Gynekologie

92 názor Ostrava, Na Smyčce 317/5

O nás

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.
Přečtěte si více

Služby

Specialisté

Názory o lékařích (92)

MUDr. Zdenka Jalůvková vedení těhotenství

Pani doktorka je super a sestricka moc mila ,dekuji

MUDr. Zdenka Jalůvková Jiný

Bohužel jsem měla na paní doktorku několikrát "štěstí", když jsem potřebovala něco akutně, pomalu ani nevejdete do ordinace a už odcházíte, naprosto neempatický přístup, nemístné dotazy. Nechápu, když je to navíc žena.

MUDr. Marcel Gärtner Jiný

s panem doktorem a sestřičkou jsem velice spokojena. Našla jsem je náhodou - hledala jsem gyn blízko bydliště. Opravdu vstřícní a ochotní, hezká ordinace a bezproblémové parkování. Děkuji.

MUDr. Marcel Gärtner urodynamické vyšetření

S panem doktorem jsem velmi spokojená, už dlouho jsem se nesetkala aby lékař tak vše důsledně vysvětlil, díval se na pacienta a ne do počítače,i setřička velice příjemná , bála jsem se cévkování, ale je vidět , že je profik.Vřele doporučuji .

MUDr. Zdenka Jalůvková Jiný

Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé usměvavé, chápající. Ať už se jedná o běžnou péči, tak i v těhotenství jsou mi oporou. Málokdy v čekárně čekám déle než 10minut. Rozhodně doporučuji.

MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

Velmi doporučuji. Pan doktor je profesionál se skvělým, empatickým přístupem k pacientce. Sestřička je také velmi příjemná. Kéž by takových lékařů a sester bylo více !

MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více.

MUDr. Marcel Gärtner

Jsem velice ráda, že jsem zvolila tohoto lékaře. Velmi příjemný, jemný. V ordinaci se cítí člověk velmi dobře. Je třeba vyzvednout také sestřičku. Vždy milá a ochotná. Jsem velice spokojená.

MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

MUDr. Marcel Gärtner

Naprostá spokojenost, citlivé zacházení a jednání, podrobné vysvětlení současného stavu, ultrazvuku, následků vyšetření a příprava na možné následující výskyty a projevy. Ordinace je malá (dostačující), a hlavně diskrétní. Zdravotní sestra příjemná a milá.

Kontakt

Na Smyčce 317/5, Ostrava 724 00 Zobrazit v Goole Maps
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.