Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Karviná

• Praktický lékař

„Mohu doporučit všema deseti. V dnešní době najít někoho , kdo vám poradí a pomůže s lidským přístupem je hodně těžké. Tady jste na správném místě. Nejlepší paní doktorka široko daleko. Více

Puškinova 226, Frýdek-Místek Mapa

Ordinace Puškinova s.r.o.

• Praktický lékař

„K panu doktorovi chodím 9 let. Kdykoli, s čímkoli se mi snažil pomoct. S mým atopickým ekzémem se mi snažil pomoct vice než sám kožní. I když jsem se přestěhovala a musím dojíždět, tak mi to nevadí. Protože za skvělým doktorem, který vám chce opravdu pomoct si vždy ráda dojedu. A paní sestřička je vždy příjemná a usměvavá, což vám tu návštěvu hned zpříjemní. Více

Kochova 2/1227, Havířov Mapa

MUDr. Milerski PL, s.r.o.

• „Paní doktorka je,úžasná žena . Umí vnímat lidi ,pochopit je, a léčit ...Jí patří velké díky .Jsem ráda, že jsem jí mohla mít jako obvodní lékařku. Jistě bych byla ráda, kdyby mne přijala ,i když už není tam kde byla. Ale na tom se nic nemění,že bych dojížděla kamkoliv. Více

Vítkovická 16/3077, Ostrava Mapa

Moje ambulance a.s.

• „Plně spokojený, kdykoliv na telefonu, poradí, pomůže, z mé strany doporučení... Jsem u paní doktorky asi 11 let a vše OK! Více

Zdrav. středisko 1097, Stonava, Karviná Mapa

Těrlicko-Horní Těrlicko 420, Karviná Mapa

• „K pani doktorce chodí už léta moje maminka a je vážně,ale vážně suprová :)

Hrušovská 20, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„Moc příjemná a poctivá paní doktorka, velmi doporučuji. Cítím se u ní jako důležitý pacient :), nebere mě jako na běžícím pásu, ale vyslechne, poradí a precizně vyšetří. I sestřička je super! Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

1 názor

„Úžasný Pan Doktor,skvělí přístup a ani nepamatuji že bych měla tak výborného praktického lékaře.moc děkuji za rady a hlavně lidský přístup a pochopení. Více

Mírová 1537, Rychvald Mapa

MUDr. David Bogocz

1 názor

„Paní doktorka , vyslechla poradila , napsala , i když není má lékařka , ale pouze v zástupu. A to dokonce i po druhé nečekané nutné návštěvě , ( test covid ). Sympatická ,lidská, ochotná . Více

• Praktický lékař

„Paní doktorka je NEJLEPŠÍ LÉKAŘKA ve svém oboru. Chodíme k ní celá rodina. Velice doporučuji

Hornická poliklinika s.r.o.

• „Úžásná paní doktorka. Když jsem přecházela od dětského lékaře, měla plno a další pacienty nepřijímala, ale díky tomu, že je to tak trochu naše rodinná lékařka, mě vzala, což si myslím je správný přístup, díky tomu má pak větší přehled o celkové rodinné anamnéze. Jak už tady bylo zmíněno, její přístup je úžasný, mezi lékaři skoro až jedinečný. Zajímá se o člověka, běžně u ní jeden člověk stráví v ordinaci třeba 20minut, jelikož se opravdu zajímá a vyptává se a není ji zatěžko udělat všechna nezbytná i méně potřebná vyšetření. Kvůli oblíbenosti paní doktorky je sice čekací doba celkem dlouhá, na druhou stranu není problém se objednat na určitou hodinu, na kterou vás paní doktorka opravdu vezme. Musím také pochválit paní sestřičku, jejíž přístup je taktéž úžasný. Více

Dělnická 24a/1485, Havířov Mapa

• Praktický lékař

„100% profesionál,vždy má velmi vstřícný přístup k pacientům a to samé platí i u sestřičky.V polední pauze na oběd mezi 12:00-13:00hod.kdy neordinuje,se vrací ve 12:15hod.a už s ochotou a s nasazením volá sestřička další pacienty.Když přidat doktorům platy,tak panu Skoupému určitě.Podporoval bych opětovné zavedení poplatku u lékaře,avšak dobrovolné a vězte že by to našemu zdravotnictví určitě pomohlo,pač by mě nepotěšilo kdyby pan doktor šel jednoho dne ošetřovat pacienty třeba do (Mnichova) Více

• Praktický lékař

„Nejlepší paní doktorka jakou znám!!!! Je to doktorka s velkým D. Je velice milá, příjemná a rozhodně umí léčit. Velice si této paní doktorky vážím. Musím také zmínit i paní sestřičku Lenku. Je také velice milá a příjemná! Obě jsou skvělé. Všem, kteří se rozhoduji ke které paní doktorce jít, tak rozhodně Mudr. Dagmar Fialová. Se srdečným pozdravem pacientka Lenka Více

8. pěšího pluku 85, Frýdek-Místek Mapa

Stavovská s.r.o., Poliklinika Místek

• Praktický lékař

„Výborný pan doktor, zkušený, jsem moc spokojená. Také sestřičky jsou velmi příjemné. Chodíme k p. doktorovi celá rodina. Více

Bieblova 2, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi příjemná,naslouchá pacientům, protože si myslím, že ne jenom léky se dá léčit, ale někdy je důležité poléčit i duši člověka. Vždy nám celé rodině, která tam již okolo 25let chodí, pomohla jak po zdravotní, tak po psychycké stránce. Pro tento přístup a fundovanou léčbu ji velmi doporučuji i ostatním. Více

Ruská 99/44, Ostrava Mapa

• Praktický lékař

„S pani doktorkou jsme velice spokojeni nic nezanedba vysetri dukladne co se tyce kvality pece tak hodnotim nadstandardní kvality a efektivity.Nemenil bych.Pro mne je malo 5 hvezdicek osobne bych dal vice.Palec nahoru.Doporucuji!!! Více

• Praktický lékař

„Bylo pro mne obrovske stesti najit (v dnesni dobe) doktorku tak erudovanou a peclivou soucasne. Prestoze se spolu stale snazime dojit k jadru pudla mych problemu. Loni v lete (v dobe Covido-zmatku) mi doslova zachranila zivot, kdyz jsem rychlou z jeji ordinace putoval primo na sal a pote na ICU s 3tim infarktem myokardu. Více

Dr.Martínka 1590/6, Ostrava Mapa

FOCUS MEDICUS a.s.

• „Skvělý přistup. Vždy vše vyřešeno ke spokojenosti. Sestřička ochotná a kdykoliv na zavolání poradí .

Zdrav. středisko 1097, Stonava Mapa

• Praktický lékař

„Komu se nelíbí , ať jde jinam . Lékaře před ním zajímalo jen co doma chováte a co mu donesete . Mudr . Moravec se staral o moji maminku až do jejího konce . My s manželem k němu chodíme léta a jsme spokojení , protože se snažíme pečovat o své zdraví a nezneužívat naše zdravotnictví . Žádný lékař nemá rád simulanty a ti si potom stěžují . Více

č.d. 78, Dobrá Mapa

• Praktický lékař

„Ochotná, milá a vždy dobře poradí.Doporučuji!

Lánská 132, Třinec Mapa