Doporučení gynekologové s Česká průmyslová zdravotní pojišťovna Ostrava

• „Na pana doktora, SPECIALISTU píši pouze toto. Je to člověk na správném místě. Zná svůj obor a je 1. Děkuji mu za milé, přívětivé chování a také za můj život. Zná svoji práci že všech úhlu. Chodím k němu cca. 30 let a nevymenila bych ho. Děkuji za vše. Dana H. Více

Partyzánská 3, Opava Mapa

Gynekologická Ambulance - MUDr. Jiří Zvolský. Ambulance se nachází v 1.patře zdravotního střediska "KATKA"

• „Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• Gynekolog, Sexuolog, Porodní…  asistentka Více

„Na základě spousty pozitivních recenzí jsem si vybrala MUDr. Kolibu. A můžu jen souhlasit, vstřícný přístup, laskavost, vše, co již bylo uvedeno. Sestřičky super, moderní vybavení, radost zde chodit. Více

17. listopadu 595, Ostrava Mapa

Gynartis, s.r.o., gynekologie, dětská gynekologie

• „Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více. Více

Na Smyčce 317/5, Ostrava Mapa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

• „Byla jsem u pana doktora poprvé a jsem nadšena, poprvé lékař, který mě neodbyl, ale opravdu se snažil pomoci a hlavně udělal potřebná vyšetření. Uz budu chodit jen k němu. Opravdu doporučuji. Více

Rydultowská 1370, Orlová Mapa

Mládežnická 9, Havířov Mapa

GYNET HAVÍŘOV

Zakladatelská 22/975, Karviná Mapa

Kotlářova 8, Ostrava-Zabřeh Mapa

GYNET ZÁBŘEH , GYNEKOLOGICKÉ CENTRUM

• „Pána doktora si važím jako člověka, tak i jako doktora. Je velmi obětavý, ma cit a potozumeni, vždy se snaží co nejvíce vyhovět a poradit. Je to doktor krémů plně důvěřují. Více

Zádvoří 479, Brušperk Mapa

Ambulance Brušperk s.r.o

• „K paní doktorce chodím už několik let a jsem velmi spokojená. Je příjemná, milá, vše ochotně vysvětlí, citlivě vyšetřuje. Mohu jen doporučit. Více

Lumírova 2, Ostrava Mapa

Zakladatelská 975/22 Karviná - Nové Město, Karviná Mapa

GYNET Karviná Gynekologické centrum

Rydultowská 1370 , býv.hotel Doubravan, Orlová Mapa

GYNET Orlová Gynekologické centrum

Mládežnická 7, Havířov Mapa

GYNET Havířov Gynekologické centrum GYNEKOAMB s.r.o.

Kotlářova, Ostrava-Zabřeh Mapa

Gynet AH s.r.o.,

• „S panem doktorem Součkem mám tu nejlepší zkušenost. Je to znalý lékař, kterému můžete v poskytování péče věřit. Umí dobře vysvětlit ultrazvukový snímek, je věcný a zbytečně neplýtvá slovy. Pravidelně se dotazuje na téma antikoncepce nebo naopak těhotenství. Poslouchá Vás, respektuje, co mu říkáte a zapojuje se tak do otevřené obousměrné konverzace. Pokud hledáte gynekologa, který Vám poskytne nejvyšší úroveň péče, mohu pana doktora Součka jedině doporučit. Více

Lechowiczova 2970/2, Ostrava Mapa

Ordinace gynekologie a porodnictví

• „Pan Zubik je velice příjemný, klidný, vstřícný,ohleduplný a při vyšetření zachází opravdu s citem a opatrnosti . Navíc je to lékař který vyzařuje natolik klidným ,duverivym a pohodovym dojmem,ze vás okamžitě při příchodu do ordinace zbaví veškerého stresu, strachu, obavy či ostychu. Pokaždé vyjde maximálně vstříc a po panu MuDr. S. Kuncarovi,ktery už neordinuje denně ,se tak stal pan MuDr .M. Zubik mým zastupujícím lékařem . Z mě zkušenosti mohu opravdu doporučit a vznést jen samou chválu -lékařů kteří svou práci odvádí profesionálně a ještě k tomu přistupují k pacientkam takto skvěle je opravdu málo . Nikdy jsem nečekala příliš dlouho (tedy spíše vůbec ) a to i přesto ,ze jsem vždy přišla téměř neohlasene -nebo po telefonátu kdy jsem oznámila ,ze se dostavim v ten den ,bez objednání a vždy mi bylo poskytnuto vyšetření bez problému a s maximální spokojenosti . Pro mne je MUDr. M. Zubik naprostý TOP mezi gynekology . Kateřina Horklová Více

Opavská 962/39, Ostrava Mapa

Gynelologie Zubík s. r. o.

• „Paní doktorku moc doporučuju jsem uni už dost dlouho sestřička je příjemná a paní doktorka taky jsem moc spokojená jen doporučuju Více

Ostrožná 27, Opava Mapa

Gynekologická ambulance pro děti, dospívající a dospělé