chodit, skončila jsem u dlouhodobé dobrovolné spolupráce. Pan doktor působí nikterak povyšujícím se dojmem, je velmi milý, vnímavý, empatický. Nemusíte mít žádné pochyby. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

PSYCHOTERAPIE ANDĚL

800 Kč

• „Super psycholog a hlavně bezva člověk. Když jsem u něj, mám pocit, že mluvím s kamarádem a ne s terapeutem. Jezdím za ním přes sto kilometrů a nelituji. Jen ten čas u něj tak rychle uteče.... Více

Hviezdoslavova 519, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Paní doktorka Ursini je vynikající a zkušená psycholožka a sympatická žena. Jsem paní doktorce moc vděčná a rozhodně ji doporučuji. Jsem studentka, která se již na základní škole začala potýkat s úzkostmi, panikou a někdy až depresemi. S postupem času se tyto stavy zhoršovaly, a tak jsem vyhledala pomoc psychologů. Vyzkoušela jsem jich několik a vždy šlo pouze o možnost se vypovídat, ale žádné rady nebo pomoc. Když jsem na vysoké přestala být schopna skládat zkoušky a chodit na hodiny, našla jsem paní Janu. Byla první u koho jsem měla pocit, že ví, co se děje, a že mi opravdu může pomoci. Na hodinách se mi skutečně věnovala, ptala se mě a radila mi. Vždy dokázala přesně vytušit, kde je problém. A to mnohokrát jen podle mých výrazů a věcí, co jsem neřekla. Určila mou diagnózu a zařídila mi setkání s doktorem, který mi předepsal léky. Po několika měsících jsem díky ní dosáhla toho, co jsem čekala, že bude trvat roky. Je to neskutečné. Vrátila se mi síla a dobrá nálada. Pomohla mi pracovat na mém nastavení hodnot tak, abych sama sobě neubližovala. Takže se teď nemusím bát, že se vše zhorší, až jednou přestanu brát své léky. Více

Na Dlouhém lánu 11/563, Praha Mapa

Psychologická ordinace

• Psycholog, Psychoterapeut, D… ětský psycholog Více

„S paní magistrou jsem byla velmi spokojená. Docházela jsem k ní s dcerou v porozvodovém období i v období, kdy dcera měla problémy s učením. Diagnostikovala poruchu koncentrace a doporučila nám, jak se učit. Velmi nám v obojím pomohla. Děkujeme!!! Více

Dolanská 329/23, Praha 6- Liboc, Praha Mapa

APLA Praha a střední Čechy, o.s.

• „Úžasná paní psycholožka, byla jsem u ní v terapii od svých 7 do 12 let a několikrát do roka ji navštěvuji doteď. Pomohla mi s psychosomatikou i LMD. Díky! Více

U Studánky 139/22, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie a psychoterapie

• „Po dlouhém rozmýšlení a vleklých obtížích jsem se konečně rozhodla vyhledat psychoterapeuta. Terapie trvala asi tři roky. Pan Vondrouš laskavě naslouchal a provedl mě cestou poznávání sebe sama. Bylo to těžké, ale jeho upřímný zájem o mně mi pomáhal to zvládnout. Jsem mu nesmírně vděčná, že můžu opět žít spokojený život a mít se ráda. Pan Vondrouš je opravdu profesionál na svém místě:-) Více

Areál opatství Emauzy Vyšehradská 49/320, 128 00 Praha 2 - Nové Město, Praha Mapa

Ordinace klinické psychologie

600 Kč

• „Nejlepší psycholožka, kterou jsem navštěvovala a velmi kultivovaný a příjemný člověk. Často na ni vzpomínám a velmi často ji doporučuji. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• „Paní doktorka umí naslouchat a je velmi empatická. Jsem jí vděčná za čas, který se mnou tráví. Umí pohladit po duši a povzbudit. Více

Markova 3, Praha Mapa

Ambulance klinické psychologie

• „Myslím, že panu Romanovi rozumím. Pamatuji si velmi dobře, jak těžké pro mě bylo rozhodnout se, v podstatě vložit svůj život do cizích rukou a jak dlouho mi to trvalo, a myšlenky přitom lítaly do extrémů. Jenže ať už u Dr. Roubala nebo někoho jiného, prostě nějaká pořádná léčba bez důvěry nejde. Jednoho dne jsem se rozhodla, že mu prostě věřit budu, a bylo to jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělala. Vytáhl mě z pomyslného bahna, pomohl mi se vnitřně sjednotit, dostat příšerný bezdětný vztah (který jsem v té době považovala za dobrý) do spokojeného manželství se dvěma dětmi a celkově kompaktní vyvážené rodiny, dřív jsem ani netušila, že něco takového je možné. Taky mě naučil se za sebe nestydět, ikdyž se občas nechovám“standardně” , což mě vnitřně osvobodilo...Tempo terapie uměl uregulovat velmi citlivě a vždycky mi dal na vše tolik času, kolik jsem potřebovala, a to s pocitem, že rozhodnutí, jestli s ním budu pokračovat, je jenom na mě. Působí na mě velmi empaticky, určitě má snahu pomoci a určitě se mu to daří velmi dobře. Pokud se chová nějak, jak mi to třeba není příjemné, tak jsem se naučila, že je to součástí terapie, a to právě díky důvěře, že mi chce pomoci. A výsledky to mělo a má skvělé, dlouhodobé. Po několika letech jsem teď opět vyhledala jeho odbornou pomoc a opět nezklamal. Ordinace je příjemná, útulná. Všem Dr. Roubala vřele doporučuji. Více

Umělecká 4, Praha Mapa

Ambulance Roubal s.r.o.

Cena nebyla přidána

• „Paní doktorka mi velmi pomohla v situaci, kdy mi umíral otec na rakovinu a ja jsem byla sama nemocná a musela se navic starat o invalidní matku. Její sezení mi pomohla toto těžké období překonat, je vynikající naslouchač a terapeut. Velmi lidsky s pacienty hovoří a poskytne rady. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Poliklinika Revoluční, s.r.o.

• „Nejlepší paní doktorka, jakou znám! Empatická, poradí, pomůže, vyslechne a hlavně s vámi jedná jako s člověkem.

Žatecká 2092, Černošice Mapa

Klinická psychologie

• „Človíček se srdcem na dlani. Vždy potěší bolavou dušičku. Jeho vstřícnost a ochota je dnes vzácností, které si nesmírně vážím a přeji mu jen samé sluníčkové dny. Více

Jičínská 8, Praha Mapa

Medica Flora s.r.o.

• „Moc milá a příjemná paní doktorka. Po návstěvě jsem vždy plná energie a mám pozitivní myšlení. Umí dobře poradit.

Jabloňová 8/2992, Praha Mapa

Klinická psychologie

• „Velmi profesionální jednání a vstřícný přístup. Netlačí, nevnucuje vlastní hodnoty a názory. Smysl pro humor taky dokáže i těžké hodiny odlehčit. Osobně můžu doporučit Mgr. Zajícovou pro kohokoliv, kdo má pocit, že potřebuje psychologickou pomoc. J. D. Více

Krčská 59, Praha Mapa

Psychologická ambulance

• „Velmi mi pomohl, nabizi jiny pohled na vase problemy, je pozorny a empaticky. Je pravda, ze nekdy stravi dost casu vlastnim vykladem, nekdy i zdanlive vasich problemu se netykajiciho. Myslim, ze je to proste soucast jeho terapie, snazi se v urcitou chvili odvest vasi pozornost. Nikdy se neurazi, pokud ho prerusite. Nikdy se mi nestalo, ze bych mu svuj problem nemela moznost vylozit a nebyla mi poskytnuta dostatecna pece. Více

Kaprova 14, Praha Mapa

Psychologická ordinace