GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(99+ názorů)

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!! Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je ... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5, Ostrava-Jih

724 00, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 73...

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 10. 2017!!!

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance pro ženy je úzká spolupráce s Porodnicko – gynekologickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše nabídka

Naše ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytujeme diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Nabízíme zabezpečení konzultačního vyšetření na Urologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a léčbu oslabeného pánevního dna speciálně vyškoleným personálem fyzioterapeutů. Nabízíme zabezpečení a realizaci všech typů gynekologických a urogynekologických operací.

Naše vybavení

• Urodynamika
  • Ultrazvuk
  • Kardiotokograf

Zákroky

• OD 1.5.2014 JSME SMLUVNÍ PARTNEŘI VZP (111) !!!

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Zdenka Jalůvková

gynekolog
    Velmi příjemná paní doktorka, vyslechne a snaží se pomoci. Bohužel nevím, zda mi s mým chronickými záněty dovede pomoct, ale to možná nedovede nikdo....
    Dostupný termín: čt 16 kvě

Objednat se

• Zdenka Jalůvková

Gynekolog, MUDr.

• L
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Velmi příjemná paní doktorka, vyslechne a snaží se pomoci.
      S objednáním jsem neměla nikdy problém, prostředí je příjemné a sestřička je také fajn.

• K
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Vynikající paní doktorka, vždy milá, vše vysvětlí, citlivá. Jsem ráda, že jsem si vybrala zrovna ji, i když to mám do ordinace trochu z ruky. Neměnila bych.

Podívejte se na všechny názory (20) na lékaře

• Marcel Gärtner

Gynekolog, MUDr.

• H
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Pan doktor po celou dobu mé návštěvy se choval vysoce korektně a profesionálně. Je to milý člověk, a nabyla jsem dojmu, že mu jde o jeho pacientky. Sestřička byla taky moc prima. Doufám, že jsem po několika letech neúspěchu našla lékaře, který je fajn.

• Z
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: Běžný termín

Pan doktor je velmi pečlivý o problému pacienta přemýšlí a hledá řešení. Prostředí i sestřička jsou příjemné. Za mě spokojenost.

Podívejte se na všechny názory (133) na lékaře