Praktrické lékařství

4 názor Praha, Koněvova 2427/205

O nás

smartMED je nestátní zdravotnické zařízení, poskytující profesionální lékařskou péči v oboru všeobecného praktického lékařství. Našim cílem je nabízet komplexní primární péči v plném rozsahu a to na špičkové úrovni. Lékařskou péči poskytujeme jak jednotlivcům a rodinám, tak i korporátní klientele v rámci pracovnělékařských služeb (dříve "závodní péče").

Nabízíme:
- komplexní spektrum preventivní a diagnosticko-léčebné péče
- příjemné prostředí nové a moderně vybavené ordinace
- milý a profesionální tým odborníků
- osobní a lidský přístup, diskrétnost
- online objednání na Vámi vybrané datum a čas
- minimální čekací doby
- programy nadstandardní péče
- výhody pro studenty

- wi-fi v čekárně
- bezbariérový přístup
- parkování před poliklinikou zdarma

Poskytovaná zdravotní péče je plně hrazena ze zdravotního pojištění v rozsahu dle zákona.

Pro bližší info, ordinační hodiny, online objednání či registraci nového klienta navštivte www.smartmed.cz

Těšíme se na Váši návštěvu!
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (4)

MUDr. Jana KLEČKOVÁ racionální antibiotická terapie respiračních a kožních infekcí

Po doktorech chodím pokud možno co nejméně ale když už je to nutné tak na tuto paní doktorku se vždy těším.
    Ještě nikdy jsem nezažila takovou vstřícnost, zájem o problém a ochotu vždy najít to nejlepší řešení.
    Jsem šťastná že ji mám, je absolutní protiklad tě staré jezibaby co tam byla předtím.
    Ja můžu jen doporučit.

MUDr. Jana KLEČKOVÁ Běžný termín

Paní doktorka je profesionální a lidská. Je příjemná a vstřícná. Za její péči mohu jen poděkovat.

MUDr. Jana KLEČKOVÁ Běžný termín

K paní doktorce chodím už několik let, vždy ochotná, vstřícná, s lidským přístupem. Poradí, případně odkáže na další specialisty.

MUDr. Jana KLEČKOVÁ

Je mi 30 let a k pani doktorce chodi rok a pul. Nechodim pouze na prevenci ale nekolikrat do roka mam zdravotni obtize abych si nekdo nemyslel ze hodnotim pani doktorku podle toho jak dela preventivni prohlidky. Jsem velice spokojna. Je velice, velice pecliva, vzdy mne vyslechne, poradi mi. Zadne me obtize nezlehcuje co se mi stavali u jinych lekaru. Urcite doporucuji.

Kontakt

Koněvova 2427/205, Praha 130 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR