GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(85 názorů)

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu. Ambulance ošetřuje pacientk... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5

724 00 , Ostrava , moravskoslezský

Vážené pacientky.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše vybavení

• Urodynamika
  • Ultrazvuk
  • Kardiotokograf

Typ zařízení

• Medical Center

• E
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

• R
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner preventivní prohlídky

Naprostá spokojenost, citlivé zacházení a jednání, podrobné vysvětlení současného stavu, ultrazvuku, následků vyšetření a příprava na možné následující výskyty a projevy. Ordinace je malá (dostačující), a hlavně diskrétní. Zdravotní sestra příjemná a milá.

• W
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Doktor je velmi laskavý. Jsem z Polska. Doktor mi vše klidně vysvětlil, abych tomu dobře rozuměl. Nejsympatičtější lékař, kterého jsem měl příležitost léčit. Postupně o všem diskutovala, měl jsem dojem, že se opravdu zajímá o mé zdraví.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner preventivní prohlídky

Profesionální přístup pana doktora tak jako vždy. Vysvětlí všechny úkony, které provádí. Doporučuji všem. Děkuji

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner Běžný termín

Bez chybičky:-). Příjemná atmosféra, žádné konfliktní, nebo arogantní chování, velká spokojenost:-).

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

super přístup, já mám od mala strach z lékařů a lékařek, ale tato návštěva mě uklidnila a příště už budu úplně v klidu :)

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner preventivní prohlídky

Velmi vstřícné a profesionální jednání. Pečlivá prohlídka, pan doktor mi vše podrobně vysvětlil a ochotně zodpověděl všechny mé dotazy. Moc si cením jeho přístupu k pacientovi. Poděkování patří také milé sestřičce.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková vedení těhotenství

K pani doktorce chodim 3 roky, vzdy perfektne vysvetli, kdyz necemu nerozumim. Vyslechne problem a hlavne resi.
    Pani sestricka je take uzasna.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Pani doktorka je milá, vysvetlí, pani sestrička taktiež super a vyhovovalo mi, že vybaví pacienta rýchlo

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková preventivní prohlídky

Paní doktorka je velice milá a sympatická. Preventivní prohlídka je vždy dle mého očekávání, zbytečně to neprodlužuje, vše ráda vysvětli, zajímá se a doptává po případných problémech. Za mě naprostá spokojenost:)

• Došlo k chybě, zkuste to znovu