GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(89 názorů)

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu. Ambulance ošetřuje pacientk... Více

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Jak to funguje?

O nás

Ordinace

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5

724 00 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

O nás

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Typ zařízení

 • Medical Center

Názory o lékařích ze zařízení

Obecné skóre

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  K
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner urodynamické vyšetření

  S panem doktorem jsem velmi spokojená, už dlouho jsem se nesetkala aby lékař tak vše důsledně vysvětlil, díval se na pacienta a ne do počítače,i setřička velice příjemná , bála jsem se cévkování, ale je vidět , že je profik.Vřele doporučuji .

  V
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé usměvavé, chápající. Ať už se jedná o běžnou péči, tak i v těhotenství jsou mi oporou. Málokdy v čekárně čekám déle než 10minut. Rozhodně doporučuji.

  F
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Velmi doporučuji. Pan doktor je profesionál se skvělým, empatickým přístupem k pacientce. Sestřička je také velmi příjemná. Kéž by takových lékařů a sester bylo více !

  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více.

  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner

  Jsem velice ráda, že jsem zvolila tohoto lékaře. Velmi příjemný, jemný. V ordinaci se cítí člověk velmi dobře. Je třeba vyzvednout také sestřičku. Vždy milá a ochotná. Jsem velice spokojená.

  E
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

  R
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner

  Naprostá spokojenost, citlivé zacházení a jednání, podrobné vysvětlení současného stavu, ultrazvuku, následků vyšetření a příprava na možné následující výskyty a projevy. Ordinace je malá (dostačující), a hlavně diskrétní. Zdravotní sestra příjemná a milá.

  W
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

  Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví.

  J
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner

  Profesionální přístup pana doktora tak jako vždy. Vysvětlí všechny úkony, které provádí. Doporučuji všem. Děkuji

  V
  Ověřeny pacient
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  Lékař: MUDr. Marcel Gärtner

  Bez chybičky:-). Příjemná atmosféra, žádné konfliktní, nebo arogantní chování, velká spokojenost:-).

  Došlo k chybě, zkuste to znovu