Doporučení endokrinologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Praha

• Budějovická 778/3a, Praha Mapa

DIAvize diabetologické a endokrinologické centrum

• „Paní doktorka je velmi vlídná... Její přístup je vlastně splněním představ o tom, jak má správný lékař působit na pacienty. Více

Elišky Přemyslovny 1325, Praha Mapa

MUDr. Markéta Sokolová Endokrinologie

• Endokrinolog, Diabetolog

„Paní doktorka M.Klementová je erudovaná, empatická, vstřícná, dokázala mě motivovat k aktivnímu přístupu k léčbě. Jsem rád, že mohu být jejím pacientem. Dr.P.Volek Více

Budějovická 778/3a, Praha Mapa

• Endokrinolog, Pediatr

„Paní doktorka, i sestřička jsou lidé na svém místě! Obě milé, pečlivé, empatické, pro své pacienty by se rozthaly! Mám u paní doktorky obě své dcery a lepší lékařku si nemůžu přát. Paní doktorka vše lidsky vysvětlí, poradí, k dětem je velmi milá a citlivá, nikdy problém nezlehčuje, nemá problém vyjít vstříc a domluvit se. Dokonce reaguje na maily i mimo pracovní dobu, což je velký luxus, kterého si také nesmírně vážím! Když jsme jeli s druhou dcerou z porodnice, volala jsem paní doktorce, že jsme propuštěné a paní doktorka nás vzala hned ten den… Později mi půjčovala domů i váhu, když dcera nepřibírala, ale neměla sebemenší problém, když jsem při první nabídce váhu odmítla, z důvodu, že bych se tím stresovala. Za mě skvělá lékařka i člověk! To platí i pro sestřičku :). Více

J. Vrby 519, Kladno Mapa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

• „Pan doktor je skvělý, vstřícný, klidný vše vysvětlí a nemáte pocit ze otravujete,.což občas u doktorů člověk pociťuje. Kdyby takových doktorů bylo víc, bylo by min nemocných lidí. Více

V Úvalu 84/1, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Laboratorní výsledky sděluje pan doktor pouze v případě špatných výsledků, sestra mi volala s návrhem úpravy léčby od pana doktora. V současné době objednává na čas, takže nejsou žádné fronty, přestože má stále plnou ordinaci. Více

Ukrajinská 900/11, Praha Mapa

Poliklinika Ukrajinská

• „Jelikož jsem byl u paní doktorky poprvé (náhodný nález na sonu), proběhl poměrně dlouhý rozhovor o mém zdraví, všech zdravotních problémech, vyšetření sono, odběr krve. Místo "preventivního" nasazení léků, což je bohužel dnes oblíbené u dosti lékařů, doporučen jód a další sledování štítné žlázy. Děkuji :-) Více

Lovosická 440/40, Praha Mapa

Poliklinika Prosek a.s.

• „Léčím se u paní doktorky déle než 10 let a je to naprosto profesionální a zkušená lékařka, s normálním přístupem k pacientovi. Jsem šťastná, že se můj problém se štítnicí stabilizoval a že na mě dohlíží. Osobně velká spokojenost. Více

Roškotova 2/1717, Praha Mapa

Endokrinologická a interní ordinace

Božkovská 2967/4, Praha Mapa

Poliklinika Spořilov s.r.o.

• „Chodím za panem doktorem již druhým rokem, předtím jsem měla tři jiné endokrinology a musím říct,že pan doktor Kopenec je nejlepší. Nezdržuje se povídáním,ptá se na fakta,zjišťuje a hodnotí...co musím říct,že mnohokrát nedělají ani obvoďáci,nebo jiní doktoři. Mě se zdá člověkem na svém místě. A že se neusmívá? Nebo nemá ordinaci vyzdobenou zlatem? Nebo .... Mě to vůbec nevadí,moc si ho vážím jako člověka. A fandím mu!!! Více

Jabloňová 2992/8, Praha Mapa

Poliklinika Zahradní Město spol.s.r.o.

• Endokrinolog, Internista

„Několik let jsem chodila k MUDr. Rosovi na Kladno, a byla to vcelku noční můra. Po několikahodinovém čekání, když se člověk dostal na řadu, mu pan doktor sáhl na krk a sdělil - "Dobrý, ne?" Jednou mi i po několihaodinovém čekání nevzali a přeobjednali o měsíc dále, a když jsem po druhé vyseděla 3 hodinovou frontu, sestra mi sdělila, že mi prošly nějaké papíry od obvodního lékaře, protože k nim nechodím pravidelně (!!!) a bez nich mi vyšetření neudělají, s novým výpisem jsem šla již do Slaného. Paní doktorka mi hned zvedla na základě krve o 50% dávky a při každé kontrole mi dělá ultrazvuk. Už i zde se začíná čekat (max hodinu), ale dosud byla paní doktorka i sestra vždy příjemná. Ne s každým si člověk musí sednout, a tak se nedivím, že jedné pacientce doporučily návštěvu jiného lékaře. Když chybí vzájemná důvěra, ani léčení nemusí mít 100% úspěch. Více

Fričova156/3, Slaný Mapa

Endokrinologická a obezitologická ambulance

• „Jedním slovem profesionál !! 18.3. jsem podstoupil punkci a večer se dozvěděl výsledek - zhoubný nádor štítné žlázy . Dnes jsem vylecen a zdrav . Ja moc dekuji za přístup za jednání a za to ze nebýt pana doktora nechali mě jiní doktoři chodit s nádorem X let . Moc dekuji ze jsem se mohl dostat do rukou pana Nováka a odtud pak na Vinohrady . Vážím si moc ze když jsem zavolal panu doktorovi kdykoliv nikdy mě neodbyl. Velký profik ve své práci . Více takových lidi . Pane doktore moc velký dik vám a sestricce !!!!! Více

Palackého 720/5, Praha Mapa

Poliklinika Palackého

• „Hledala jsem jen tel.cislo a narazila na toto hodnocení, nemůžu jinak než dát paní dr hodnocení to nejvyšší léčím se u ni několik let vynikající přístup k pacientovi a jeho léčbě paní doktorko jste super Více

Hviezdoslavova 519, Praha Mapa

Endokrinologie, interna

• „K paní doktorce jsem přešla nedávno a jsem velice spokojená s jejím profesionálním a velice osobním přístupem, proto hodnotím nejvyšším počtem "hvězd". Všechno objektivně vysvětlí a je ochotná odpovědět na mé všetečné dotazy. Je to zkrátka skutečný lékař. Při vyšetření mám pocit, že jedná se mnou, jako s bytostí, ne s "dalším pacientem". DOPORUČUJI. Více

Národní 8, Praha 1, Praha Mapa

Endokrinologický ústav

• „Moc hodný doktor, který má vše pod kontrolou. Je u něj vždy plno, což svědčí o jeho oblíbenosti. Mohu jen doporučit.

V Úvalu 84, Praha Mapa

Fakultní nemocnice v Motole

• „Paní doktorka je velmi pečlivá, laskavá, empatická, v její péči jsem opravdu moc spokojená, sama mi zařídila i konzultaci v Endokrinologickém ústavu. V čekárně jsem nikdy nečekala dlouho, perfektně funguje i systém objednání a sestřička sama vyvolává. Jsem šťastná, že jsem u ní. Více

Lhotská 1/2071, Praha Mapa

Endokrinologie Praha s.r.o.

• Endokrinolog, Internista, Di… etolog Více

„Recenze nelhaly. Endocare ma moc fajn personal. Pani doktorka Jedlickova je neuveritelne mila a lidska. Ma uzasny pristup k pacientum. Stres zmizi a clovek se tesi na pristi navstevu. Kez by takovych lekaru bylo vic. Více

Třeboňská 530/4, Praha Mapa

Endocare-ordinace endokrinologie,obezitologie