Doporučení gynekologové s Zaměstnanecká pojišťovna Škoda Ostrava

• „S ordinací jsem byla maximálně spokojena , jak paní doktorka tak sestřičky milé , ochotné. Žádná dlouhá čekací doba , na čas který jsem byla objednána mě přijali. Samostatné vyšetření taky super vše od paní doktorky vysvětleno prostě spokojenost. Už se těším na další návštěvu. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Pan doktor je pečlivý, přímý a otevřený. Vše vysvětlí a chová se maximálně profesionálně. Byla jsem ošetřena panem dokorem i v Městské nemicnici a tam to bylo stejné. Nejenom pan doktor, ale i sestřičky byly velice pečlivé, přátelské a trpělivé. Je tam příjemné prostředí. Mám veliké štěstí, že jsem natrefila na celou tuto skvělou partu. Děkuji moc. Více

Nemocniční 20, Ostrava Mapa

Městská nemocnice Ostrava

• „Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Skvělý odborník s citlivý přístupem, velice pečlivý, dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, kež by byli všichni lékaři takoví :) Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „pan doktor Pětroš, byl pohodový, citlivý, ultrazvuk pod jeho vedením u mých dvojčátek byl úžasný, vše mi vysvětlil, nabídl fotku každého plodu.Škoda mladého života...Byl moc ochotný, takových je v dnešní době málo Více

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Vždy se ke mě choval laskavě, měl lidský a milý přístup. Nikdy se mi nestalo, že by neměl náladu a potřeboval se na někom ventilovat. Obdivuji jej jako člověka, tak i lékaře. Chodila jsem k němu obě své těhotenství a nemohu si absolutně stěžovat na nic. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Dr.Dobošová mi v předešlém těhotenství zjistila ultrazvukem již v 12.týdnu těžkou vrozenou vadu dítěte,podstoupila jsem proto interupci z genetického důvodu.Vše se poté potvrdilo na histologickém a genetickém vyšetření.Nevím,co bych dělala,kdyby na ní p.doktorka nepřišla.Ušetřila tak mě i celou moji rodinu velikého trápení.Jsem jí za to moc moc vděčná.I díky ní mám teď již roční zdravou holčičku a jsem šťastná máma. Více

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.

• „Skvělá lékařka. Jsem vděčná, že jsem změnila původního lékaře. Empatická, lidská, profesionální. Jak paní doktorka, tak sestřička. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „K panu doktorovi chodím od roku 2011.Pan doktor vždy s úsměvem na tváři. Vždy zodpoví všechny mé dotazy, vše vysvětlí. Naprostá spokojenost. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „MUDr. Renáta Kupková je vynikající lékařka, mám s ní jen samé výborné zkušenosti - stejně jako lidi z mé rodiny, ale i kamarádky. Je milá, vstřícná, empatická, vše vysvětlí, umí naslouchat, usmívá se, působí uklidňujícím dojmem. Nedávno jsem byla na gyn. operaci, přišla na sál, vzala mě za ruku, pohladila mě, usmála se na mě, povzbudila mě, pochválila mě ..., je prostě skvělá !!! Všem vřele doporučuji !!! Více

17. listopadu 1790, Ostrava Mapa

Fakultní nemocnice Ostrava

• „Pan Dr. Slezák mi již dvakrát asistoval při laparoskopii, které sám odhalil a jednou mi pomohl pro oplodnění syna, a nyní doufám, že i teď mi pomůže, protože mám často gynekologické problémy. Jeho férový a pohodový přístup mě uklidňuje a jeho sestřička Já jsem naprosto spokojená, vyjde vstříc a ráda si s ní povykládám, je v pohodě a nemám s ní problém :-) Hlavně ať se nyní náš pan doktor brzy uzdraví :-) po lyžování. Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Paní doktorka může sice působit poněkud odměřeně,ale na mně byla vždy milá,šetrná,ohleduplná a má smysl pro humor.Dokáže poradit,takž za mně body plus.:-) Více

Poliklinika Hrabůvka s.r.o.

• „Vyšetření je velmi rychlé a díky zkušenostem paní doktorky je celková péče velice kvalitní, jsem nadmíru spokojena :-) Více

Vydmuchov 399/5, Karviná Mapa

Nemocnice s poliklinikou Karviná-Ráj

• „Jsem velice spokojená.

Elišky Krásnohorské 321, Ostrava Mapa

Nemocnice ve Frýdku-Místku

• Gynekolog, Internista

• Zalužanského 1192/15, Ostrava Mapa

Vítkovická nemocnice a.s.

• Gynekolog

Dělnická 1132/24, Havířov Mapa

Nemocnice s poliklinikou Havířov, p.o.