Doporučení praktičtí lékaři s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Ostrava

• „Paní mudr Kamradova má velmi vstřícný přístup,jak s léčením tak i radou.Co se týká rady a přístupu k pacientům platí i pro skvělou zdravotní sestřičku. Více

• Praktický lékař

„Je bezesporu nejlepší, protože mě udržel živého do důchodového věku, což jsem nepředpokládal. Chodím k němu rád a doufám, že to vydrží- to zdraví.Doktore přeji všechno nejlepší k narozeninám. Tom Více

Pohraniční 25/47, Ostrava Mapa

Praktický lékař pro dospělé

• Praktický lékař

„Dlouho jsem hledal dobrého lékaře než jsem našel pana doktora, jsem u něho již par let a jsem spokojen s jeho přístupem i přístupem jeho sestry. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Chtěla bych pani doktorce Ožanové mooc poděkovat,za její pečlivost,ochotu a velmi hezké chovani.Jste zlatíčko,jsem ráda, že jste právě Vy má lékařka.I sestřička je moc faj. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Lekarka s uzasnym osobnim pristupem, uz jen to, kdyz prijdete do ordinace a spatrite pani doktorku plnou pozitivni energie, u ktere vite, ze vas vyleci, je lek sam o sobe. :) Doporucuji! Michaela P. Více

• Praktický lékař, Internista

„Jsem velice spokojená s panem doktorem. Nemám vůči němu žádný problém. Kdykoliv jsem měla problém pomohl. Podotýkám nejsem častý pacient. Chodím , opravdu když mám problém. Když mu zavolám tak je ochotný. Jsem s ním velice spokojená. Více tolik lékařů a je na světě hned líp, protože víte , že máte lékaře na pravém místě. Sestra taky za 1. Ochotná a také na pravém místě. Více

• Praktický lékař

„Paní doktorka je velmi osobitý člověk... Za jejím výrazem je ale pohodová žena, která se mě jako pacienta snaží naslouchat, před každou diagnózou důkladně prochází kartu, nenabízí za každou cenu hned antibiotika, což je pro mě velmi důležité a pokud jakékoliv léky předepisuje, tak rozvážně. Pokud pominu její, pro někoho chladnější "výraz", jedná se o špičkovou lékařku s vždy přesnou diagnózou... a o to mi v prvé řadě jde. Nebo raději zvolíte lékaře, který bude milý, ale lečba bude k ničemu ? Více

• Praktický lékař

„Dobry den zmenil jsem lekare , ktery sel do duchodu hned vedle sebe jsem nasel lekare mudr precek mi vyhovuje mozna mi i prodlouzil zivot mam vysoku tlak vedel presne co ma napsat . Sestricka je moc prijemna. Za mne spokojenost rekjasu dubina Více

1 názor

„Tak tato paní doktorka je super internista a diabelotžka,jsem rád že mně má na starosti ,věnuje se pečlivě k pacientům svou poctivou práci..a dodržování ojednaných pacientu dle hodin. I sestřička je hodná , mila k pacientum.Takže vo tom to je nou koument!!!!!!! RUDOLF.. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• Praktický lékař, Internista

„Většinou se zde objevují negativní příspěvky, se kterými nemohu souhlasit a taky jim nerozumím - viz čekací doba-je to snad jiné někde jinde? dále ošetření krátké (3min) a dlouhé (40min.), každé vyšetření vyžaduje jinou dobu - prostě všem se člověk nezavděčí. Já tuto ordinaci navštěvuji již pěknou řádku let a rozhodně si nemohu stěžovat. Mohu jen poděkovat za dobrou diagnostiku mých zdravotních problémů a vstřícnost. Kovářová Mirka Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka se mnou o problému hovořila, zajímala se, uvažovala v širších souvislostech, všechno mi vysvětlila a její léčba byla účinná. Více

Petruškova 6, Ostrava Mapa

Ordinace praktického lékaře

• Praktický lékař, Pediatr

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

• Praktický lékař, Pediatr, An… esteziolog Více

17. listopadu 1790/5, Ostrava Mapa

Nákupní 1/426, Havířov Mapa

Practicom s.r.o, prakt. lék. pro dosp.

17. listopadu 538, Bílovec Mapa

Bílovecká nemocnice, a.s.