Doporučení endokrinologové s Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR Pardubice

• Endokrinolog, Internista

„Hodná paní doktorka i sestřička. Vše vysvětlí, co dělá a proč. Dokonce se podělí i o to, co člověku našli a co to pro něj znamená, to dneska u lékaře aby jeden pohledal. Jediné mínus bylo, že jsme v čekárně byly 4 a všichni objednaní na jeden čas. Rozumím že někdo občas odřekne, tak že tam mají "záložního pacienta", ale už jsem zažil u jiných doktorů, kteří takto objednávají, že jsem čekal i 4 hodiny než jsem přišel na řadu, ačkoliv jsem byl objednaný. Tady se to naštěstí nestalo, asi proto že jsem šel na řadu první, protože jsem přišel jsem o 10 minut dříve než ostatní. Více

• Endokrinolog, Pediatr

„K paní doktorce jezdím už skoro 10 let. neměnila bych. Jezdila jsem 50 km od bydliště a jezdit budu i teď, i když ještě trochu víc. Sice mě návštěva u ní vždy trošku znervozňuje ale to je spíš kvuli tomu co zas ukáže UZ. Moc fajn i sestřička :) Lucie Více

• Endokrinolog, Internista

„Velmi příjemná paní doktorka, ke které chodím 20 let. Odbornost, lidský přístup, otevřenost. Medikace nastavena po odstranění štítné žlázy hned napoprvé a skvěle. Paní doktorce vděčím za můj současný zdravotní skvěý stav. Vřele doporučuji. Více

Poliklinika Rokycanova

• „Paní doktorka mně přijala od jiné lekarky a vždy se mi podrobně věnovala při každé návštěvě. Doporučuji.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III

• „Velice milá, příjemná a profesionální.

Třída Edvarda Beneše 1549/34, Hradec Králové Mapa

HRADECKÁ POLIKLINIKA III