Doporučení praktičtí lékaři s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• „Úžasný,tady není ani o čem více, obrovská spokojenost.takhle rychlý termín jsem nikde nezažila , naprostá spokojenost s paní doktorkou, je a doufám že dlouho bude velice nápomocná i ostatním. Více

Žukovského 887 – areál Delta č. dveří 3.09, Praha 6-Ruzyně, Praha Mapa

Ordinace Sedláčková

Běžný termín

Cena nebyla přidána

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• Praktický lékař

„Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji. Více

Koněvova 2427/205, Praha Mapa

smartMED - všeobecné praktické lékařství

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• „Rád bych alespoň touto cestou chtěl poděkoval za skvělý a profesionální přístup, ochotu a max.snahu pomoci, celému týmu tohoto zdrav. zařízení. Děkuji Jiří H. Více

Sokolská 27, Praha Mapa

Medicina Centrum s.r.o., MUDr. Ethel Ludvíková

• Praktický lékař, Internista

„Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora. Více

Revoluční 765/19, Praha Mapa

Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

• Praktický lékař

„Nesmírně pečlivá, starostlivá, velmi obětavá. Pokud jste někdo z choroby uzlíček nervů, bude mít pochopení(tedy ne že bych jí takovéhle pacienty přála....) Mohu jen doporučit. Více

Antala Staška 80, Praha Mapa

Poliklinika Budějovická

• Praktický lékař

„U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým. Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :) Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se! Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

Ordinace Kerner s.r.o.

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

„Paní doktorka je velice ochotná ,chodila jsem k ní jako malá holčička a ted i ja sama tam vodím mé 4 děti a nikdy nebyla neochotná .Vždy vyjde vstříc a i poradí ,to samé mohu říci i o sestřičce . Více

Česká 60, Beroun Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „je mi 59 let byl jsem asi u 5 obvodnich lekaru a konecne pred 4 rokama jsem nasel lekare pana doktora macharacka Davida a Pana doktora macharacka jeho otce nenasel jsem lepsi lekare i jako cloveka ktery me vzdy pomohl moc vam obema dekuju a preju vam jen to nejlepsi Jan a Iveta Více

Velenická 147/23, Praha Mapa

GM ordinace s.r.o.

• Praktický lékař

„Mladý pan doktor, velice pečlivý a profesionální... Nic nepodcení a léčba byla vždy nasazena a zacílena naprosto adekvátně. Velmi doporučuji! Více

Čumpelíkova 1764/2, Praha Mapa

MUDr. Zdeněk Houška

• Praktický lékař

„Paní doktorku navštevuji již radu let a nemenil bych ... Důsledná presto empatická svoji praci dělá vyborne a se sestřičkou jsou sehrany team :) Více

Morseova 251, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• Praktický lékař

„Paní doktorka je skvělá a velice pečlivá, stejně tak sestřička. Empatie, snaha pomoci, vždy příjemné jednání.

Mezilesí 609/87, Praha Mapa

Ordinace PL pro dospělé

• „Paní doktorka je opravdový profesionál a mohu ji zařadit mezi nejlepší lékaře, jaké jsem kdy navštivila. Vždy je velmi milá, usměvavá, pečlivá, vyslechne si, co mám na srdci a následně s rozmyslem stanoví diagnózu, kterou, když je potřeba, podpoří ještě nějakým dodatečným vyšetřením a následně mi vše patřičně vysvětlí. Paní doktorku proto nemůžu jinak než hodnotit 5 hvězdičkami a jsem ráda, že takoví lékaři existují. Více

Plzeňská 125, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „Zatím vždy pomohla. I když mám někdy pocit, že jdu s nějakou banální záležitostí, tak mě nikdy neodbije a poradí.

Pernerova 19, Praha Mapa