Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Liberec

• Praktický lékař

„Jsem velice rád, že mám tohoto doktora. Díky prozíravosti mi byl včas zjištěn tumor močového měchýře a následně v nemocnici Motol odstraněn. Veliké dík panu doktoru. Více

Tatranská 860/7, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé.

• „Je to již nějaký pátek zpět ... Poprvé v životě jsem si připadal, jakože neobtěžuji, ale přesně naopak. Zájem, srozumitelnost, snaha ... a umí být i oprávněně přísná. Za mě to nejlepší za poslední víc než půlstoletí. Díky oběma. Více

Švermova 268/76, Liberec Mapa

MUDr. Veronika Braierová - Praktická lékařka pro dospělé

• „Byla jsem u pani doktorky zatím 4x, ale vzdy byla příjemná a se vším mi vyšla vstříc . Poradila, nasadila lecbu z bicom a musim rict, ze jak jsem byla skeptická, tak super. Hlavne je empaticka, takze za ni clovek jde i rad :-) jsem rada, ze jsem přešla k pani doktorce Lajžnerové. Více

17. listopadu 590/14, Liberec Mapa

Ordinace praktického lékaře pro dospělé

• Praktický lékař

„K paní doktorce chodím už od samého začátku, kdy začala ordinovat pro zaměstnance nemocnice. Jsem s ní moc spokojená, je vždy milá, vstřícná, usměvavá a dokáže poradit. Chvála patří i sestřičce, která je na svém místě. Děkuji Jarka Více

Klášterní 117/2, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Člověk se během života dostane do "spárů" spoustě lékařům, ale málokdo s titulem nás nebere jen jako číslo pojištěnce a naopak.O kolika lékařích můžem říct, ano, nejen , že jsem spokojena, ale hlavně v ordinaci sedí ČLOVĚK,který se mi věnuje,promluví a hledá příčiny.A taková paní doktorka Zikmundová je.Díky Jana Více

Zámecká 39/4, Český Dub Mapa

• Praktický lékař

„Chodím k ní už dvacet let a nemám na co si stěžovat,jen samí pozitiva.Před dvouma rokama k ní začala chodit i dcera a také spokojená. Více

Dr. Milady Horákové 49/137, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Doktor Šikola je nejenom výborný lékař ale i nádherný a přátelský člověk a i sestra v ordinaci je milá a přátelská.Energie která z ordinace doktora Šikoly vyzařuje léčí sama o sobě. Více

Bánskobystrická 122, Liberec Mapa

Prakt. lékař pro dospělé+rehabilitace

• „Paní doktorka Foukalová je velmi pečlivá lékařka,nikdy u mne nic nezanedbala je velmi milá,přestože již nebydlím na Kunratické,kartu mám stále u paní doktorky a dojíždím,pokud mi něco je,touto cestou,zároveň moc děkuji a samozřejmě i naše sestřička je milá a velice hodná,děkuji Vám. Více

Aloisina výšina 641, Liberec Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Dobrý den mám velice dobré zkušenosti s paní doktorkou.Už z hodně krát mi pomohla a pomáhá,je ochotná,milá ,poradi,snaží se vždy pomoct ,ostatní lékaři by se od ni měli učit.Léčí komplexně-Nechápu jak si na ni může někdo stěžovat,je skvělá !Sestřička je taky hodná.Všem moc doporučuji! Více

Ještědská 636/61, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„je opravdu lidský, snaží se pomoc. Jsem jeho pacientka léta a nemám žádné výhrady ani k jeho sestřičce Lucce. Někdy je opravdu těžké vyhovět lidem všem Více

Uhlířská 1, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Je velice laskavý, pacienta dokáže uklidnit a vše příjemně vysvětlit ohledně zdravotního problému, možnosti léčení, dávkování léků apod... Není nervózní, je vidět, že práce ho baví a že má rád jistotu, vše na 100 %. Pacientovi dokáže i zlepšit náladu. Je to velice sympatický a příjemný člověk. I jeho zdravotní sestřička se chová velmi příjemně, a je šikovná, má cit. Injekce jsou bez bolesti. Více

1. máje 97, Liberec Mapa

„pečlivý lékař

Tyršova 394, Semily Mapa

„super doktor i člověk

Ke Hřišti 309, Mníšek Mapa

• Praktický lékař

„velice příjemná jsme spokojeni chodíme k ní už 20 let sestřička je také hodná nemůžeme si stěžovat vždy vyhoví

Kubelíkova 604, Liberec Mapa

U Kostela, Jablonec nad Nisou Mapa

Doktorka 4U

1 názor

„Po registraci k dr. Endrychové mi paní doktorka hned udělala preventivní prohlídku, můj aktuální problém rovněž hned řešila. Je rychlá, pohotová, pacient musí sám říct, co potřebuje, jaké má problémy, /není to doktorka, která se podrobně vyptává co vás bolí, jak to někdy dělají starší doktoři/, ale reaguje pohotově, nenechává problém neřešený.Uvidíme dál. Více

Průmyslová 26, Jablonec nad Nisou Mapa

Jablonec nad Nisou

• „SKUTEČNÁ LÉKAŘKA se zkušenostmi, NEMUSÍ LIDEM jdoucím pouze pro nějaký papír VYHOVOVAT. Za dlouhá léta praxe má své vytvořené postupy, kterým nejen věří, ale i fungují (ostatně nejen lékař, ale i pacient musí tělu a druhému naslouchat), stačí pouze čas a každý se může přesvědčit sám. Klasických DOKTORŮ chlní lékařské fakulty každý rok víc než dost a ne každý se z nich stane LÉKAŘEM. OSOBNĚ mne už první telefonát oslovil a návštěva to potvrdila. Se vším člověk nikdy nemusí souhlasit, cest ke zlepšení našla několik a fungují. To mi stačí. Více

Křižíkova 163/32, Liberec Mapa

Prakt. lékař pro dospělé a tělovýchova

• „Jako doktor je profesionál a objetavý.Jeho pracovní nasazení.je příkladné oproti většině lékařů,kteří neradi dodržují ordinační hodiny a velice často jsou mimo ordinace. Více

Liberecká 15, Jablonec nad Nisou Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Jako lékařka pro Tesco vyhovující....kontroly provadí poctivě....

Fügnerova 667/7, Liberec Mapa

• Praktický lékař

„Paní doktorka je super, na pacienta si udělá vždy čas, vše vysvětlí a má lidský přístup což už se dnes jen tak nevidí. Chodím k ní už přes 20 let, nikdy nic nezanedbá a cokoli se jí nezdá, ihned řeší a napíše doporučení na odborná vyšetření a není jí líno zvednout telefon, zavolat tam, zasvětit jiného doktora do problému a pacienta rovnou objednat. Rozhodně bych neměnila. Škoda jen, že už nepřibírá nové pacienty. Bože chraň nás pacienty, až jednou paní doktorka půjde do důchodu. Více

Vratislavická 55/1, Liberec Mapa