GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(165 názorů)

Vážené pacientky. Vzhledem k situaci stran onemocnění COVID-19 a k Vládou ČR vyhlášenému Nouzovému stavu a Celostátní karanténě dochází k omezení provozu gynekologicko – porodnické ambulance. Vzhle... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5, Ostrava-Jih

724 00, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené pacientky.
Vzhledem k omezenému množství ochranných pomůcek je ambulance v provozu pouze v níže uvedené dny a v níže uvedené ordinační době. V tyto dny ošetřujeme pouze předem telefonicky objednané pacientky. Prosíme tímto pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance taky telefonicky kontaktovali na t.č. 732 348 884 a domluvili si přesnou dobu ošetření. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE (DLE JEJICH PLÁNŮ)!!!
Dále Vás důrazně upozorňujeme, aby jste do čekárny vstupovaly výhradně s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny.
Přísný ZÁKAZ vstupu jakéhokoliv doprovodu pacientky (i dětí) do prostor čekárny ambulance!!!
Případný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje pouze sama. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR.
Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.
Ordinační doba ambulance do konce dubna 2020:
Pondělí 20. 4. 2020 8:00 – 13:00 MUDr. Gärtner
Pátek 24. 4. 2020 8:00 – 13:00 MUDr. Jalůvková
Pondělí 27. 4. 2020 8:00 – 13:00 MUDr. Gärtner
Čtvrtek 30. 4. 2020 8:00 – 13:00 MUDr. Jalůvková
Mimo tuto ordinační dobu je v ambulanci přítomná v standardní ordinační době sestra, která telefonicky vybaví Vaše požadavky (recepty, DPN atd.). Nebude ale možný fyzický vstup do ambulance. Kontakt pouze telefonicky.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše nabídka

Naše ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytujeme diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Nabízíme zabezpečení konzultačního vyšetření na Urologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a léčbu oslabeného pánevního dna speciálně vyškoleným personálem fyzioterapeutek. Nabízíme zabezpečení a realizaci všech typů gynekologických a urogynekologických operací.

Naše vybavení

• Marcel Gärtner

Gynekolog, MUDr.

• S
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Maximální spokojenost. Pan doktor příjemný, vždy ochotně poradí, vysvětlí. Za sebe doporučuji. Také sestřička velmi milá a usměvavá.

• Z
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Super jednání, vstřícní, doporučuji. Dlouhodobý zdravotní problém snad bude konečně odstraněn, věřím, že jsme na dobré cestě.

Podívejte se na všechny názory (140) na lékaře

• Zdenka Jalůvková

Gynekolog, MUDr.

• Š
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Sestřička i paní doktorka s milým, vstřícným přístupem. Byla to má první návštěva v ordinaci, takže netuším, do jaké míry je mé hodnocení relevantní. Nicméně, i tak mohu hodnotit jen pozitivně. Žádná čekací lhůta, vše mi bylo během vyšetření vysvětlováno se zájmem.

• Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: vedení těhotenství

Paní doktorku 100% doporučuji. Jsem maximálně spokojená. Sestřička taky super, prostory příjemné a žádné čekání. Čas vždy souhlasí s časem objednaným. Objednávkovy systém vše jen pozitivně umocňuje. Po negativních zkušenostech s doktory z minulosti, jsem ráda, že jsem konečně dobře natrefila.

Podívejte se na všechny názory (27) na lékaře