smartMED - všeobecné praktické lékařství

(1 názor)

smartMED - všeobecné praktické lékařství

Koněvova 2427/205

130 00 , Praha , hl. město Praha

smartMED je nestátní zdravotnické zařízení, poskytující profesionální lékařskou péči v oboru všeobecného praktického lékařství. Našim cílem je nabízet komplexní primární péči v plném rozsahu a to na špičkové úrovni. Lékařskou péči poskytujeme jak jednotlivcům a rodinám, tak i korporátní klientele v rámci pracovnělékařských služeb (dříve "závodní péče").

Nabízíme:
- komplexní spektrum preventivní a diagnosticko-léčebné péče
- příjemné prostředí nové a moderně vybavené ordinace
- milý a profesionální tým odborníků
- osobní a lidský přístup, diskrétnost
- online objednání na Vámi vybrané datum a čas
- minimální čekací doby
- programy nadstandardní péče
- výhody pro studenty

- wi-fi v čekárně
- bezbariérový přístup
- parkování před poliklinikou zdarma

Poskytovaná zdravotní péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění v rozsahu dle zákona.

Pro bližší info, ordinační hodiny, online objednání či registraci nového klienta navštivte www.smartmed.cz

Těšíme se na Váši návštěvu!

Vyšetření

• diagnostika a léčba akutních onemocnění
  • komplexní péče o pacienty s chronickým onemocněním (arteriální hypertenze, poruchy metabolismu lipidů, obesita, nekomplikovaný diabetes mellitus 2. typu, chronická žilní onemocnění, bolestivé stavy, deprese a poruchy spánku)
  • EKG – vyšetření srdeční činnosti
  • POCT- laboratorní vyšetření přímo v ordinaci s výsledkem na počkání (CRP, INR, glykémie, FOB test – skryté krvácení ve stolici, orientační vyšetření moči)
  • odběry krve a moči, kultivační vyšetření
  • racionální antibiotická terapie respiračních a kožních infekcí
  • předoperační vyšetření
  • výživové poradenství
  • preventivní a vyhledávací postupy nádorových onemocnění
  • pravidelné preventivní prohlídky pro všechny věkové kategorie
  • prohlídky k potvrzení řidičského a zbrojního průkazu
  • prohlídky k vystavení zdravotního průkazu
  • prohlídky do zaměstnání, pro sportovní aktivity apod.
  • očkování
  • posudková činnost
  • ošetření nepojištěných osob (přímo hrazená péče)

Typ zařízení

• Medical Center

Nejbližší zařízení

1 názor

• Ověřeny pacient
    Lékař: MUDr. Jana KLEČKOVÁ

Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji.

• Došlo k chybě, zkuste to znovu