GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Služby

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

O nás

Vážené pacientky.
S radostí Vám oznamujeme, že gynekologicko – porodnická ambulance GYNURO s.r.o. v Ostravě – Proskovicích je od pondělí 11. 5. 2020 opět v plném provozu.
Ambulance ošetřuje pacientky po objednání na domluvenou dobu ošetření. Žádáme pacientky s akutním problémem, aby nás před návštěvou ambulance telefonicky kontaktovaly na t.č. 732 348 884 a domluvily si přesnou dobu ošetření. Opatření je zavedeno kvůli omezení kontaktů pacientek v čekárně.
BEZ PŘEDCHOZÍ DOMLUVY NEMUSÍ BÝT PACIENTKY S AKUTNÍM PROBLÉMEM OŠETŘENY V DOBĚ JEJÍCH PŘÍCHODU DO AMBULANCE!!!
Dále Vás důrazně žádáme o dodržování hygienických opatření:
Do čekárny vstupujte pouze s nasazenou ústenkou, rouškou, respirátorem (nepoužívejte respirátor s výdechovým ventilem) nebo jinou adekvátní ochranou nosu a úst (nepoužívejte tričko, halenku a jiné části oblečení)! Tuto ochranu nesundávejte během celého pobytu v prostorách ambulance a čekárny. Před vstupem do ordinace se vydezinfikujte ruce. V čekárně dodržujte minimálně dvoumetrový odstup.
ZÁKAZ vstupu do prostoru čekárny a ambulance více než jedné doprovázející osobě a dětem!!!
Doprovázející osoba by měla být rodinným příslušníkem pacientky.
Případný vícečetný doprovod pacientky zůstává venku před čekárnou. Pacientka vstupuje maximálně s jednou doprovázející osobou. Toto opatření dodržujte z důvodu omezení kontaktů.
O případných dalších změnách Vás budeme v budoucnu informovat podle aktuálního vývoje situace stran COVID-19 v ČR. Děkujeme za pochopení a dodržování nastavených pravidel a omlouváme se za komplikace.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.
Přečtěte si více

Adresa

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.
Na Smyčce 317/5, Ostrava 724 00
GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. logo
Pojištění
Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Česká průmyslová zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna, Pojišťovna VZP, a.s.

Specialisté

Názory o lékařích (93)

Obecné skóre

  V
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MUDr. Marcel Gärtner vedení těhotenství

  Změnila jsem minulého gynekologa, protože se choval afektovaně, vyumělkovaně s o třicet let mladší milenkou. Jeho sestra asi ani nebyla zdravotní sestrou, vypadala jako plastiková recepční. Nechci jmenovat a chci na toto individum zapomenout. Pan gynekolog Gartner je pravý opak. Je to člověk ae zdravým rozumem, netlačí na mě a je velmi sympatický. Jeho sestra je opravdu empatickou a chytrou zdravotní sestrou.

  Z
  Ověřený profil
  MUDr. Zdenka Jalůvková vedení těhotenství

  Pani doktorka je super a sestricka moc mila ,dekuji

  Ověřený profil
  MUDr. Zdenka Jalůvková Jiný

  Bohužel jsem měla na paní doktorku několikrát "štěstí", když jsem potřebovala něco akutně, pomalu ani nevejdete do ordinace a už odcházíte, naprosto neempatický přístup, nemístné dotazy. Nechápu, když je to navíc žena.

  K
  MUDr. Marcel Gärtner Jiný

  Dobrý den,
  s panem doktorem a sestřičkou jsem velice spokojena. Našla jsem je náhodou - hledala jsem gyn blízko bydliště. Opravdu vstřícní a ochotní, hezká ordinace a bezproblémové parkování. Děkuji.

  K
  MUDr. Marcel Gärtner urodynamické vyšetření

  S panem doktorem jsem velmi spokojená, už dlouho jsem se nesetkala aby lékař tak vše důsledně vysvětlil, díval se na pacienta a ne do počítače,i setřička velice příjemná , bála jsem se cévkování, ale je vidět , že je profik.Vřele doporučuji .

  V
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MUDr. Zdenka Jalůvková Jiný

  Paní doktorka i sestřička jsou skvělé, milé usměvavé, chápající. Ať už se jedná o běžnou péči, tak i v těhotenství jsou mi oporou. Málokdy v čekárně čekám déle než 10minut. Rozhodně doporučuji.

  F
  MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Velmi doporučuji. Pan doktor je profesionál se skvělým, empatickým přístupem k pacientce. Sestřička je také velmi příjemná. Kéž by takových lékařů a sester bylo více !

  M
  Ověřený profil
  MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Neznám lepšího lékaře než pana doktora.Poprvé jsem byla v šoku z nádherné ordinace ,kde byla konev s horkou vodou ,instantní kávou a kelímky.To jsem nezažila vůbec nikde.Možná jsem viděla v zahraničních filmech.Sestřička výborná,empatická,vztřícná a pan doktor vynikající odborník a jako člověk velice empatický.Byla jsem u něj s dcerou,měl čas si popovídat,poradit,jako člověk výborný,takových lékařů by mělo být více.

  J
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MUDr. Marcel Gärtner

  Jsem velice ráda, že jsem zvolila tohoto lékaře. Velmi příjemný, jemný. V ordinaci se cítí člověk velmi dobře. Je třeba vyzvednout také sestřičku. Vždy milá a ochotná. Jsem velice spokojená.

  E
  Ověřený profil
  Návštěva z ZnamyLekar.cz
  MUDr. Marcel Gärtner urogynekologie

  Velmi příjemný přístup pana doktora a sestřičky, vše dopodrobna vysvětleno, žádné výhrady. Doporučuji.

  Došlo k chybě, zkuste to znovu