GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(169 názorů)

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu. Ambulance ošetřuje pacientk... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5, Ostrava-Jih

724 00, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené pacientky.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše nabídka

Naše ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytujeme diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Nabízíme zabezpečení konzultačního vyšetření na Urologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a léčbu oslabeného pánevního dna speciálně vyškoleným personálem fyzioterapeutek. Nabízíme zabezpečení a realizaci všech typů gynekologických a urogynekologických operací.

Naše vybavení

• Zdenka Jalůvková

Gynekolog, MUDr.

• V
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Doporučuji paní doktorku. Je velmi příjemná a hodná žena. Dokáže všechno krásně vysvětlit do detailů. Sestřička taky je super.

• Š
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Velmi příjemná a hodná paní doktorka. Má k pacientům profesionální a lidský přístup, velká spokojenost, děkuji za ošetření.

Podívejte se na všechny názory (29) na lékaře

• Marcel Gärtner

Gynekolog, MUDr.

• M
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Ambulantní zavádění antikoncepce - hormonálního nitroděložního tělíska Jaydess, Mirena, Levosert, Kyleena

Pan doktor i sestřička úžasní.Naprosto profesionální práce. Jsem pacientkou již 6 let a nikdy bych neměnila. Škoda, že jsem tuhle ordinaci neobjevila dříve!

• J
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Skvělý a pečlivý lékař, příjemný muž. Pokud je problém, vše podrobně a klidně vysvětlí, popíše, co a jak se bude dít, a to i během vyšetření. Je to lékařská kapacita, a navíc je milý a lidský. Chodím k němu léta a jinam ani náhodou. Děkuji,pane doktore.

Podívejte se na všechny názory (142) na lékaře