Doporučení psychologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Liberec

• „já se s panem Mossem setkala poprvé před 9ti lety jako žák na ZŠ a pak ještě na konci ŠŠ. A do teď se řídím jeho radami. Pokud někdo očekává, že ZA něj psycholog vyřeší problém, tak to je lichá představa. Psycholog je průvodce, pomáhá a navádí klienty a hlavně málokdy se za jedno sezení problém vyřeší. Nicméně ne každému vyhovuje stejná terapie a pokud se v psychoanalýze necítíte dobře, vyzkoušejte jiného psychologa a jiný přístup, který vám bude sedět víc. V Liberci je dost kvalitních psychologů a psychoterapeutů viz Chvála a Trapková, nicméně pan Moss rozhodně patří mezi ty kvalitní. Více

Klášterní 117/2, Liberec 1, Liberec Mapa

Ordinace klinické psychologie

• „Paní Ivana Hrdá je skvělá psycholožka. Byla jsem na tom zle, hodně mi pomohla. Vřele ji doporučuji :-)

Nemocniční 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Empatický, racionální, pragmatický, ale i duchovnu otevřený a především inteligentní Pan doktor. Co mi asi nejvíc pomohlo byla jeho schopnost převést vše v humor a zasmát se i sám sobě v tu nejkritičtější chvíli. Pokud ve Vás zbyla ještě aspoň špetka energie, pak Vám pomůže zbytek energie ve Vás samotných zase objevit a nenásilně Vás navést na správnou cestu. Více

Na Výšině 13, Jablonec nad Nisou Mapa

Středisko komplexní terapie

• „Paní doktorka nám v těžké chvíli velice pomohla, vzala nás v šestinedělí přednostně a stačily pouhé tři návštěvy k tomu abych se dostala z nejhoršího. Je milá a vstřícná, odborník na svém místě. Za mě můžu jen doporučit. Více

Palackého 24, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordinace psychoterapeuta

• „Perfektní psycholožka. Velmi sympatická,milá,ochotně naslouchá,následně poradí. Jen dobré zkušenosti - pomohla a dále pomáhá manželovi,zároveň pomohla i mně, když jsem řešila problémy se synem (hyperaktivita,problémy s učením, výbušná povaha...). Vřele doporučuji. Více

Liberecká 15/677, Jablonec nad Nisou Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Vynikající psycholog s celoživotní praxí.

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Ordinace klinického psychologa

• „Já k Dr. Lejskové docházím už roky. Když jsem u ní byla poprvé, odcházela jsem s brekem s tím, že tam už mě nikdo neuvidí. Paní doktorka mi dala pěknýho "čouda", ale správně odhadla, že to, co mi řekla, dokážu s odstupem času vstřebat. Vím, že je tvrdší, ale dle mého názoru jedině takový psycholog vás posune dál. Předtím jsem vystřídala 3 psychology, kteří se sice úžasně mile tvářili, litovali mě, mazali med kolem úst a já se s nimi v sebelítosti úspěšně utápěla a asi si domyslíte, k čemu mi to bylo...Dr. Lejsková je pro lidi, kteří se dokážou (časem) podívat i na své méně příjemné já, a dle mého díky tomu můžou vyhnat své démony. Bohužel toto nezvládne každý. A vytížená je 4 - 5 měsíců dopředu. Klára Více

Kostelní 10/5, Liberec Mapa