GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(74 názorů)

Vážené pacientky. S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu. Ambulance ošetřuje pacientk... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5

724 00 , Ostrava , moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 73...

Vážené pacientky.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše nabídka

Naše ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytujeme diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Nabízíme zabezpečení konzultačního vyšetření na Urologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a léčbu oslabeného pánevního dna speciálně vyškoleným personálem fyzioterapeutek. Nabízíme zabezpečení a realizaci všech typů gynekologických a urogynekologických operací.

Naše vybavení

• Medical Center

Fotografie

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner preventivní prohlídky

Velice příjemný lékař i sestřička.
    Výhodou je objednání na čas bez čekání.Pan doktor vysvětlí ,poradí,odborník na svém místě.
    Doporučuji

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Vše v naprostém pořádku, s paní doktorkou jsem moc spokojena. Sestřičky jsou taky moc milé a sympatické.

• L
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Citlivá paní doktorka a odborník na svém místě.Všem ženám doporucuji.Jsem opravdu ráda,že je mou paní doktorkou.

• I
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner preventivní prohlídky

Klid, dochvilnost a bezproblémové informace jen "k veci". Oceňuji neobsazenou čekárnu množstvím pacientek.

• J
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Paní doktorka je opravdu skvělá, empatická, citlivá, taktní... Všemi deseti doporučuji!!!! Kéž by každá žena měla takto úžasnou gynekoložku.

• A
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner Běžný termín

skvělý pan doktor, vždy ochotný, vysvětlí, poradí, sestřička velmi příjemná, nic není problém, super ordinace

• K
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner Běžný termín

Perfektni vysvetleni vsech dotazu, setrne vysetreni, mily pristup.
    Pan doktor je opravdu clovek na svem miste. Dekuji

• V
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Zdenka Jalůvková Běžný termín

Úžasná paní doktorka, s klidem vysvětlí, věnuje se. Milá a starostlivá paní sestřička. Jsem moc spokojená, stojí mi za to k nim dojíždět přes celou Ostravu.

• S
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner Běžný termín

Pan doktor je odborníkem na svém místě. Profesionál. Vždy řekne co bude dělat, je vstřícný a ordinace a sestřička působí uklidňujícím dojmem.

• M
    Návštěva z ZnamyLekar.cz Lékař: MUDr. Marcel Gärtner Běžný termín

S panem doktorem Gärtnerem naprostá spokojenost. Z mé strany není nic, co bych chtěla vytknout. Doporučuji

• Došlo k chybě, zkuste to znovu