smartMED - všeobecné praktické lékařství

(10 názorů)

smartMED - všeobecné praktické lékařství

Koněvova 2427/205

130 00, Praha, hl. město Praha

smartMED je nestátní zdravotnické zařízení, poskytující profesionální lékařskou péči v oboru všeobecného praktického lékařství. Našim cílem je nabízet komplexní primární péči v plném rozsahu a to na špičkové úrovni. Lékařskou péči poskytujeme jak jednotlivcům a rodinám, tak i korporátní klientele v rámci pracovnělékařských služeb (dříve "závodní péče").

Nabízíme:
- komplexní spektrum preventivní a diagnosticko-léčebné péče
- příjemné prostředí nové a moderně vybavené ordinace
- milý a profesionální tým odborníků
- osobní a lidský přístup, diskrétnost
- online objednání na Vámi vybrané datum a čas
- minimální čekací doby
- programy nadstandardní péče
- výhody pro studenty

- wi-fi v čekárně
- bezbariérový přístup
- parkování před poliklinikou zdarma

Poskytovaná zdravotní péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění v rozsahu dle zákona.

Pro bližší info, ordinační hodiny, online objednání či registraci nového klienta navštivte www.smartmed.cz

Těšíme se na Váši návštěvu!

Vyšetření

• diagnostika a léčba akutních onemocnění
  • komplexní péče o pacienty s chronickým onemocněním (arteriální hypertenze, poruchy metabolismu lipidů, obesita, nekomplikovaný diabetes mellitus 2. typu, chronická žilní onemocnění, bolestivé stavy, deprese a poruchy spánku)
  • EKG – vyšetření srdeční činnosti
  • POCT- laboratorní vyšetření přímo v ordinaci s výsledkem na počkání (CRP, INR, glykémie, FOB test – skryté krvácení ve stolici, orientační vyšetření moči)
  • odběry krve a moči, kultivační vyšetření
  • racionální antibiotická terapie respiračních a kožních infekcí
  • předoperační vyšetření
  • výživové poradenství
  • preventivní a vyhledávací postupy nádorových onemocnění
  • pravidelné preventivní prohlídky pro všechny věkové kategorie
  • prohlídky k potvrzení řidičského a zbrojního průkazu
  • prohlídky k vystavení zdravotního průkazu
  • prohlídky do zaměstnání, pro sportovní aktivity apod.
  • očkování
  • posudková činnost
  • ošetření nepojištěných osob (přímo hrazená péče)

Typ zařízení

• Medical Center

Lékaři a specialisté na této klinice

Nejbližší zařízení

• Jana KLEČKOVÁ

Praktický Lékař, MUDr.

• Umístění: smartMED - všeobecné praktické lékařství

Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji.

• K

Ono je to tezke. Pokud hledate noveho lekare a je vam pod 40, tak k pani doktorce nechodte. Pokud je vam vice jak 40 a mate chronickou chorobu a k pani doktorce budete chodit pravidelne i s celou rodinou, tak si vas jiste zapamatuje a jeji pristup bude osobnejsi. Jinak bohuzel pusobi pani doktorka jak rozesilaci administrativni stanice (coz ale neznamena, ze by byla spatna lekarka). Problem je jinde. Pani doktorka si na sebe nabrala neuveritelne mnozstvi pacientu, takze objednaci lhuty jsou dlouhe a pokud prijdete neobjednani, ceka vas cekani skoro na dve hodiny, kdy skoro svadite boj o to, kdo prisel driv s ostatnimi pacienty.

Podívejte se na všechny názory (11) na lékaře