Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Prosek a.s.

Lovosická 440/40, Praha 19000

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

33 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Empatická paní doktorka i sestra, je vidět, že pacient je zajímá, dobrá vybavenost ordinace. Jsem ráda, že jsem jejich pacientka. Žádné dlouhé čekání, je vidět dobrá organizace všeho. Díky

     • Poliklinika Prosek a.s. Jiný  • 

  • J

    Pani doktorka aj jej sestrička boli veľmi milé a pomohli mojej mame, ktorá bola v Prahe na pár dní a mala akútne zdravotné problémy.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Paní doktorka je velmi pečlivá a empatická. Se vším mi vždy pomohla. Jsem velmi ráda, že jsem v její péči.

     • jiné místo  • 

  • Pani doktorka je uzasna, vstricna, lidska, empaticka, pecliva. Vzdy se snazi najit reseni, pacienta nenecha bez pomoci. Take sestricka je velmi mila a vstricna. Za jejich peci jsem nesmirne vdecna.

     • jiné místo  • 

  • Skvělé, v každém ohledu, sestřička i paní doktorka. K pozitivním názorům ostatních pacientů není téměř co dodat. Snad jen navíc pochválit organizaci práce: žádné zbytečné čekání!

     • Poliklinika Prosek a.s.  • 

  • K této paní doktorce chodím již léta. Našla jsem jí náhodou, zoufalá, nemocná, bez lékaře neb jsem potřebovala alespoň akutní ošetření. Přestože měla paní doktorka plno, po vzájemné dohodě si mě " nechala" :-) v kartotéce. Vždy úžasná, pečlivá, lidská..snaží se najít i jiné alternativy a doporučení. Do tandemu samozřejmě přispívá i sestřička, která je veselá kopa a člověk u ní vždy najde teplé lidské slovo:-)- Ordinace je mimo jiného i výborně vybavena, takže vám z krve jsou ihned zjistit crp. Výborná, všem doporučuji

     • Poliklinika Prosek a.s. Praktický lékař  • 

  • Paní doktora i sestřička jsou naprosto úžasné. Profesionálky s milým přístupem. Hrozně moc fajn, všechno vysvětlí a přidají i úsměv. Jen lituji, že nepřijímají nové pacienty. Já jsem byla u paní doktorku v rámci žurnálu a hned bych k ní (nim) přešla.
    Velký a pozitivní vzor pro ostatní lékaře. Tisíc hvězd !!!
    Radka J.

     •  • 

  • Paní doktorka je úžasný lékař, nikdy nic neodbyde mávnutím ruky, vyslechne si, navrhne možná řešení a vždycky k něčemu dospějeme. Necítím se tam jako nesvéprávná bytost, která nemá právo říct názor a musí jen poslouchat.

     •  • 

  • Jsem dlouhodobě spokojený, a to jak z hlediska odbornosti, jak přístupu. Kladně hodnotím také sestřičku.

     •  • 

  • Paní MUDr Dana Šraierová je vynikající jak po odborné tak po lidské stránce. Rovněž i sestra , se kterou spolupracuje v ordinaci je vyborna.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu