Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jan Segeťa
Fakultní nemocnice Ostrava

17. listopadu 1790/5, Ostrava 708 52

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan doktor je opravdu člověk na svém místě. Skvělý odborník s citlivý přístupem, velice pečlivý, dlouho jsem se s takovým přístupem nesetkala, kež by byli všichni lékaři takoví :)

     •  • 

  • Vynikající doktor, skvělý porodník, měla jsem tu možnost pod jeho dozorem dvakrát rodit a i během těhotenství jsem byla v jeho péči. Velice milý a ochtoný, vše vysvětlí ve všem poradí.

     •  • 

  • Nejlepsi z nejlepsich.Mela jsem problem s otehotnenim a po jeho pomoci mam 3 krasne zdrave deti.Jeste jednou moc dekuji,.

     •  • 

  • Úžasný pan doktor, který nic nepodcení a vše trpělivě vysvětlí. V nemocnici po porodu se přišel na nás podívat jak se nám s miminkem daří. Pane doktore děkujeme za veškerou péči.

     •  • 

  • P

    Po hodně špatné zkušenosti při první prohlídce jsem se jakékoli prohlídce bránila na doporučení kamarádky jsem navštívila pana doktora a musím říct že je to opravdový profesionál.Vše mi vysvětlil a popsal řekl co bude dělat nemusela jsem poslouchat poznámky tipu jste velká holka tak čeho se bojíte tohle je doktor za kterým se vyplatí dojíždět přes celé město!


     •  • 

  • J

    Pan doktor mě operoval a byl prostě skvělý po třech letech už není jizva skoro vidět.

     •  • 

  • Pan doktor je maximálně profesionální, zodpovědný a příjemný člověk. Zachránil mé dceři a mi při porodu život. Budu mu po celý život vděčná. DĚKUJI.

     •  • 

  • D

    Pan doktor Segeťa se mi jeví jako velmi dobrý, zkušený lékař, je laskavý, velmi pečlivý a působí na mě i jako velmi dobrý člověk. Při vyšetřeních je ohleduplný, vždy informuje o tom, co zrovna bude následovat, vše podrobně vysvětlí a popíše. Momentálně k němu docházím do poradny, a v červnu budu rodit. V porodnici v Zábřehu, byl u porodu mého prvního dítěte a byla jsem velmi spokojená s jeho přístupem. Když nastaly komplikace, velmi klidným, vyrovnaným hlasem se mě snažil uklidnit a vše mi trpělivě vysvětloval. Porod proběhl sice císařským řezem, ale jeho práce, kterou odvedl byla na výbornou. Jizva je po 9 letech téměř neviditelná.

     •  • 

  • Mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti, myslím, že je skvělý odborník i skvělý člověk, sestry z novorozenecké JIP mi říkaly, že jako jeden z mála porodníků se chodí dívat na "své" narozené děti, které jsou na ARO-JIP. Myslím, že jako jeden z mála doktorů vidí nejenom diagnozu, ale i člověka.

     •  • 

  • Také já mám ty nejlepší zkušenosti s panem doktorem. Vždy příjemný, pokaždé, když mne diagnostikoval k zákroku přišel zákrok udělat osobně a pak vždy se přišel zeptat osobně na pokuj jak se mi daří. Velice doporučuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu