Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Praha

• Praktický lékař, Ostatní

„Velmi dobré jednání s pacientem. Při preventivní prohlídce mi pan doktor zjistil boreliozu, kterou mi při jiných četných vyšetřeních nikde nenašli. Vím, že jsem v dobrých rukou a budu vyléčen. Více

Haškova 783, Velké Přílepy Mapa

Přílepská ordinace spol. s r. o.

• „Paní doktorka je velice ochotná, snaží se pomoci a vyřešit problém v maximální míře a vše pacientovi vysvětlí.

Kolbenova 36/473, Praha Mapa

SYSMED, s.r.o.

• „Pan doktor je skutečně člověk na svém místě. Je velmi ochotný, empatický, a zároveň opravdu kvalitní odborník. Děkuji za jeho péči. Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

synlab czech s.r.o. - Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař

„Paní doktorka je báječná,ikdyž někdy drsná;)Přeji vše nejlepší v Novém roce a děkuji za vše co pro nás děláte.

Karlovotýnská 425/5, Rudná Mapa

Primadoktor s.r.o.

• Praktický lékař

„U pana MUDr. Kernera jsem zaregistrovaná déle než tři roky a nemohu proti němu ani sestře Kateřině říci cokoliv negativního. Sestřička je milá, příjemná a ochotná. Je to opravdu osoba na pravém místě - je víc než pravou rukou pana doktora. Jsou dokonale sehraný tým. Pan doktor je komunikativní, umí poradit a vysvětlit daný problém. Ví, kam pacienta odeslat na další vyšetření. A jako bonus má smysl pro humor. :) Oba dva jsou výjimeční v tom, co všechno pro nás pacienty dělají. V této nelehké době je úsměv a milé vystupování neopouští. Moc Vám oběma za vše děkuji, držte se! Více

Ostrovského 253/3, Praha Mapa

Ordinace Kerner s.r.o.

• Praktický lékař

„Zatím jsem absolvoval pouze dvě návštěvy, ale nemůžu nic vytknout. Doktorka je příjemná, sestřička trochu méně, ale určitě ne natolik, aby mi to zkazilo den. Více

Bílá 6, Praha Mapa

PL pro dospělé

• Praktický lékař, Pediatr

„Paní doktorka je velice ochotná ,chodila jsem k ní jako malá holčička a ted i ja sama tam vodím mé 4 děti a nikdy nebyla neochotná .Vždy vyjde vstříc a i poradí ,to samé mohu říci i o sestřičce . Více

Česká 60, Beroun Mapa

Ordinace PL pro děti a dorost

• „Paní doktorka je velmi vstřícná, empantická a nápomocná. Vždy vyslechne, a nasadí vhodnou léčbu. Přístup velmi profesionální. Vybavení ordinace je také na dobré úrovni a sestřička je velmi příjemná. Někteří lékaři by si měli brát přiklad z paní doktorky. Více

Kosmická 537/2, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře

• „Moc milá, ochotná a chápavá paní doktorka i její sestřička. Doporučuji všem, kdo hledají individuální přístup. Paní doktorka pozorně vyslechne, vyšetří a pohovoří s pacientem. Potom vysvětlí diagnózu a předá potřebná doporučení. Více

Tovární 24/51, Benátky nad Jizerou Mapa

Očkování

od 100 kč

• „Chci poděkovat paní doktorce za velkou trpělivost kterou se mnou má, co by pacientem, který neumí přesně popsat své problémy a potřeby,ale vždy odcházím s pocitem že je o mne dobře postaráno Více

Mírového hnutí 2035, Praha Mapa

• „Velmi si vážím milého a odborného vystupování, plného pochopení a snahou pomoci svému pacientovi. Paní doktorka je velmi pečlivá, nechce nic nechat náhodě, vyslechne související i zdánlivě nesouvisející symptomy, poradí a pomůže s prevencí, jako jeden z mála lékařů se snaží dohedat i příčinu onemocnění. Jsem velmi spokojená s jejím přístupem a děkuji za něj. Více

Krupská 28, Praha Mapa

Obvoďák s.r.o

• Praktický lékař, Chirurg

„Dobrý den,píši za svoji mamku,paní Věru Bostlovou z Děčína,protože naši nemají internet. Mé mamce minulý rok v létě objevili ve slabině kýlu.Je stará a v Děčíně ji chtěli operovat normálně v celkové anestezii,z čehož měla jako starý člověk strach.Nezbývalo ji ale nic jiného a já jsem úplnou náhodou na internetu objevila pana doktora Janečka.Zavolala jsem mu,tenkrát v létě do polikliniky v Praze na Proseku,kde měl ordinační hodiny a pan doktor nám dal konzultaci hned za 14 dní.Všechno nám perfektně vysvětlil,vyslechl nás,byl velice příjemný,milý,ohleduplný a maximálně lidský.Kéž by bylo takhle příjemných lékařů více! Mamka si mohla vybrat i termín operace,kdy se jí to hodí a především jí nabídl operaci kýli v lokální anestezii,což pro ni bylo to nejlepší řešení. Potom ještě několikrát termín měnila a pan doktor velice trpělivě a lidsky termín změnil.Operace jí dopadla dobře,vše je v pořádku a dokonce ji pozval na kontrolu ještě za rok.Operace byla jednodenní,odpoledne jsme ji vezli domů. Děkujeme mu za všechno. Více

Železnobrodská, Praha Mapa

Praktický lékař MUDr.Zdeněk Janeček

• Praktický lékař, Plicní léka… ř, Internista Více

„Velmi dobrý a příjemný lékař, který pacientovi vysvětlí problém i léčbu. Sleduje vývoj medicíny. Je lidský a nedává najevo svou převahu nad pacientem jako někteří lékaři. Mám pocit, že medicina je pro něj poslání a ne jen povolání. Více

Kojetická 1021, Neratovice Mapa

Privátní plicní lékař

• Praktický lékař, Imunolog, A… lergolog Více

„Úžasný pan doktor velice milý, profesionál s lidským přístupem.Chodim k němu už řadu let a jsem velmi spokojená.Velice milá sestřička.S objednáním není nikdy problém, čekací doba žádná ????. Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Nejlepší lékařka, kterou jsem kdy měla. Ochotná, vstřícná a příjemná, i když je extrémně vytížená. Přemýšlí nad celkovým zdravotním stavem a nic pro ní není problém. Funguje na emailu i telefonu. Má mnoho zdravotních sestřiček, které jí pomáhají nejen s úkony v ordinaci, ale i s administrativní agendou. Má vždy velkou frontu v čekárně, ale počkat si na ni se rozhodně vyplatí. Je to zlatý člověk! Více

Poliklinika Palackého 5, Praha 1, Praha Mapa

Ordinace č. 509, 4.patro, vchod „E“ (kolem vrátnice)

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Chválím paní doktorku za vstřícný přístup, empatii, důslednost a schopnost dobře diagnostikovat. U předchozího obvodního jsem více než rok běhala po specialistech se špatnou diagnózou a ještě na mne prskali, že se mi to nelíbí..a že mne vracejí zpět k obvodnímu. Doktorka Formánková pracuje nad rámec svých povinností a kritizovat ji za pozdní příchody mi připadá arogantní a narcistické. Sama dojíždím do zaměstnání z venkova a znám dopravní komplikace, ať už u Českých drah, anebo na silnicích. Stačí bouračky, uzavírka nebo jen dopravní zácpa...Dále se paní doktorka Formánková nebojí postavit proti pojišťovnám a vybojovat lepší místo na slunci pro pacienty, což v této době není příliš časté. Obětavost jí určitě nechybí a doufám, že si paní Formánková za čas nebude říkat známé české poříkadlo "za dobrotu na žebrotu"..... Více

José Martího 31, Praha Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• „The best wishes for 2014 I will be very pleased to meet you at the MEDITALK event Prof. Guy Van Elsacker D.Sc. www.meditalk.cz Více

T. G. Masaryka 29, Neratovice Mapa

MUDr. Hana Pávková

• Praktický lékař

„Pan doktor Kořenek je muž na svém místě. Ačkoli jsem se dostavil jen na rutinní prohlídku, dostalo se mi několika důležitých rad a poznatků, za něž jsem panu doktorovi vděčen. Málo kdo se dnes alespoň snaží o celostnější přístup k pacientům. Více

Střelničná 1680/8, Praha 8, Kobylisy, Praha Mapa

Ordinace PL Kobylisy s.r.o.

• „Paní doktorka Ryvolová je velmi milá, empatická a vstřícná. Jsem s ní velmi spokojená a její lidský přístup je nevšední. Návštěva v ordinaci probíhá v atmosféře zájmu o pacienta a upřímné snaze pomoci. Rovněž musím pochválit i sestřičku, usměvavá a vždy v dobré náladě. Obě dámy mi velmi pomohly a nebýt toho, že jsem se přestěhovala o 100km, ráda bych zůstala jejich pacientkou. Děkuji za příkladnou péči a přeji mnoho stejně spokojených klientů ! Johnová Alice Více

Bělohorská 60/1680, Praha Mapa

Ordinace praktického lékaře