GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

(159 názorů)

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 9. 2019!!! MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. ordinuje v pondělí a úterý!!! MUDr. Zdenka Jalůvková ordinuje v středu, čtvrtek a pátek!!! Při objednání onli... Více

GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Na Smyčce 317/5, Ostrava-Jih

724 00, Ostrava, moravskoslezský

Kontaktní údaje +420 73...

POZOR!!! ZMĚNA ORDINAČNÍ DOBY AMBULANCE OD 1. 9. 2019!!!
MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D. ordinuje v pondělí a úterý!!!
MUDr. Zdenka Jalůvková ordinuje v středu, čtvrtek a pátek!!!
Při objednání online prosíme o uvedení důvodu návštěvy (např.:únik moči, sestup rodidel, preventivní prohlídka, akutní potíže...).
Pro další termíny volejte v ordinační době.

Úkolem ambulance je poskytovat kvalitní a vysoce odbornou lékařskou péči v oboru gynekologie, porodnictví a urogynekologie. Naším cílem je vždy spokojená pacientka. V ambulanci vybíráme jen nejnutnější a zákonem stanovené poplatky. Z těchto důvodů je ambulance určena pro všechny ženy. Preferujeme odborný, vlídný a lidský přístup, individuální jednání a dodržování intimity. Výhodou ambulance je úzká spolupráce s Gynekologicko - porodnickou klinikou a jinými pracovišti Fakultní nemocnice Ostrava a Gynekologicko - porodnickým oddělením Městské nemocnice Ostrava.
Ambulance je kompletně vybavena pro péči o nastávající maminky. Spolupracujeme s akreditovanými pracovišti v oblasti prenatální diagnostiky.

Naše nabídka

Naše ambulance jako jedna z mála v Moravskoslezském kraji zabezpečuje péči v oboru urogynekologie lékařem s atestací v tomto oboru. Poskytujeme diagnostickou péči pro všechny pacientky trpící nechtěným únikem moči, příznaky předrážděného močového měchýře, záněty močových cest a různým stupněm sestupu ženských pohlavních orgánů. Nabízíme zabezpečení konzultačního vyšetření na Urologickém oddělení Fakultní nemocnice v Ostravě a léčbu oslabeného pánevního dna speciálně vyškoleným personálem fyzioterapeutek. Nabízíme zabezpečení a realizaci všech typů gynekologických a urogynekologických operací.

Naše vybavení

• Urodynamika
  • Ultrazvuk
  • Kardiotokograf

Typ zařízení

• Medical Center

Fotografie

Lékaři a specialisté na této klinice

Zdenka Jalůvková

gynekolog
    Paní doktorka je velmi milá, trpělivá a vše krásně vysvětlí. To vše platí i pro sestřičku. Zatím jsem naprosto spokojená.
    Dostupný termín: st 23 říj

Gynekolog, MUDr.

• L
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Pan doktor byl velmi trpělivý. Vyslechl mé dotazy, vše zodpověděl a náležitě vysvětlil. Ordinace je pro pacientky příjemně a pohodlně zařízená. Profesionalní jednání a skvělý přístup k pacientovi. Vřele doporučuji.

• D
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.Služby: preventivní prohlídky

Pan doktor je velice milý člověk, má pěkný a profesionální přístup k pacientce.Vše řádně vysvětlí a každý dotaz dostatečně zodpoví.Před rokem mě p.doktor operoval z důvodu vážné onkologické diagnózy,vděčím mu i celému oper.týmu za život.Škoda,že jsem k panu doktorovi nezačala chodit dříve.Takových lékařů jako je on,by mělo být více Dita N.

Podívejte se na všechny názory (138) na lékaře

• Zdenka Jalůvková

Gynekolog, MUDr.

• L

• P
      Návštěva z ZnamyLekar.cz
      Umístění: GYNURO s.r.o. - MUDr. Marcel Gärtner, Ph.D.

Skvělý přístup, otevřená komunikace, vysvětlení každého kroku vyšetření.
      Naprostá spokojenost a mohu jen doporučit.

Podívejte se na všechny názory (23) na lékaře